Horoskop pro psy a pejsky na měsíc březen

1. března 2011

Pejsci ve znamení Vodnáře znejistí pokaždé, budou-li cítit, že něco není v pořádku. A nejen to, hodlají být připraveni, proto nenechají nic náhodě. Výsledkem bude obranný postoj i v případě, že nebude nutný. Nemyslí to ale rozhodně zle. Jen některé situace více hrotí. Více se dozvíte v horoskopu pro psy na měsíc březen 2011.

Horoskop na týden beranBeran (21. 3. – 20. 4.)

Bostonský teriér je známý svojí milou a přívětivou povahou. Nemá problémy prakticky s nikým a ničím. Vaši psí Beránci na tom budou velmi obdobně. Pokud máte doma jedince nevrlého od přírody, více ho sice hlídejte, ale nejspíše své emoce bude hodně držet na uzdě a spíše se domáhat pozornosti okolí a jiných psích jedinců.

Co je potěší: hlavně to, pokud je budete brát hodně mezi lidi a ostatní pejsky. Budou nadšeni každou společností, která se kolem nich bude motat. Mají velmi příznivé období.

 

horoskop pro psy na týdenBýk (21. 4. – 20. 5.)

Zkrotit vašeho psího Býka sice nebude úplně snadné, ale doba je velmi vhodná k tomu začít právě teď s výcvikem, který bude trochu tvrdší a cílenější. Nejen že se rychle chytí, ale pokud bude výcvik pojat hrou, bude ho bavit. Máte tedy možnost udělat se svým miláčkem kus práce. Bude vás to sice stát trochu času, ale jedná se o skvělou investici.

Co je potěší: vše, za čím budou moci běhat a co mohou pak přinést zpět. Ale zvládnou i těžší úkoly, tak směle do toho. Dokonce si u toho radostně zavrtí ocasem.

 

Horoskop pro psy blíženciBlíženci (21. 5 – 21. 6.)

Musíte se smířit s tím, že nastala doba milostných her, dobývání a seznamování na všech úrovních. Vašeho chlupatého Blížence tedy těžko zkrotíte a udržíte, ale pokuste se přes toto období přenést. Nebude trvat dlouho. Výhoda z tohoto plyne ale velká, pokud toužíte po jiném druhu, rozhodně ho přijme jako kamaráda naprosto bez problémů.

Co je potěší: jakákoliv společnost, hlavně je nyní nenechávejte samotné, alespoň ne moc dlouho. V období, kdy si nebudou mít s kým hrát, by totiž mohli trpět depresemi.

 

Psí horoskop rakRak (22. 6. – 22. 7.)

Všichni Ráčci jsou nyní nastaveni stejně a to hlavně na sluníčko. Pokud bude venku hezky, rozhodněte se co nejrychleji pro delší procházku. Budou totiž nadšení. Potřebují navíc dobít energii a tu jim dají hlavně právě sluneční paprsky. Zkuste se také zaměřit na kvalitnější stravu. Ta jim dodá vše ostatní. Výsledkem bude nejen spokojený, ale hlavně zdravý pejsek.

Co je potěší: jak už bylo řečeno, hlavně procházky ve slunném počasí. Ty přivítají s radostí. Také ale nepohrdnou pochvalou a dobrým pamlskem. Je toho hodně, čím uděláte radost.

 

Psí horoskop levLev (23. 7. – 22. 8.)

Psí Lvíčci trochu zleniví, ale je to hlavně tím, že velmi dobře znají jarní únavu stejně jako lidé. Je nutné podávat kvalitnější stravu a hlavně doplňky, které jim dodají vše potřebné. Týká se to hlavně velkých plemen, ale nezapomínejte ani na ta malá. Jinak čekejte hlavně pohodové období. Zkuste si jich více všímat, tím spíš je proberete z letargie.

Co je potěší: vaše přítomnost a pamlsky podle jejich gusta. Nakupujte takové, které jim dodají potřebné látky, spojíte tak dobré s užitečným. Hlídejte také chrup.

 

Psí horoskop pannaPanna (23. 8. – 22. 9.)

Artésko-normandský baset je znám svou snadnou ovladatelností a to i pro chovatele méně zkušené. Mezi vašimi Pannami najdete sice jedince, kteří si dokážou postavit hlavu, ale vesměs se připravte na to, že váš mazlíček bude naslouchat a hlavně rád udělá vše, co po něm žádáte. Je skvělá doba na výcvik a to i na ten více složitý.

