Horoskop pro psy a pejsky

1. srpna 2012

Pokud máte doma pejska ve znamení Vodnáře, budou platit jasná pravidla, alespoň co se jeho maličkosti týká. Uspořádanost a jasné znění bude důležité i v rozkazech, tak na to myslete. Na druhou stranu, je to prostě jen důsledný, ale hodný pejsek. Více se dozvíte v horoskopu pro psy na měsíc srpen 2012.

Horoskop pro psy

Pes beran (21. 3. – 20. 4.)

Pejsci ve znamení Berana jsou trochu odvázanější než jindy. Bude maličko problém je „ukočírovat,“ ale na druhou stranu můžete tohoto období využít k tomu, že spojíte dobré s užitečným. Cílený výcvik vám totiž umožní si nejen poradit s jeho složitějším rozpoložením, ale jistě to uvítáte i do budoucna. Zkuste tedy popřemýšlet, jestli není nejvyšší čas začít, pokud jste tak již neučinili. Nikdy není pozdě.

Co je potěší: prakticky vše, co se bude týkat lumpačení a dovádění. Nebudou nároční, jen když z toho kápne trocha rozpustilosti. Do tohoto období tedy spadá úplně vše, co se toho týká. Ale nejvíc běhání a to ať už s dětmi nebo bez.

 

Horoskop pro psy

Býk (21. 4. – 20. 5.)

U psích Býků si můžete být jisti, že jim prostě nic neuteče. U všeho budou, nic si nenechají ujít, zvědavost prostě bude jejich druhé jméno. Zkuste se tedy obrnit trpělivostí, protože vám budou nejspíš neustále v patách a motat se pod nohama pokaždé, když vyvinete jakoukoliv činnost. To ale není tak hrozné, takže vydržet se to dá. Navíc, mnoho si zapamatují, takže do budoucna něco z toho navíc využijí.

Co je potěší: zkuste je zapojit do některých vašich činností. Povely přines, podej a podobně by si mohli osvojit velmi rychle. Pak budete mít nejen spokojeného pejska, ale navíc i velmi užitečného pomocníka.

 

Horoskop pro psy blížence

Blíženci (21. 5 – 21. 6.)

Pokud máte doma pejska ve znamení Blíženců, máte tento měsíc o zábavu postaráno. Nic nezkazí a velmi rádi si zadovádí klidně i na povel. Tím to ale nekončí. Jsou velmi vnímaví a může se stát, že odhalí rychle i příznaky některých nemocí svého dvounožce. Proto nepodceňujte signály, které se vám bude snažit dávat. Mohla by za tím vším být dokonce záchrana života. Určitě si zaslouží moře lásky.

Co je potěší: nejsou nároční, ale pokud jim dáte najevo lásku, tím lépe. Pokud vám jakkoliv pomohou, berte jejich pomoc jako dar a ne jako samozřejmost.

 

Psí horoskop rak

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Psí Raci jsou pověstní svou láskou k vodě. Skoro ani nezáleží na plemeni. Jen opravdové výjimky to mají jinak. Nevynechají tedy žádnou příležitost si zadovádět právě ve vodě. Pozor tedy na to, kde se koupou a zda je na to opravdu počasí. Léto je sice o teplu, ale ne vždy. Jim bude totiž naprosto jedno, jaké je zrovna počasí a venkovní teploty. K prochladnutí by tedy pak mohl být jen krůček.

Co je potěší: jak už bylo řečeno, právě voda. Rádi si zaloví například hozený míček do vody, nebo klacík. Takovou zábavou se budou moci zaobírat celé hodiny. Tak si na ně také udělejte dostatek času.

 

Psí horoskop lev

Pes ve znamení lva (23. 7. – 22. 8.)

Bernský salašnický pes je známý svou naprosto vyrovnanou povahou. I když psí Lvi jsou trochu ráznější, nyní to bude prostě jinak. Hodně vám budou připomínat právě toto plemeno. Zkuste toho tedy využít a trochu si zasportovat třeba s ostatními pejsky. Až na drobné výjimky jim nebude dělat problém jak výcvik, tak společnost jiných psů nebo lidí. A pozor, snesou se bez problémů i s jiným druhem.

Co je potěší: prakticky vše. Pokud je dobře znáte, víte dobře, co jim udělá radost. Zda pamlsky, nové hračky, nebo jen vaše pouhá přítomnost. Ocení i to, že s nimi budete trávit volný čas co nejvíce.

 

Psí horoskop panna

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Psí Panny to budou mít v těchto dnech trochu složitější. Bohužel pro vás, i jejich páníčci. Nebude jednoduché odhadnout, zda jsou naladěni dobře či špatně. Ale pokud je opravdu dobře znáte, až takový problém by to být neměl. Nyní se tedy ukáže, jak velké a silné pouto mezi vámi a vaším mazlíčkem je. Prostě takové testovací období. Nebo také období vzájemného poznávání a důvěry do budoucna.

