Horoskop pro psy a pejsky na měsíc červen

1. června 2012

Pokud máte doma pejska ve znamení Berana, nudit se nebudete. Jeho inteligence je na velmi vysoké úrovni, což by pro vás mohlo znamenat spoustu radosti, ale pozor, bude schopný vymyslet i nějakou tu lumpárnu a to hned ne ledajakou. Více se dozvíte v horoskopu pro psy na měsíc červen 2012.

Horoskop pro psy

Pes v beranu (21. 3. – 20. 4.)

Pokud si pořídíte pejska v tomto znamení, nemůžete udělat lépe. Štěňátka budou vnímavá a dospělí psi velmi učenliví. Tak klidně navštivte i útulek, chcete-li nového přítele. Získáte tak skvělého kamaráda a vnímavého tvorečka na celý život. Ti Beránci, kteří už svůj domov mají, trochu popřou svou povahu. Jejich poslušnost vás někdy až zarazí. Zkuste toho tedy nějak využít ve svůj i jejich prospěch.

Co je potěší: rádi se budou učit novým věcem, tak se pokuste vymyslet nová místa k venčení a nové hry. Přivítají to a jejich snaha být vám nablízku potěší nejen vás, ale i jejich srdíčka, pokud toto bude opětováno.

 

Horoskop pro psy

Býk (21. 4. – 20. 5.)

Nyní budete mít štěstí, protože narazíte na tu lepší stránku vašich psích Býků. Mazlení a přítulnosti nebudou mít pořád dost. Kupte nějakou tu odměnu a ukažte vděčnost. Ta se vám totiž velmi vrátí, jen co k tomu dostanou příležitost. Mají prostě své lepší období, tak proč toho nevyužít například k tomu, že si vytvoříte ještě pevnější vzájemné pouto. Máte o skvělého kamaráda postaráno prakticky napořád.

Co je potěší: vaše pohlazení, pochvala, láskyplné obětí a určitě nějaký ten polibek do kožíšku. Toho si budou užívat opravdu dosytnosti, tak jen rozdávejte tak často, jak to jen půjde. Jsou to přece vaši miláčkové.

 

Horoskop pro psy blížence

Když je pes blíženec (21. 5 – 21. 6.)

Plánujte a čtěte odborné knížky. Hvězdy budou za pár okamžiků nakloněny opravdu velkým změnám a novým věcem. Vaši psí Blíženci vás opravdu hodně překvapí. Nakupte do zásoby i nějaké pamlsky a nešetřete pochvalami. Zkuste také nastavit vaše fotoaparáty a videa, o záběry, které budou hodně zajímavé totiž nebude nouze. Pak jen již sledujte naše soutěže a možná ulovíte i nějakou tu cenu.

Co je potěší: zkuste do své výchovy zanést i povely, které jste dosud odkládali proto, že svého mazlíčka tak trochu podceňujete. Budete překvapeni, jak snadno mu některé věci půjdou.

 

Psí horoskop rak

Rak (22. 6. – 22. 7.)

S výcvikem vašeho pejska v Raku vám pomůže odborník. Klidně ho do takové péče svěřte. Zkuste si také něco přečíst o plemeni louisianský leopardí pes. Přesně tak se váš miláček bude v těchto dnech chovat. Jeho neohroženost a snaha stále něco podnikat, by vám mohla trochu přerůst přes hlavu. S odbornou pomocí to zvládnete trochu lépe. Nebo se prostě jen obrňte trpělivostí a zlepšete si fyzičku.

Co je potěší: dlouhé procházky, volná prostranství, běh bez toho aniž by ho někdo omezoval. Navíc, tím, že se bude cítit volně a neohroženě, nebude moc nakloněn poslušnosti a rozkazům svého dvounožce.

 

Psí horoskop lev

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Vaši miláčci ve Lvu budou velmi zvídaví. Dočkáte se tedy možná i nějakých rozbitých věcí. Zkuste už teď odpustit, protože to nebude ze zlého úmyslu, ale proto, že si pejsek prostě nebude moci pomoct. Navíc, hýří energií a elánem, který ani oni sami nedokážou krotit. Je to tedy hlavně na vás. I když, v takovém případě platí, že nejlepším lékem je únava a po ní dlouhý odpočinek. To zvládnou delší procházky.

Co je potěší: pokud jim dáte trochu svobody, nebude asi šťastnějšího mazlíčka na této planetě. To totiž zcela postačí k tomu, aby byl opravdu ve svém živlu. Také se trochu více obrňte trpělivostí.

 

Psí horoskop panna

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Berte svého pejska ve znamení Panny společně s vámi všude tam, kam se jen hnete. Seznamte ho s dalšími psími protějšky. Hvězdy jsou příznivě nakloněny veškerému seznamování. Lépe a rychleji si tak zvykne na všechny kolem sebe. Velmi dobře snese dokonce i společníka, proto můžete udělat dva dobré skutky najednou. Pokud bude kamarád z útulku, budete se dobře cítit a váš mazlíček bude šťastný.