Co je potěší: hlavně pobyt venku. Pokud spojíte venčení i s nějakým cíleným výcvikem, nebude protestovat. Nezapomeňte ho potom řádně odměnit. Bude opravdu šťastný.

 

Horoskop pro psy váhyVáhy (23. 9. – 23. 10.)

Váhám sice přísluší hlavně nerozhodnost, ale vašeho chlupáčka se to jistě týkat moc nebude. Naopak. Budou si naprosto jistí tím, co dělají. Problém bude možná jen v tom, že jejich smysluplná činnost by se tak nemusela jevit páníčkovi. Zkuste jeho občasnou rozvernost omluvit. Je nyní prostě velmi šťastný a postačí jen velmi málo, aby byl ještě šťastnější.

Co je potěší: svého miláčka již znáte, takže potěšíte naprosto vším, co má rád. Pokud budete odměňovat v tomto období trochu více, než je zvykem, bude vás opravdu milovat.

 

Psí horoskop štírŠtír (24. 10. – 22. 11.)

Psí Štíři budou nastaveni hlavně na obranu a hlídání a to i jedinci, kteří se tak běžně nechovají. Mají prostě tendence svého pána více hlídat a nejen to. Vše, co jim patří a co se nachází v jejich území. Naproti tomu znejistí pokaždé, když budou v území někoho jiného. Pozor tedy na případná nedorozumění. Stále ho mějte raději pod dohledem.

Co je potěší: hlavně to, pokud se budou cítit důležití. Není asi nic, co by jim udělalo v těchto dnech opravdu větší radost. Pochvalte ho tedy pokaždé, když vám štěkotem ohlásí návštěvu.

 

Horoskop pro psy - střelecStřelec (23. 11. – 21. 12.)

Pokuste se svého psího Střelce zabavit tak, aby neměl čas na nic jiného. Rád si totiž najde zábavu sám, ale určitě z toho nebudete nadšeni. Jeho snahou bude dělat hlavně to, co nemá tak úplně dovolené. Není to ale znak zlobení, spíše touha vyzkoušet nepoznané. Zkuste ho tedy vzít na místa, kde ještě nebyl. Tam ho pusťte na volno. Bude velmi rád.

Co je potěší: když se nebude dívat a nadávat, že dělá to, co nemá. Pokud to nebude vyloženě ničení a lumpačení na vysoké úrovni, prostě ho nechte, ať se vydovádí podle svého.

 

Psí horoskop - kozorohKozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Znáte-li plemeno kromforlaender, jistě víte, že nezná agresivitu ani vzdor. Jedná se mimořádně mírumilovného psa. Váš Kozoroh bude nastaven naprosto stejně. Dokonce i ostřejší jedinci budou k nepoznání. To ovšem neznamená, že to tak bude stále. Mají prostě takové období. Takže bude dobré, pokud budete mít svého mazlíčka pod kontrolou.

Co je potěší: hlavně hra, a to na cokoliv a kdekoliv. Pokud na ni nebude sám, bude ještě šťastnější. Tak se zkuste více obětovat nebo ho berte do společnosti jiných pejsků.

 

Horoskop pro psy vodnářVodnář (21. 1. – 20. 2.)

Psí Vodnáři budou všeobecně spíše klidnější, ale jen v době, kdy bude vše kolem nich naprosto v pořádku. Pokud se cokoliv změní a vytuší nebezpečí či si jinak získají nedůvěru, okamžitě zaujmou obranný postoj. Bude tedy tak trochu klamat tělem a jednat ne zcela vypočitatelně. Ale vnímavý chovatel nebude mít problém odhalit, kdy něco hrozí.

Co je potěší: hlavně to, pokud se kolem nich nebudou odehrávat žádné dramatické změny. Přivítají spíše klid a pohodu a také prostředí, které dobře znají, lidi nevyjímaje.

 

Psí horoskop rybyRyby (21. 2. – 20. 3.)

Pokud si chcete užít pohody a čistoty, poohlédněte se například po plemeni vipet. Ten totiž velmi čistotný je. Máte-li doma Rybku, toto ovšem nyní zapomeňte. Každá loužička bude velmi lákavá, a pokud bude v dohledu bláto nebo jiná špína, prostě neodolá. Nakupte tedy nějakou psí kosmetiku, budete ji potřebovat nejspíš po každé procházce.

Co je potěší: je celkem nasnadě, co jim udělá radost. Bude to vše špinavé, kde si budou moci vyválet kožíšek. Mají nejen hravé období, ale také tendence čistotu neuznávat.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?