Horoskop pro psy a pejsky na měsíc březen

1. března 2012

Máte-li doma pejska ve znamení Střelce, věřte, že věrnějšího přítele nyní nenajdete. Zároveň ale bude vyžadovat, aby s ním bylo tak i zacházeno. Tak se to pokuste nepokazit a dopřát mu právě toto plnými doušky. Více se dozvíte v horoskopu pro psy na měsíc březen 2012.

Horoskop pro psy

Pes v beranu (21. 3. – 20. 4.)

Pokud doma máte pejska ve znamení Berana, připravte se na to, že s ním snadné pořízení zrovna nebude. Pokud znáte plemeno slovenský kopov, který si jde cíleně za svým, budete mít představu o tom, na co se u svého miláčka připravit. Chce to ale jen notnou dávku trpělivosti a nic nelámat přes koleno. Zase dorazí doba, kdy se budete moci pustit i do výcviku.

Co je potěší: rozkazy budou přijímat trochu s nevolí a dají vám to i jasně najevo. Zkuste je tedy teď více hýčkat a rozmazlovat. Bude s nimi snadnější pořízení. Užijte si ho dostatečně.

 

Horoskop pro psy

Býk a pes (21. 4. – 20. 5.)

Pejsci ve znamení Býka nezapřou svou tvrdohlavou povahu. Na druhou stranu ale jen v případech, kdy náladu mít nebudou. O permanentní stav se tedy jednat nebude. Zkuste využít chvil, kdy prostě nastavený bude a více se snažit o důslednou výchovu, protože se může stát, že obratem nezmůžete prakticky nic. Pozor hlavně na to, aby vám nepovolily nervy.

Co je potěší: rozhodně vaše přítomnost, ale nepohrdnou ani pamlskem. Jsou to přece vaši miláčkové, tak na to myslete stále, a to i v případech, kdy se jako miláček chovat nebude.

 

Horoskop pro psy blížence

Blíženci (21. 5 – 21. 6.)

Pokud se psích Blíženců týká, budou nastaveni na seznamování všeho druhu. Jejich zvídavost bude na samém vrcholu, proto si rádi očichají nejen jiného pejska, ale i naprosto nové věci. Mohlo by se ale stát, že si jeho vstřícnost někdo špatně vysvětlí, například jiný pejsek. Proto je více hlídejte, aby nedošlo k nějakému nedorozumění nebo dokonce k úrazu.

Co je potěší: samota pro ně bude velmi nepříjemná, tak se pokuste se jim věnovat opravdu hodně. Berte je s sebou všude tam, kde to jen půjde. Mohli by jinak propadnout depresi.

 

Psí horoskop rak

Psi v raku (22. 6. – 22. 7.)

Pokud znáte plemeno barbet nebo ho dokonce máte doma, jistě víte, že to je pejsek naprosto nekonfliktní. Na druhou stranu ale potřebuje pohyb, což se vašeho psího Ráčka bude týkat taktéž. Náladu mu zvedne jakákoliv procházka hlavně na místech, kde si bude moci užít naprosté volnosti. Tak mu ji prostě dopřejte. Šťastnějšího pejska pak nejspíš nenajdete.

Co je potěší: jak už bylo řečeno pohyb a dostatek prostoru. Doma počítejte s tím, že si bude chtít i dost hrát, proto se pokuste mu v tom vyjít vstříc. Bude vám za to moc vděčný.

 

Psí horoskop lev

Když je pes i lev (23. 7. – 22. 8.)

Pejsci ve znamení Lva potřebují více péče a to prakticky ve všech oblastech. Česejte, podporujte imunitu a zaměřte se na chrup a dásně. Také dokonale prohlídněte tlapky po zimě. Nic nezanedbávejte. Jsou trochu křehčí a náchylnější snad ke všemu. Ale pokud ho budete hlídat dostatečně, nestane se nic, co byste nemohli řešit. Důležité je vše podchytit včas.

Co je potěší: prakticky vše, co mají rádi. Pokud tedy máte mazlíčka, kterému stačí pohlazení, hlaďte, pokud je ten váš spíše na pamlsky, nakupte je. Zkuste se držet zajetých kolejí.

 

Psí horoskop panna

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Pokud doma chcete mít opravdu veselo, pořiďte si plemeno kanadský retrívr nebo pejska ve znamení Panny. Právě tohle znamení bude mít s tímto plemenem hodně společného. To znamená, že měsíc bude ve znamení radosti, hraní a celkem i poslušnosti. V rámci dovádění může sice váš mazlík zapomenout na slušné vychování, ale za to si užijete velké radosti.

