Horoskop pro psy a pejsky na měsíc červen

2. června 2011

Pejsci ve znamení Ryb ví, jak na vás. Umí skvěle využít svých hereckých schopností a užít si úspěchu, který z jejich snažení plyne. Na druhou stranu budou neuvěřitelně roztomilí a sladcí. Prostě nedokážete odolat a to je to, co je pro ně tolik důležité. Mít vás hezky omotaného kolem své tlapky. Více se dozvíte v horoskopu pro psy na měsíc červen 2011.

Horoskop na měsíc beran

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Irský setr je sice trochu náročnější pejsek, ale to jen proto, že si prostě dokáže prosadit svou. Pokud máte doma pejska ve znamení Berana, zjistíte sami, že dokáže mít hlavičku pěkně tvrdou. Ale je to dáno hlavně jeho znamením, takže za to vlastně ani nemůže. Pokud tedy chcete mít klid, dopřejte ho i svému mazlíčkovi. Pak se dočkáte úplně najisto.

Co je potěší: proběhnutí někde venku na velkém prostranství bez vodítka a okřikování. Prostě svoboda bude teď velmi prioritní a to i v oblastech myšlení a přemýšlení. Prostě beran.

 

Horoskop pro psy na červen

Býk (21. 4. – 20. 5.)

Pokud nebudete u svého psího Býčka šetřit pochvalami, máte naprosto vyhráno. Ješitnost teď totiž bude ovládat celé jeho já. Potrpí si tedy na podrbání a poplácání po zadečku za to, jak dobře něco udělal. Pak bude ochotný se pro vás i rozkrájet. Pozor ale na to, aby využití jistého období nesklouzlo spíše ke zneužití. Bude sice ješitný, ale rozhodně není hloupý.

Co je potěší: jak už bylo řečeno, hodně pochval. Pokud k tomu přidáte ještě i pamlsek, nebude už co řešit. Zkuste ho také trochu motivovat. Je skvělé období k tomu ho něco naučit.

 

Horoskop pro psy blíženci

Blíženci (21. 5 – 21. 6.)

U svých psích Blíženců se trochu více zaměřte na srst. Například v našem článku „Co vše má vliv na kvalitu srsti“ zjistíte, jak můžete svému miláčkovi ulevit, kde přidat a jak se starat o jeho vlasovou ozdobu. Dopomůže k tomu i lepší skladba krmiva. Nejdůležitější ale je, aby byl váš pejsek v naprosté psychické pohodě. Ale tuhle samozřejmost ví jistě každý chovatel.

Co je potěší: i když ke zkvalitňování srsti patří také koupání, nebudete moc úspěšní ve svém snažení ho strčit pod sprchu. To bude ale jediné, co mu bude vadit. Tak to jen odložte.

 

Psí horoskop rak

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Americký buldok je kromě jiného skvělý hlídač a také odolný pes. Pokud máte doma pejska ve znamení Raka, s tou odolností to nebude tak horké, ale co se hlídání týká, tady vám to předvede jednoznačně. Je úplně jedno, jak velkého jedince máte. Hlídat, a to velmi dobře, budou jak ti maličkatí roztomilí mazlíčkové, tak ti velcí, kteří jsou k tomu tak trochu určení. Majetnické sklony prostě nezapřou, proto pozor, aby díky jeho nastavení nedošlo k nějakému omylu.

Co je potěší: všechno, co jim bude říkat pane. Vy to tedy nebudete. Tedy ne v případě, že se budete snažit vést smečku. Všechnu tuhle odpovědnost teď prostě nechte raději na něm.

 

Psí horoskop lev

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Stejně jako německý boxer, který je odhodlán bránit vše, co cítí, že je jeho nebo jeho dvounožců, tak i vaši Lvi budou jednat stejně. Na druhou stranu jim ale vstřícnost chybět nebude. Není tedy nutné se obávat čehokoliv jen proto, že má sklony cenit zuby při vstupu na jeho pozemek. Jinak totiž bude velmi nakloněný dokonce i k mazlení a rozmazlování.

Co je potěší: vaše náklonnost, protože on bude nakloněn stejně. Také kousek něčeho, co bude patřit jen jemu a nikdo mu to nebude brát.

 

Psí horoskop panna

Panna (23. 8. – 22. 9.)

U psích Panen se doporučuje trpělivost a vážení slov. Jejich dušička bude zranitelnější, ale na druhou stranu, odpouštět umí. Jen pozor na to, abyste to nepřehnali. Mohli by totiž upadnout do deprese, ze které je budete dostávat poměrně složitě. Je prostě nutné zvolit takový přístup, aby byli spokojení s tím, co pro vás dělají a viděli i to, že na druhé straně je nějaké odezva.