Co je potěší: hlavně něčí přítomnost a to dokonce jakákoliv. Velmi dobře je nastaven na seznamování a to i s jiným druhem. Pokud mu tedy pořídíte kočičku, králíčka či jakékoliv jiné zvířátko, brzy si zvykne.

 

Horoskop pro psy váhy

Psi ve vahách (23. 9. – 23. 10.)

Pokud jste měli dosud období klidu, nyní na něj rychle zapomeňte. Pejsci ve vahách totiž mají energie na rozdávání. Nezbude nic jiného, než ji někde vybít. Pokud něco víte o plemeni norfolský teriér, víte, že je to pejsek, který nejen rád hlídá, ale také náležitě zvukově děsí všechny příchozí i odchozí. Všechny tyto vlastnosti se nyní propojí a smísí, a pro vás to znamená velmi intenzivně prožitý měsíc.

Co je potěší: určitě to, pokud je prostě necháte být. Jenže pozor, nějaký dohled bude skutečně zapotřebí, jinak by se toto období do budoucna mohlo stát noční můrou. Ale zvládnete to, uvidíte.

 

Psí horoskop štír

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Pejsci ve Štíru jsou trochu zvláštní. Jejich nálady se mění poměrně rychle a zásadně. Je jim to ale dáno a nic s tím nenaděláte. Musíte se prostě přizpůsobit a trochu přimhouřit oči. Hlavně nezapomínejte na pochvalu. Ta jediná je bude trochu motivovat. Nebo se prostě obraťte na odborníky a zkuste se jim svěřit do péče, respektive vašeho miláčka. Budete ho pak jistě o to lépe zvládat a něco se přiučíte.

Co je potěší: největší radost by určitě měl, kdyby si mohl dělat, co chce. Ale poslušnost je nutná. I když, přehánět to nemusíte. Jen je nutné najít tu správnou střední cestu, které se budete držet i v budoucnu.

 

Horoskop pro psy - střelec

Horoskop pro psy střelce (23. 11. – 21. 12.)

Stále se vám zdá, že vaši pejsci ve Střelci jsou trochu neklidní? Pokud ano, je to jen tím, že si nemají s kým hrát. Pokuste se to napravit. Nemají-li doma kamaráda, berte ho více ven. Hlavně je nenechávejte dlouho samotné. Zkuste jim věnovat každou volnou chvíli, vyplatí se to. Jejich nastavení není jasně dané a mají i sami trochu starosti se s tím vyrovnat. Rozhodně čekají pomoc od vás.

Co je potěší: vaše přítomnost, pohlazení, pochvala. Tím vším teď moc nešetřete a pokuste se je mít stále na blízku. Eventuelně se poohlédnout po vhodném kamarádovi. Ale pozor, jsou trochu nároční.

 

Psí horoskop - kozoroh

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Petterdale teriér je plemeno, které se moc nerado podřizuje, ale pes je to milý. Pokud máte doma Kozoroha, tyto vlastnosti jednoznačně zaznamenáte. Využijte prostě toho, že je k vám opravdu vstřícný a miluje vás. To je vaše deviza v tom smyslu, že se o nějaký ten výcvik pokusit můžete. Ovšem čekejte období spíše chaotičtější. Na druhou stranu, nebude trvat věčně a za pár dní svého miláčka opět poznáte.

Co je potěší: i když to tak nevypadá, hodně mazlení. Váš miláček sice srší energií, ale rád se při svých radostech zastaví, aby si přišel pro pohlazení nebo pomazlení. Pak po něm můžete i něco málo chtít.

 

Horoskop pro psy vodnář

Pes ve vodnáři (21. 1. – 20. 2.)

Není vhodná doba na to, něco po psích Vodnářích požadovat. Maximálně je můžete vyzvat k jídlu. Na to jediné asi budou slyšet. Jinak nic zvláštního neočekávejte. Jedná se ale o klid před bouří, jejich doba přijde. Pak se mohou projevovat trochu prostopášně až dětinsky. Zvládání nebude sice moc snadné, ale dost často určitě směšné. No, alespoň se nebudete nudit. Ale na druhou stranu, zaslouží si trochu volnosti.

Co je potěší: hlavně stejně naladění jedinci, se kterými by mohl sdílet svoje momentální rozpoložení. Jinak se budete muset o jeho řízenou zábavu postarat sami. V každém případě, nebude to jednoduché.

 

Psí horoskop ryby

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Pejsci v Rybách teď hodně změní své chování. Jak mávnutím kouzelného proutku zanechají řádění a půjdou si raději lehnout někam do tepla. Odpočinek ale potřebují, i když hlídat jejich zdravotní čas je stále ještě potřeba. Stále ještě nejsou zcela zregenerováni, ale pokud bude hezké počasí, pookřejí a budou se mít k světu. Pak je vezměte třeba k vodě, protože naprostá většina z nich právě vodu miluje.

Co je potěší: vaše starost, protože ji vnímají. Mají radost, že vás mají na blízku. Zkuste jim také trochu zpestřit stravu, aby byli vitálnější a vy klidnější. V příštích dnech ale budou energii nabírat.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?