Horoskop pro psy a pejsky na měsíc červenec

1. července 2011

Pejsci ve znamení Vodnáře mají velmi jasné myšlení a myšlenky tudíž utříbené. Pro vás to bude znamenat, že možná někdy překvapí tím, jak rychle budou umět reagovat a hlavně naprosto správně. Ale to bude i v případech, kdy trochu pozmění zaběhnutý režim. Více se dozvíte v horoskopu pro psy na měsíc červen 2011.

Horoskop na měsíc červenec

Pes ve znamení berana (21. 3. – 20. 4.)

Dobře sledujte, jaký beránek váš psí Beránek může být. Jeho nevinný pohled obměkčí snad každého. Je si sice velmi dobře vědom svých prohřešků, ale také ví moc dobře, jak to udělat, aby to vypadalo jako naprostá malichernost, ať už provede cokoliv. Zkuste ho trochu podpořit a tohle výjimečně něžné období si i pořádně vychutnat. Má prostě velký herecký dar.

Co je potěší: pokud přistoupíte na jejich hru a budete dělat, že vás opravdu velmi dojímá to, jak se tváří. Jsou to přece jen miláčkové, a i když občas s tvrdou hlavou, milují vás.

 

Horoskop pro psy na červenec

Pes v býku (21. 4. – 20. 5.)

Opičí pinč má nejen kouzelné vzezření, ale i jeho povaha je výtečná. Velmi rád se třeba mazlí. Stejně na tom budou Býčci obecně. Moc rádi si přijdou pro podrbání za ouškem a pusu na čumáček také odmítat nebudou. Dokonce i ta ostřejší plemena budou takto nastavena. Tak je hlavně neodmítejte a zkuste si tyto úžasné chvíle vychutnat. Dávají vám najevo svou lásku.

Co je potěší: budou šťastní za každé pohlazení, za každý projev lásky a náklonnosti. Takže celkem nenáročné období, ke kterému bude zcela a úplně stačit vaše ruka a srdíčko.

 

Horoskop pro psy blíženci

Psí blíženci (21. 5 – 21. 6.)

Plemeno šiba inu jen tak něčím neošálíte, je to pejsek velmi bystrý a vnímavý. Stejně na tom budou Blíženci, kterým neunikne vůbec nic. Jejich zvědavost bude sice na dost vysoké úrovni a možná vám tak úplně nebude vždy po chuti, ale zkuste se překonat a svého miláčka neodhánět. Snad jen od věcí, které by mu mohly ublížit. Jinak ho nechte zkoumat vše a všechno.

Co je potěší: každá věc i událost, kterou ještě neznají. Mají touhu poznávat a velmi se také snaží si užít každé vaše slovo. A to hlavně proto, že vám rozumí, proto pozor na slova.

 

Psí horoskop rak

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Psí Ráčkové budou spíše na odpočinek a na lenošení. Na velkou aktivitu u nich nyní zapomeňte. Teď si chtějí užívat tak trochu po svém, to znamená, nedělat nic, pokud to jen trochu půjde. Uvidíte-li svého hlídače, jak jen líně leží a pozoruje cvrkot, nechte ho prostě být. Každý má nárok jednou za čas na pořádný odpočinek. Jsou na tom stejně jako my.

Co je potěší: hlavně to, nebudete-li po nich nic chtít. Jejich únava bude i tak trochu zřejmá, tak jim zkuste dodat vitalitu krmením a podpořte imunitu. Klidně se poraďte s veterinářem.

 

Psí horoskop lev

Pes ve lvu (23. 7. – 22. 8.)

Pejsci ve znamení Lva jsou nastaveni trochu tvrdě. Více, než je obvyklé. Na různé situace budou reagovat možná až trochu přehnaně, ale musíte dobře odhadnout, co má právě za lubem. Následky jeho chování by totiž mohly být až trochu fatální. Je čas začít s výcvikem a trochou nátlaku na poslušnost. Jednejte s ním ale i tak opatrně. Bude si totiž i dost pamatovat.

Co je potěší: prakticky vše, co bude znamenat nějaké rozptýlení. Jistě svého miláčka znáte, tak je voďte na místa, která mají rádi a pozor na vše, co je neznámé. Také hodně chvalte.

 

Psí horoskop panna

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Stejně jako je západosibiřská lajka, která je mírumilovná a nekonfliktní, budou i vaše Panny. Pokud máte doma jedince spíše opačného charakteru, bude i s ním lepší pořízení. Mají prostě jen tendenci si vychutnat všechny kolem a ví moc dobře, že vzájemného porozumění dosáhnou jen tehdy, budou-li se tak sami chovat. Máte doma prostě naprosto chytrého a skvělého pejska.