Co je potěší: vaše milá slova a pohlazení. Pokud přidáte i nějakou tu dobrotu a věřte, že postačí jen občas, budou to ti nejšťastnější pejsci na světě. A to za to přece stojí.

 

Horoskop pro psy váhy

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Pejsci, kteří se narodili pod znamením Vah ví moc dobře, co mohou a co ne. Jen to teď tak moc hrotit nebudou a prohřešky si nejspíše odhodlají vyzkoušet pokaždé, když se vaše oči budou dívat jinam. Mají z toho totiž děsnou legraci a nerozhází je ani to, že se budete zlobit a třeba i nadávat. Prostě provokace všeho druhu budou jejich oblíbeným sportem v těchto dnech.

Co je potěší: pokud budete dělat, že je nevidíte. Vaše bedlivé oči je tolik bavit nebudou a svoje lumpárny budou brzdit. Ale pokud zjistí, že mohou provokovat, velmi to ocení.

 

Psí horoskop štír

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Pokud nevíte, zda existuje dokonalý pes, tak věřte, že tento model je vlastní například plemeni hovavart. Ale pokud máte doma pejska ve znamení Štíra, je celkem jedno, zda je šlechtěný či má rodiče neurčité rasy. Bude jedinečný v tom, že bude nastaven prakticky na vše, co po něm budete chtít. Bude tedy skvěle hlídat, na povel se mazlit a na další povel vesele aportovat.

Co je potěší: vzhledem k tomu, jak je nastavený, tak se zavděčíte prakticky čímkoliv, co má rád. Tak nezapomínejte na pochvalu a odměny ve formě pamlsků nebo úžasné hračky.

 

Horoskop pro psy - střelec

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Psí Střelci budou trochu nedůvěřiví a to prakticky ke všemu. Jejich reakce sice budou celkem předvídatelné, ale na druhou stranu to stejně bude chtít trochu ohlídat. Bez problémů vycení výstražně zuby i na ty, které dobře znají. Útoční nebudou, ale strach z nich celkem půjde. Prostě a jednoduše nic nepodceňujte, protože díky jejich postoji by si někteří mohli něco špatně vyložit.

Co je potěší: zkuste se jim více věnovat, aby svoji vrozenou úlohu nebrali až tak moc navážno. Běžte se s nimi proběhnout na místa, kde budou volní a svobodní. To jim udělá radost.

 

Psí horoskop - kozoroh

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Na výchovu nenáročný je bostonský teriér. Hodí se velmi i dětem. Pokud máte doma Kozoroha, možná ho v těchto dnech ani nepoznáte, protože přesně tak nenáročný bude v těchto dnech. Dokonce i poslechne. Sice se najdou výjimky, ale ty stejně jen potvrdí pravidlo. Zkuste toho využít k tomu, vycvičit ho přesně tak, jak se už delší dobu neúspěšně snažíte.

Co je potěší: hlavně vaše přítomnost, protože samota mu v těchto dnech moc dobře dělat nebude. Pokuste se s ním navštěvovat místa, kde bude mít možnost seznámení a hry s dalšími pejsky.

 

Horoskop pro psy vodnář

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Pokud svému pejskovi cokoliv přikážete a on vám bude odporovat, je to jen proto, že má na věc prostě trochu jiný názor. Vodnáři ale takoví jsou, jen se to v těchto dnech více projeví. Nic tedy, co byste neznali, ale na druhou stranu, bude štěkat svoje námitky poměrně často. Zkuste mu tedy více naslouchat, možná zjistíte, že v některých věcech má skutečně pravdu.

Co je potěší: pokud také jednou poslechnete i vy. Hodně s ním mluvte. I když váš miláček nemá dar řeči, neznamená to, že vám nerozumí. Je velmi chytrý, ale to jste již určitě zjistili.

 

Psí horoskop ryby

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Norfolský teriér je znám svým pohledem, který vás vždy odzbrojí. Máte-li doma pejska ve znamení Ryb, buďte si jistí, že už zjistil, jaký pohled má udělat, aby vás obměkčil. Bude toho jen nyní docela často využívat, ale je chytrý. Prostě zjistil, že to funguje. Někdy do toho ale půjde s takovou intenzitou, že to bude stát za foto. Mějte tedy aparáty stále při sobě.

Co je potěší: pokud zareagujete na jeho pohled a dáte mu, co zrovna chce, bude velmi pyšný na to, jak skvěle to s vámi umí. Dopřejte mu tu radost a potěšení. Zlepší se mu tím nálada.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?