Horoskop pro psy a pejsky na měsíc duben

4. dubna 2011

Vaše psí Blížence nenechávejte teď moc často samotné. Pokud to tedy jen trochu půjde, nenechávejte je samotné vůbec. Mají tendence se podílet se vším s vámi a okolím vůbec, tak jim tu radost prostě dopřejte. Odměnou vám bude velmi spokojený a klidný pejsek, který vás bude o to víc milovat. Více se dozvíte v horoskopu pro psy na měsíc duben 2011.

Horoskop na týden beran

Beran (21. 3. – 20. 4.)

U psích Beránků si nebudete stále ničím jisti. Jednou budou milí a vlídní, pak zase nevrlí a neslyšící. Jaro se na nich docela zásadně podepisuje, tak je zkuste více tolerovat. Stále se můžete pouštět do cvičení, protože disciplínu budou trochu potřebovat. Jen je možné, že občas nic nezmůžete. Velký pozor ale na nepřiměřené tresty, mohly by se vám vymstít.

Co je potěší: pokud se jim budete věnovat, uděláte moc dobře. Vaše snaha bude zcela jistě korunována úspěchem. Jen je nutné v těchto dnech zvolit mírný a tolerantní přístup.

 

horoskop pro psy na týden

Býk (21. 4. – 20. 5.)

Stejně jako plemeno čivava, budou Býčci trochu problematičtí, pokud v těchto dnech povolíte. Bude nutné jednat více důsledně a zaměřit se na poslušnost alespoň v tom základním slova smyslu. Jinak se může stát, že vám trochu zvlčí a náprava pak nebude vůbec jednoduchá. Jinak se ale připravte na celkem klidné období, které až tak výjimečné nebude.

Co je potěší: zaměřte se hlavně na osvědčené metody. Váš pejsek je jedinečný a každému bude prostě vyhovovat něco jiného. Vnímavý chovatel tedy nebude mít problém potěšit.

 

Horoskop pro psy blíženci

Blíženci (21. 5 – 21. 6.)

Blíženci obecně samotu moc nesnášejí a v těchto dnech to bude platit dvojnásob. Projevy, kdy vám dají najevo, že se jim moc nevěnujete, nebo alespoň tolik, jak si představují, mohou být různé. Rozhodně je ale nepřehlédnete a už vůbec nepřeslechnete. Vše se ale bude odvíjet od jejich touhy být vám nablízku. Takže se jim věnujte tak často, jak to jen bude možné.

Co je potěší: především vy sami. Nebudou nikterak nároční. Zcela postačí, pokud je budete hladit, hrát si s nimi a klidně i povídat. Pes je sice němá tvář, jak se říká, ale rozumí vám.

 

Psí horoskop rak

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Psí Ráčkové mají svoje období. Znamenat to pro vás bude jediné. Váš pejsek bude rozpustilý a trochu neposlušný, protože je nabitý energií, která prostě musí ven. Zkuste ji tedy jen usměrnit tím správným způsobem. Hlavně hrou zmůžete nejvíc. Protože právě hraní je bude bavit moc. S příkazy a rozkazy to v těchto dnech moc nepřehánějte, nebudou nadšení.

Co je potěší: určitě sami víte, s čím si váš pejsek hraje nejraději a také kde. Zkuste mu umožnit proběhnutí na místech, které má rád a vyzkoušejte hlavně aport. To ho bude bavit moc.

 

Psí horoskop lev

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Důstojnost bude druhé jméno vašeho psího Lva. Bude vždy a za každých okolností nad věcí a nic moc ho nerozhází. Snad jen provokace ostatních jedinců, které by si mohli brát více, než je nutné. S hravými a rozpustilými kamarády si moc rozumět nebudou, protože nastaveni budou prostě jinak. Je skvělá doba na výstavy a další akce, kde se budou moci předvést.

Co je potěší: hlavně pochvala a také odměna za to, jak jsou skvělí. To zcela postačí. Nebude nutné být ani konkrétní. Zcela postačí, když prostě občas dáte najevo, jak jsou výborní.

 

Psí horoskop panna

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Pejsci ve znamení Panny jsou sice trochu tvrdohlaví od přírody, ale v těchto dnech to nebude tak znatelné. Budou celkem vláční a poslušní. Tak toho zkuste využít a více je učit to, co chcete, aby do budoucna uměli. Snadno si zapamatují spoustu věcí a to i těch složitějších. Máte prostě spoustu možností leccos ovlivnit, proto pozor na to, co je učíte.

