Horoskop pro psy a pejsky na listopad 2012

1. listopadu 2012

Pokud máte doma pejska ve znamení Kozoroha, zaměřte se hlavně na srst a kůži. Dopřejte mu kvalitní krmivo a také péči, která by měla být nyní trochu intenzivnější. Tato péče se zcela jistě vyplatí. To a ostatní se dozvíte v horoskopu na měsíc listopad 2012.

Horoskop pro psy - beran

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Pokud máte doma pejska ve znamení Berana, stejně jako bordeauxská doga bude mít tendenci se velmi úzce vázat ke své rodině. Zaznamenáte dokonce i nervozitu svého miláčka, pokud dojde například k hádce nebo vycítí, že není u jeho dvounožců vše v pořádku. Na to tedy stále myslete. Mohlo by se stát, že nepatrné nedorozumění v rodině ho velmi zabolí nebo uvrhne dokonce do deprese.

Co je potěší: hlavně vaše přítomnost, ale také klid a pohoda. Bude totiž velmi vnímavý ke všemu, co se doma bude dít. Vaše radost tedy bude i radost jeho. Zkuste tedy tento měsíc starosti hodit za hlavu.

 

Býk (21. 4. – 20. 5.)Horoskop pro psy - býk

Pokud plánujete pořídit svému psímu Beránkovi dalšího kamaráda z živočišné říše, je vhodná doba. Stejně, jako například český horský pes, bude nastaven na seznamování všeho druhu. Projeví se u něj jeho přátelské druhé já a to v naprosté převaze nad vším ostatním. Tak toho využijte. Je i vhodná doba na převýchovu a cvičení všeho druhu. Můžete dokonce zkusit i náročnější výcvik, bude vnímavý.

Co je potěší: společnost a to jak zvířecí, tak ta lidská. Samota mu v těchto dnech moc dobře dělat nebude, tak na to neustále myslete a pokuste se s ním trávit tolik času, kolik jen půjde. Bude vděčný.

 

Horoskop na měsíc - Blíženci

Pes v blíženci (21. 5 – 21. 6.)

U vašich psích Blíženců zaznamenáte hlavně pohodu a klid. Na druhou stranu, i když to bude vypadat, že se na nich dá dříví štípat, nic se nesmí přehánět. Líbit si toho totiž nechá hodně, ale zloba a strach by v něm mohly narůstat. Pak by k nedorozumění mohl být jen krůček. Proto se snažte mít ho stále pod kontrolou a nesnažte se všechny okolo přesvědčit, že váš pejsek je naprosto vyrovnaný a hodný.

Co je potěší: pohoda a klid. Hry všeho druhu, hlavně se svými dvounohými kamarády. Bude vděčný za pohlazení i pochvalu. Pokuste se ho brát mezi ostatní psy, ale stále ho dobře hlídejte, vyplatí se to.

 

Horoskop pro psy na měsíc - rakRak (22. 6. – 22. 7.)

Pokud máte doma pejska ve znamení Raka, můžete si být jisti svým miláčkem tak, jak ho znáte. Nebude nic, co by vás překvapilo. Prostě klidné období, které si můžete vychutnat a také se více se svým psím miláčkem sblížit. Zkuste ho vnímat tak, jak to cítíte a dopřejte mu i něco navíc. Například pochvalu či pohlazení pokaždé, když bude vhodná chvíle. Starosti hoďte za hlavu, radujte se společně.

Co je potěší: zažívání bude trochu citlivější, tak mu zkuste dopřát něco lepšího ke snědku. Bude nejen vděčný, ale také velmi vitální a šťastný, s chutí do života. Také dlouhé procházky mu udělají dobře.

 

Horoskop na měsíc - levKdyž je pes i lev (23. 7. – 22. 8.)

Vaši psí Lvi budou v těchto dnech trochu nevyzpytatelní. Jejich nálady se mohou dost střídat a nebudete vědět, na čem jste. Dokonce i oni sami to vědět nebudou. Vše, co můžete v těchto dnech dělat, je to, že je budete tolerovat a počkáte, až je to přejde. Zkuste nechat výcvik na pozdější dobu a dopřejte jim pohodu a klid. Máte i docela velkou příležitost se s nimi více spřátelit. Stačí, když je budete vnímat.

Co je potěší: zkuste na ně moc netlačit a nevnucovat jim nic, co zrovna nechtějí. Pokud je dobře znáte, víte, co jim udělá radost, tak se tím řiďte. Pak vás čeká naprosto klidné a vyrovnané období.

 

Horoskop pro psy - pannaPanna (23. 8. – 22. 9.)

Stejně, jako islandský pes, který je živý, čilý a velmi energický, bude i vaše psí Panna plná života. Připravte se tedy na to, že jen krátké vyvenčení nejspíš stačit nebude. Pořiďte jí botičku a obleček, pokud je choulostivá, protože pokud jí nedopřejete delší pobyt venku, nejspíš si to bude vynahrazovat doma. Jak by to mohlo dopadnout, je asi více než zřejmé. Takže zima nezima, čeká vás pobyt hlavně venku.

