Horoskop pro psy a fenky na září 2016

1. září 2016

Září je pro některé psy trochu náročné, především býci budou trochu smutní ze samoty. Psi ve lvu naopak budou zářit energií a fenky ve střelci budou více než rozverné. Co vás tedy čeká s vašimi pejsky v září? Přečtěte jim (a tak trochu i sobě) horoskop.

Horoskop pro psy - beran

Pes a fenka v beranu (21. 3. - 20. 4.)

Léto bylo pro psy v beranu trochu únavné. Teplé počasí jim nedělalo příliš dobře a ani začátek září je proto nepotěší. Stále se ještě budou skrývat ve stínu a k pohybu je nedonutí ani ten nejvoňavější pamlsek. Zkuste se svým psem beranem vyrazit někam k vodě, uděláte mu radost.

 

Horoskop pro psy - býk

Býk (21. 4. - 20. 5.)

Vás pes ve znamení býka bude trochu smutný. S nástupem dětí do školy a koncem prázdnin je častěji sám a tak by bylo vhodné mu udělat radost nějakou hračkou, která ho přes den zabaví. Jakmile dorazíte domů, bude vás s nadšením vítat. Ať už máte border kolii nebo jorkširského teriéra, dělejte s ním dlouhé procházky a nějaký ten psí sport by mu také jistě prospěl.

 

Horoskop na měsíc - Blíženci

Psi blíženci (22. 5 - 21. 6.)

Štěňata, psy nebo fenky, prostě psi všech velikostí a věku, přivítají trochu rozptýlení a družnějších chvil. Dopřejte jim výlet do hor, společné venčení s dalšími psy. Nic jim neudělá větší radost. Září bude ve znamení společných psích setkání na čerstvém vzduchu.

 

 

Horoskop pro psy na měsíc - rakRak (22. 6. - 22. 7.)

V první polovině září budou psi raci zářit nadšením. Milují sluníčko a budou si ho užívat plnými doušky. Koncem září budete ale muset jejich dobrou náladu trochu pozvednout. S deštivým počasím se jim nebude chtít ven a budou se nudit. Využijte tedy každého hezkého dne a alespoň s ním buďte na zahradě.

 

Horoskop na měsíc - lev

Psi ve znamení lva (23. 7. - 23. 8.)

Psi ve lvu budou energií sršet. Jsou nastaveni na výcvikové kurzy a na přijímání nových informací. Udělejte jim tu radost a zkuste vyrazit na vhodné cvičiště. Svého psa potěšíte a sebe ve výsledku také, protože poslušný pes je radost a ne starost. (Mezi psí nadšence bude patřit především belgický ovčák nebo ridgeback.)

 

Horoskop pro psy - panna

Panna (24. 8. - 23. 9.)

Řádění vašeho psa ve znamení panny nebere konce. Celé léto byl velmi aktivní a energický a ani v září ho to nepřešlo. Buďte rádi, protože ani s nástupem do školy a práce nezlenivíte. Váš pes vás prostě nenechá. Pokud si budete chtít odpočinout, budete muset svého psa nejdříve notně unavit. Dělejte dlouhé procházky spojené s házením míčků, klacků či čehokoliv dalšího.

 

Horoskop pro psy na měsíc - váhyVáhy a psi (24. 9. - 23. 10.)

Ačkoliv by si člověk myslel, že už není třeba svého psa v září chránit proti parazitům, opak je pravdou. Klíšťata jsou stále velmi aktivní, a proto neponechejte nic náhodě. Vybavte svého psa náležitými antiparazitiky a pak již můžete vyrazit do lesů na houby bez větších obav. Pes se vám sice bude plést trochu pod nohy, ale bude ho to bavit.

 

Horoskop pro psy - štírŠtír (24. 10. - 22. 11.)

Stále platí, že je potřeba dbát zvýšené opatrnosti na uši vašeho psa. Ušní svrab je velmi nepříjemný a tak pravidelně koukejte, zda je vše v pořádku. Ohrožena jsou především plemena jako vendéeský hrubosrstý baset nebo kokršpaněl. Jinak se není třeba ničeho obávat. Váš pes bude z teplého zářijového počasí nadšený.

Horoskop pro psy - střelecHoroskop pro psy Střelce (23. 11. - 21. 12.)

Občas se stane, že i jinak poslušní psi ve střelci neposlechnou. Není to ale vyloženě neposlušnost, ale spíše rozverná nálada. Nemějte jim to za zlé. Snaží se jen si pořádně užít poslední teplé dny po svém. Zkuste je postupně vrátit do normálu, aby zářijové výstřelky nepřešli do říjnových výchovných problémů.

 

Horoskop pro psy - kozoroh

Kozoroh (22. 12. - 20. 1.)

Pes kozoroh jako by snad viděl na dno vaší duše. Váš pes bude maximálně vnímavý k vašim náladám. Zkuste se přemoci a i přesto, že se nebudete cítit úplně dobře, mějte radost ze společnosti svého psa. Pes je opravdu tím nejlepším přítelem a bude vás vždy milovat a to bez podmínek.

Horoskop pro psy - vodnářVodnář a psi (21. 1. - 19. 2.)

Chcete vědět jak zabavit svého psa když musíte do školy nebo práce? Mrkněte do našich článků, raději dříve, nežli vám pes rozkouše boty a potrhá záclony. Nuda je strašná věc, a v takovém případě se pes vodnář nezdráhá vyzkoušet cokoliv, jak se zabavit.

 

 

Horoskop pro psy - ryby

Ryby (20. 2. - 20. 3.)

Léto mělo na vašeho psa v rybách opravdu blahodárné účinky. Jejich imunitní systém je v nejlepším pořádku a i v případě psů seniorů se zlepšila jejich hybnost a zvýšila aktivita. To ovšem neznamená, že se jim snižující se teplotou zase nepřitíží. Raději se vybavte vhodnými vitamíny pro psy, ať jste připraveni jim pomoci.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?