Co je potěší: vaši miláčci sice nebudou moc nároční, ale pamlskem si je získáte snad ke všemu. Kupte jim to, co mají nejraději. Právě takhle je uctíte nejvíce a budou vám vděční.

 

Horoskop pro psy váhy

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Irský vlkodav je sice pes obrovský, ale velmi mírný a poslušný. Tak přesně a tak skvěle nastaveného chlupáčka budete doma mít, pokud je narozen ve znamení Vah. Pravdou ale je, že se jedná o přechodné období, tak zkuste nic nepropásnout. Za pár dní totiž budete mít doma pejska, kterého dobře znáte. Nerozhodného a trochu zmateného. Ale i tak je to miláček.

Co je potěší: hlavně společnost a to i jak svého druhu, tak jiného. Kamarádit se budou rádi, je tedy vhodná doba na návštěvy i tam, kam běžně se svými miláčky nechodíte.

 

Psí horoskop štír

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Psí Štíři nezapřou svoji ráznou povahu, ale zároveň nepropásnou příležitost si zařádit i jako malá štěňátka. Svoji energii tedy vydají dvojím způsobem. Klidně zakročí pokaždé, když se jim nebude cokoliv zdát a za míčkem se budou honit do úmoru. K utahání ale tak snadno nebudou, tak se připravte na to, že procházky budou muset být delší a intenzivnější.

Co je potěší: pochvala za dobře ohlídané teritorium i hračka, kterou vám bude neúnavně nosit. Ale zkuste trochu pustit uzdu fantazii, té se meze nekladou. Hlavně, ať si zaběhá.

 

Horoskop pro psy - střelec

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Na psí Střelce toho moc platit nebude. Jsou v rozpoložení, které je spíše odmítavé a rozhodně dají najevo každou situaci, která se jim nebude líbit. Občas by jejich reakce mohly být až přehnané. Zkuste je více chlácholit a ujišťovat je, že se není čeho bát. Právě obavy o blízké z nich budou dělat tvrďáky. Myslí to tedy vesměs dobře, jen je bude nutné trochu usměrnit.

Co je potěší: určitě pochvala, že svůj úkol vykonali moc dobře. Zároveň kritiku moc přijímat nebudou. Budete mít tedy trochu obtížnější období, ale zkuste to brát více s nadhledem.

 

Psí horoskop - kozoroh

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Pokud se domníváte, že se váš psí Kozoroh konečně zklidnil a teď bude hezky poslušný a hodný, trochu se budete divit. Není mu to moc vlastní a až na pár světlých výjimek, které ale potvrzují pravidlo, zase zažijete vzdor a truc. Nebude to sice stále, ale určitě v případech, kdy se to bude hodit nejméně. Prostě má rád, když je po jeho a vy to moc nezměníte.

Co je potěší: hlavně to, pokud jim nebudete moc stát v cestě. Budou dost často jednat po svém a zákazy je budou vyloženě štvát. Bude to chtít v těchto dnech poměrně hodně trpělivosti.

 

Horoskop pro psy vodnář

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Tak jako sibiřský husky, který miluje pohyb a zároveň je velmi přátelský, budou i Vodnáři se svými pánečky tak trochu cvičit. Mají totiž svou taktiku. Ta spočívá v přátelském zavrtění ocáskem a pohledu krásných hlubokých očí a má vše, co bude chtít. To znamená lumpačit a skotačit přesně tak, jak chce on. Má tedy skvělé herecké schopnosti, které můžete jen ocenit.

Co je potěší: především to, když je necháte žít podle jejich představ. Jejich požadavky ale nebudou až tak náročné, tak by se dvounožci mohli zamyslet a dopřát mu pár volných dní.

 

Psí horoskop ryby

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Trochu rozverné Rybky sice zmírní svůj temperament, ovšem na dobu velmi omezenou. Potřebují jednoduše doplnit energii, tak se předem moc neradujte. Na druhou stranu lze tohoto klidnějšího období využít k větší snaze ho trochu vést podle vašich představ. Ale moc to nepřehánějte, protože těžší výcvik jim až tak vyhovovat nebude. Nemají tolik sil.

Co je potěší: pokud je necháte odpočívat, budou velmi šťastní. Zkráceně, nic velkého po nich teď nechtějte. Zkuste také vybírat kvalitnější krmivo, které jim dodá energii.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?