Co je potěší: vše, s čím si půjde hrát a také vše, co půjde rozkousat a ještě za to dostanou pochvalu. Připravte se tedy na to, že by se mohlo jednat například i o nábytek nebo boty.

 

Horoskop pro psy váhy

Pes a váhy (23. 9. – 23. 10.)

Vaši chlupáčci ve Vahách si budou užívat života naplno. Hodlají prozkoumat každý kout a se vším se dokonale seznámit. Dokonce je velmi vhodná doba pro pořízení nějakého kamaráda, pokud ještě žádného nemají. Zkuste navštívit třeba útulek a udělat tak dvěma bytostem druhé Vánoce. Rozhodně vám tak budou velmi vděční. Družení se s ostatními ovládne tento měsíc.

Co je potěší: jak už bylo řečeno, asi nejvíce někdo, s kým si budou moci hrát a sdílet dobré i zlé. Pokud by nyní zůstávali sami, mohlo by se to projevit na psychice, proto se jim věnujte.

 

Psí horoskop štír

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Pejsci ve znamení Štíra mají velmi bystrou mysl. Rádi se s tím pochlubí při každé příležitosti a rádi vám ukážou, co nového zase umějí, aniž byste je cokoliv učili. Proto pozor. Velmi všímavě budou pozorovat vše, co se kolem nich bude dít a nejspíš si osvojí i nějaké zvyky nebo gesta. Zkuste je dobře hlídat a sledovat, aby se třeba nenaučili i něco, co by umět neměli.

Co je potěší: zkuste nové hry a nová místa. Budou moc rádi poznávat a i jen díky tomu na chvíli zapomenou na to, že se zase chtěli naučit nějakou tu lumpárnu. Budou ale roztomilí.

 

Horoskop pro psy - střelec

Psi ve střelci (23. 11. – 21. 12.)

Věrný hlídač je akita inu a co se týká psích Střelců, budou na tom úplně stejně. Dalšími společnými charakterovými vlastnostmi bude například věrnost, ale také svéhlavost. Doma prostě budeme mít mazlíčka, který to s vámi bude myslet dobře, ale sám se sebou ještě lépe. Zkuste ho tak prostě brát a nebraňte se roli poddaného. Chvíli to jistě vydržíte.

Co je potěší: čekají na pochvalu za to, jak spolehliví jsou to partneři, tak jim občas nějakou vysekněte. Budou mít radost a navíc jim stoupne sebevědomí. Do budoucna budou skvělí hlídači.

 

Psí horoskop - kozoroh

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

U psích Kozorohů nečekejte výrazné změny. Budete mít doma přesně toho mazlíčka, jak ho znáte. Jen se pokuste ho občas rozveselit, protože počasí na něj bude mít vliv a to velký. Jakmile tedy bude nutné být doma, hrajte si s ním, aby přišel na jiné myšlenky. Hodně se mu věnujte a nechte ho i dost odpočívat. Sám si ale jistě určí, kdy potřebuje načerpat energii.

Co je potěší: vaše přítomnost i teplý a pohodlný pelíšek. Nakupte tedy deky nebo mu uvolněte místo na pohovce. Bude potřebovat dostatek kvalitního spánku a odpočinku vůbec.

 

Horoskop pro psy vodnář

Pes ve vodnáři (21. 1. – 20. 2.)

Stejně, jako se musí vychovávat americký stafordšírský teriér, bude potřeba vychovávat i vašeho Vodnáře. Ale pokud bude mít kvalitní a rázné vedení, bude z něj do budoucna skvělý pejsek, který je schopen se naučit zajímavým věcem. Pokud se na to necítíte, zkuste se svěřit se svým miláčkem do rukou odborníků, kde vám jistě se vším rádi a kvalitně poradí.

Co je potěší: především vlídné slovo, protože to k výcviku samozřejmě patří také. Měl by vědět, že ho milujete, proto pozor na přílišnou tvrdost, nemusela by se do budoucna vyplatit.

 

Psí horoskop ryby

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Pejsci ve znamení Ryb mají nejen dobrou náladu, ale také jim nyní dost dlouho vydrží. Zkuste mu ji nekazit tím, že po něm něco budete chtít. A pokud už tomu tak bude, volte spíše hru a vše se mu pokuste takto zpříjemnit. Nejen, že pak rád vykoná různé věci, ale bude je navíc brát i jako zábavu, kterou nepohrdne ani do budoucna. Prostě je nutné to s ním dobře umět.

Co je potěší: veselý a vstřícný dvounožec. Užívá si nyní života, tak to samé čeká i od svého okolí. Zahoďte tedy starosti a zkuste si jednoduše užívat s ním. Zvedne vám to kdykoliv náladu.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?