Co je potěší: hlavně pochvaly. Také pamlskem nic nezkazíte. Doporučujeme více hlídat ouška, ale pokud nejsou těmto úkonům nakloněni, zkuste je odložit na později, půjde-li to.

 

Horoskop pro psy váhy

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Víte-li něco o plemeni faraonský chrt, víte jistě i to, že jeho povaha není úplně jednoduchá. Mají rádi přehled a rozhodně nestrpí žádné vměšování do jejich náležitostí. Prostě trochu konfliktní období, pokud máte doma pejska ve znamení Vah. Ale nebude to tak hrozné, tak se pokuste to přejít bez povšimnutí. Eventuelně naznačit, že takhle ne. Pochopí to.

Co je potěší: pokud vše půjde tak, jak jsou zvyklí, není třeba se obávat. Budou klidní a spokojení. Nespokojenost se projeví jen tehdy, pokud nepůjdou věci podle jejich pravidel.

 

Psí horoskop štír

Štíří psi (24. 10. – 22. 11.)

Psí Štíři budou mít tendenci občas jejich jedovatým ostnem seknout. Ale opravdu jen výjimečně. Přesto s tím raději počítejte. Něco tak úplně nestráví, ale pokud je dobře znáte, víte, kdy si máte dávat trochu pozor. Jsou to prostě bojovníci, kteří se tak snadno nevzdávají. Mají to dáno znamením, což je tak trochu omlouvá. Milují ale naprosto pořád a stejně.

Co je potěší: budou mít tendenci se hodně hýbat a pohyb jim navíc udělá dobře nejen na duši, ale také po fyzické stránce na tom pak budou lépe. Berte je tedy na delší procházky.

 

Horoskop pro psy - střelec

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Pejsci jsou obecně velmi chytří a mezi bystrá plemena patří například thajský ridgdeback. Ale chlupáčci ve znamení Střelce budou mít mysl jasnou a nic je nepřekvapí. Na všechno, co se kolem nich bude dí, tedy očekávejte i reakci. Znamená to, že i výcvik půjde snadněji. Vyzkoušejte klidně něco náročnějšího. Máte šanci uspět, tedy spíše váš psí miláček.

Co je potěší: nové věci a lidé. Dokonce i jedinci jejich druhu budou vítání. Společenství si v těchto dnech docela užijí. Můžete s nimi tedy klidně mezi ostatní pejsky, jen pozor na ty ostřejší jedince.

 

Psí horoskop - kozoroh

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Psí Kozorohové budou nekonfliktní a přesně takoví, jak je znáte. Nečekejte tedy sice nic mimořádného, ale na druhou stranu si budete moci užívat přesně toho, co je už zajeté. Výcvik je sice možný, ale pokud v něm budou nové kousky, nejspíš budete muset svého miláčka trochu přemlouvat. Tak raději zvolte alternativu méně náročnou jak pro něj tak pro vás.

Co je potěší: všechno to, co znají a čemu se nebudou muset složitě přizpůsobovat. V dobách dovolených tedy trochu náročnější, ale zvládnutelné. Zkuste mu dělat často společnost.

 

Horoskop pro psy vodnář

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Na žebříčku inteligence se na prvních příčkách drží jednoznačně australský ovčák. A stejně jako on, budou mít za ušima všichni Vodnáři. Budou mít ale zároveň tendenci i ochraňovat. Tato kombinace by mohla občas vypadat trochu agresivně, ale je to jen o tom, že chce mít ve svých náležitostech pořádek a vlastně vás a okolí budou tak trochu převychovávat.

Co je potěší: pokud se ozvou, že jim něco vadí, dejte jim za pravdu. Přesně tohle budou v těchto dnech vyžadovat. Mají jasno a neubližují, určitě ne záměrně, tak je podpořte.

 

Psí horoskop ryby

Pes v rybách (21. 2. – 20. 3.)

U psích Ryb se trochu více zaměřte na kožíšek a kůži. Budou trochu náchylnější, takže pravidelná péče jim udělá jen dobře. Pokud zjistíte jakékoliv odchylky a nebudete si jisti, zda je vše v pořádku, vyhledejte raději veterináře. Ale pravidelné prohlížení by mělo stačit. Nakupte tedy kvalitní šampony a kartáčky na česání. Týká se to i plemen krátkosrstých.

Co je potěší: především kvalitní péče, jak už bylo řečeno, a také tomu přizpůsobená strava. Změna jim bude vyhovovat, proto přijmou i takovou, kterou tak úplně neznají.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?