Co je potěší: pochvala a to pokaždé, když se jim povede i naprostá hloupost. Tak na to myslete. Právě tohle rozzáří jejich oči natolik, že snad úplně každý pozná, jak šťastný je právě teď jeho čtyřnohý kamarád.

 

Horoskop pro psy váhy

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Každému je asi jasné, že každý pejsek je osobnost. A i když toho svého dobře znáte, má prostě občas rozkolísané nálady. Tak to budou mít i psí Váhy, i když úplně složité to nebude. Jen maličko náročnější v tom smyslu, že plány na cokoliv byste měli dát stranou. Bude potřeba jednat spíš na základě nějakých improvizací tak, jak to zrovna váš pejsek bude mít. Ale tím to bude všechno zajímavější.

Co je potěší: vzhledem k jejich rozkolísaným náladám to, co jim bude právě v tu danou chvíli nejvíce příjemné. Tak si dobře všímejte, zda váš miláček uvítá dlouhou procházku nebo třeba odpočinek.

 

Psí horoskop štír

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Není asi moc radno zvyšovat na vaše psí miláčky ve znamení Štíra hlas pro cokoliv. Budou velmi vnímaví a citliví a mohli by si některé věci brát příliš osobně. Prostě to tak mají. Na druhou stranu budou více vnímat i projevy lásky a různé pochvaly. Tak toho využijte a zkuste jim dopředu odpustit vše, co není v souladu s tím, jak byste to chtěli vy. Váš čtyřnohý miláček by nyní měl být na prvním místě.

Co je potěší: Prostě a jednoduše, chvalte a chvalte a také hlaďte a hlaďte. Právě tohle totiž ocení nejvíce. Do toho můžete přidat nějaký ten pamlsek a šťastnějšího pejska nenajdete.

 

Horoskop pro psy - střelec

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Psí Střelci budou mít trochu bojovnější náladu. Ale to je jejich znamení jako takové, čili dvounožci takových miláčků jsou jistě zvyklí. Jen by to mohli v těchto dnech trochu více přehánět. Na druhou stranu, svého pána prostě nedají a milují ho až za hrob. Na to myslete. Je to tedy hlavně ve jménu vašeho dobra, jinak to ani nemyslí. Ale pozor na to, aby díky tomu nedošlo k nějakému nechtěnému nedorozumění.

Co je potěší: určitě pochvala, pokud udělají něco, za co si ji zaslouží. Pak budou i lépe vědět, že to či ono je špatně. To znamená, že se nemusíte bát ani výtky, i když měla by být velmi diplomaticky sdělena.

 

Psí horoskop - kozoroh

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Bulmastif je plemeno známé svou bojovností, ale i veselostí a hravostí. Záleží na tom, co zrovna má na práci. Pokud máte doma Kozoroha, bude brát svoje momentální povinnosti velmi vážně. Takže, pokud mu dáte za úkol cokoliv pohlídat, určitě se na něj můžete spolehnout a pokud bude mít za úkol rošťačit, také vám to rád splní. Prostě velmi univerzální pejsek, který vám udělá, co vám na očích uvidí.

Co je potěší: tak především jasně dané pokyny, které velmi rád splní. Nebudete-li vědět, co vlastně chcete, bude i váš miláček hodně zmatený. Proto si dobře rozmyslete každý povel, který mu budete dávat.

 

Horoskop pro psy vodnář

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Psí Vodnáři jsou trochu tvrdohlavější, ale na druhou stranu to myslí dobře. Nenechají si prostě nic líbit a vědí přesně, co právě chtějí. Má to tak i váš miláček, pokud se narodil v tomto znamení. Pokud tedy neposlechne, ví, že váš příkaz je tak nějak ne úplně dobře myšlený, ale vychází jen z vašeho rozpoložení. Tak si zkuste sáhnout do svědomí. Třeba i vy děláte občas chyby, které se pak přenášejí na vašeho pejska.

Co je potěší: jasná pravidla a to úplně ve všem. Váš miláček miluje pořádek a uspořádanost, protože pak se nejlépe orientuje. Má to jednoduše dané, tak to zkuste respektovat. Do budoucna to oceníte.

 

Psí horoskop ryby

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

U pejsků ve znamení Ryb si můžete být jisti, že nuda se vás týkat nebude. Mají velmi rozverné období, i když to vůbec neznamená, že byste si s nimi nevěděli rady. Opak je pravdou. Jen pokud k tomu budou mít příležitost, si rádi zadovádí a to naprosto oddaně. Zkuste tedy připravit své fotoaparáty a kamery. Nejspíš totiž ulovíte opravdu zajímavé záběry. Soutěže u nás běží neustále.

Co je potěší: radost, která z vás bude čišet, protože i on ji pak bude mít. Pokud si zadovádíte s ním, opravdu si to oba užijete. Tak tohoto období zkuste využít ke společným hrám. Zcela jistě se nasmějete.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?