Co je potěší: spousta pohybu a radost z něj. Nalámejte klacíky, které budete do nekonečna házet, nakupte míčky, nebo prostě cokoliv, za čím se budou honit. To totiž vašim miláčkům udělá největší radost.

 

Horoskop pro psy na měsíc - váhyVáhy (23. 9. – 23. 10.)

Máte svoji psí Váhu pořádně označenou pro případ, že by se ztratila? Pokud ne, zkuste to rychle zařídit. Její stálost v těchto dnech totiž až tak vynikat nebude. Bude mít tendenci jít do světa a zkusit něco nového. To, co zná, to ji prostě moc zajímat nebude. Mějte ji tedy více na očích, více si ji hlídejte a více se snažte o to, aby případné zaběhnutí nemělo fatální následky. Zcela postačí, když ji nenecháte bez dozoru.

Co je potěší: vzhledem k tomu, že budou mít toulavé boty, zkuste je prostě lépe zabavit. Více si s nimi hrajte, všímejte si jich, projevujte spoustu lásky. Tím si je připoutáte více a jejich snaha nebude až taková.

 

Horoskop pro psy - štírPes ve štíru (24. 10. – 22. 11.)

Zkuste si nyní přečíst na našem portálu o psech z útulku. V článku Pes z útulku se dozvíte, jak s ním zacházet, co vás čeká a na co se připravit. Pokud totiž máte doma Štíra a je navíc samotný, kamaráda v těchto dnech uvítá více, než kdykoliv před tím. A zde můžete udělat hned dva dobré skutky najednou. Váš miláček nebude sám a někomu smutnému dáte nový domov. To stojí za popřemýšlení.

Co je potěší: mají vás sice velmi rádi, ale psí kamarád je prostě psí kamarád. S ním si může hrát přesně podle jeho představ a navíc tak, jak chce on a jak to psům přísluší. Dopřejte mu ho, bude vděčný.

 

Horoskop pro psy - střelecStřelec (23. 11. – 21. 12.)

Co se psích Střelců týká, můžete se připravit na období, kdy bude střídavě oblačno a chvíli zase pařit slunce. Nic mezi tím. Takže buď bude oplývat radostí, nebo si vás ani nevšimne. Tak to přejděte a neřešte to, nemá to ani význam. Možná se bude zdát, že není vše v pořádku po zdravotní stránce a prohlídka u veterinárního lékaře nebude určitě od věci, ale nejspíš se jen dozvíte, že je jen náladový.

Co je potěší: bude dost záležet na momentální náladě. Chvíli to bude naprostý klid, který jim prostě jen dopřejete, nebo naopak spousta pohybu a běhání. Musíte tedy dobře odhadnout, co zrovna chtějí.

 

Horoskop pro psy - kozorohKozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Krásná, zdravá a pěstěná srst u psa – to je článek na našem portálu, který byste si nyní měli přečíst. Pokud totiž máte doma pejska ve znamení Kozoroha, budete tyto znalosti opravdu potřebovat. Srst totiž bude jeho citlivější místo a také se nezapomeňte zaměřit na kůži. Nakupte tedy hřebínky a šampony, budete je potřebovat. Také pravidelné vizuální prohlídky budou nutné k odhalení případných změn.

Co je potěší: ti, co kartáčování zrovna nemusí, musíte trochu zmást. Hodně na ně mluvte a zkuste si je podplatit nějakými pamlsky. Stejné to bude s koupáním. A ti co vodu mohou, budou mít prostě radost.

 

Horoskop pro psy - vodnářPsi ve vodnáři (21. 1. – 20. 2.)

Velmi vyrovnaný pejsek je malý hladkosrstý pinč. Pokud máte doma pejska ve znamení Vodnáře, můžete se těšit na opravdu hodného a milého kamaráda, který vám bude v těchto dnech dělat jen a jen radost. Takže mu to zkuste vrátit procházkami na místech, která má rád a kde se bude moci případně vyřádit přesně tak, jak chce. Jinak se soustřeďte na dásně a zuby. Pravidelně prohlížejte chrup a tlamičku.

Co je potěší: vše, co jí rádi. Vnímavý chovatel to jistě ví a přesně tak může určit, co udělá právě v tu danou chvíli jeho miláčkovi radost. Tak se tím zkuste řídit a nešetřete. Budou moc šťastní a spokojení.

 

Horoskop pro psy - rybyRyby (21. 2. – 20. 3.)

U psích Ryb čekejte spíše vyrovnané období. Narušit to mohou jen chvíle, kdy bude pes sám. Vaše přítomnost totiž bude v těchto dnech moc důležitá. Srovnáte tím hlavně to, co bude nyní vypadat trochu zmateně. Ale takové chvíle nastanou jen tehdy, trpí-li váš miláček samotou. Pokud to nedopustíte, je zcela zřejmé, že není čeho se bát, že se nebudete muset strachovat, zda je vše v pořádku.

Co je potěší: váš zájem a vaše přítomnost. Zkuste to ale umocnit tím, že jim dopřejete přesně to, co mají rádi. Pak se již můžete jen těšit z toho, jak si vychutnávají radost a štěstí. Dají to také velmi jasně najevo.


Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?