Horoskop pro psy a pejsky na měsíc květen

1. května 2012

Pejsci ve znamení Ryb potřebují podporu a to jak po stránce fyzické, tak psychické. Podpořte to tedy nejen kvalitním krmivem, ale i pohlazením a pozorností. Možná nakonec jen to postačí, aby se snadnější zregenerovali a byli čilejší a odolnější. Více se dozvíte v horoskopu na měsíc květen 2012.

Horoskop pro psy

Pes beran (21. 3. – 20. 4.)

Pejsci ve znamení Berana budou mít trochu složitější období. Takže ani páníčkové to s nimi nebudou mít úplně lehké. Ale trocha diplomacie by mohla vše spravit. Bude nutné jim rozumět a dostat se na jejich úroveň myšlení, které zaznamená jistý chaos. Ale trpěliví dvounožci by neměli mít problém. Jejich zvláštní, někdy až trochu melancholické nálady pak velmi snadno rozeženete. Například běháním.

Co je potěší: jak už bylo řečeno, uspokojit vašeho miláčka nedokáže jen tak někdo, ale opravdu hodně vnímavý chovatel. Pokud svému pejskovi rozumíte, zcela jistě dokážete odhadnout, čeho si jeho složitá dušička žádá.

 

Horoskop pro psy

Býk (21. 4. – 20. 5.)

Máte-li doma pejska ve znamení Býka a navíc plemeno rotvajler, nebudete to mít moc jednoduché. Jejich poslušnost zaznamená trochu nižší úroveň a bude potřeba více trpělivosti. Nejlepší bude, pokud s nimi vyrazíte na procházku, alespoň občas, kde se mohou pohybovat na volno. Vyřádí se, užijí si svobody a vy pak budete sklízet ovoce. Takové procházky by měly být trochu častější a delší.

Co je potěší: zcela určitě dlouhé procházky na místech, kde se nebude muset krotit. Kde bude mít dostatek volnosti a kde ho nikdo neomezí čímkoliv, například náhubkem nebo vodítkem.

 

Horoskop pro psy blížence

Psi v blížencích (21. 5 – 21. 6.)

Zvláštní péči o srst budou potřebovat vaši Blíženci stejně, jako třeba plemeno bergamský ovčák. Dobře hlídejte, zda je vše v pořádku, srst neplstnatí, právě u dlouhosrstých plemen. Česejte ale i ty krátkosrsté. Můžete jim dopřát i nějakou tu koupel, kde se zaměříte na důkladnou údržbu. Jsou sice trochu náchylnější k čemukoliv, ale nebude to tak zlé, pokud nic neponecháte náhodě.

Co je potěší: především kvalitní krmivo, které dodá právě srsti potřebné věci. Zkuste také podávat i pamlsky obohacené o různé doplňky zkvalitňující srst. Jsou to vaši mazlíčci a péči si zaslouží.

 

Psí horoskop rak

Pes rak (22. 6. – 22. 7.)

U psích Ráčků můžete být naprosto v klidu. Budou užívat období, které je o krásném a teplém počasí a možnosti se občas vyráchat někde ve vodě. Nejsou to žádné padavky, a až na malé výjimky si vystačí s obyčejnou louží, hlavně že to bude voda. Může to s sebou nést ale i jistá rizika. Proto, pokud bude chladněji, dobře ho hlídejte, eventuelně doma důkladně osušte, aby se náhodou nenastydl.

Co je potěší: je zcela jasné, že právě voda a to v jakékoliv podobě. Nebude proti žádné legraci a vyválení se v maličké loužičce plné bláta bude opravdový zážitek. Zkuste mu to prostě tolerovat.

 

Psí horoskop lev

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Pejsci ve znamení Lva budou přívětiví, někdy až moc. Možná dokonce natolik, že zapochybujete, zda je vše v pořádku. Obávat se ale o jejich zdravotní stav není na místě. Určitě se nakonec ukáže, že si jen doplňuje energie, které potřebuje. Na druhou stranu můžete vyzkoušet i trochu vedení a další povely, které nezná. Zcela jistě nebude trvat dlouho a zjistíte, jak snadno se může naučit to, či ono.

Co je potěší: pokud jim dáte čas, získáte mnoho. Sice na přímý výcvik to až tak nebude, ale na ten jednodušší ano. Zároveň ale mají možnost vstřebat i podstatně náročnější věci, než doposud.

 

Psí horoskop panna

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Plemeno irský červenobílý setr je známé svojí skvělou povahou. Je to úžasný společník a máte-li doma pejska ve znamení Panny, užijete si tohoto dosyta. Jeho nastavení je skvělé právě na vláčnost a poddajnost všeho druhu. Nebudete mít problém ho přesvědčit o čemkoliv. Pozor ale na to, aby se nestalo pravidlem, že bude ovládán. Toto znamení nemá v úmyslu poslouchat donekonečna. Chce to diplomacii.

Co je potěší: hlavně vaše přítomnost. Nic víc. Jen se snažte mu vyjít vstříc také. Pokud to bude oboustranné, ocení to i váš hafan. Vzájemná důvěra udělá mnohé a navíc upevní vztahy do budoucna.

 

Horoskop pro psy váhy

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Pejsci ve znamení Vah jsou spíše odtažití a ještě nějakou dobu bude trvat, než tomu bude jinak. Ale vše se zase zklidní, jen jim dejte prostor a čas. Je docela možné, že se projeví občasný strach o cokoliv. Například o sebe, ale určitě i o své dvounožce. Pak nejspíš nebudou znát hranice. To s sebou může nést i jistá rizika v nedorozuměních jakéhokoliv druhu. Cenění zubů je prostě jen obranná reakce.

Co je potěší: klidné prostředí, které navíc zná. Různé změny mu dobře rozhodně neudělají, tak se na to pokuste myslet. Dopřejte mu jeho pohodlí a klid, neměňte ani návyky. Pak bude vše v naprostém pořádku.

 

Psí horoskop štír

Pes ve štíru (24. 10. – 22. 11.)

Pokud máte doma pejska, který se narodil pod znamení Štíra, užijete si opravdové legrace. Bude nastaven rošťačit na všech možných úrovních. Někdy vám s tím možná poleze i na nervy, ale pokud to nebude brát tak dramaticky, uvidíte, že pejsci mají své dny a dokážou si je užít. Chce to prostě oboustrannou toleranci, a pokud mu vyjdete vstříc, odmění se vám tím, že vás zase on podpoří jindy.

Co je potěší: zkuste ho občas nechat rozjařeného, byť budete uprostřed výcviku. Zkuste si s ním užít jeho momentální rozpoložení. Šťastný bude nejen on, ale i vy, při pohledu na krásně odvázané stvořeníčko.

 

Horoskop pro psy - střelec

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Psí Střelci a miniaturní bulteriér jsou jednoznačně nastaveni na obranu naprosto všeho, co si myslí, že bránit musí. Občas to budou až přehánět a je na dvounožci, jak je zkrotí. Není to sice jednoduchá záležitost, ale tady ostrá slova a bití opravdu nepomohou. Zkuste se mu nyní více věnovat a trávit s ním dostatek času. Pak bude vše v naprostém pořádku. A snadněji ho uhlídáte před ním samým.

Co je potěší: jsou nyní nastaveni trochu materiálně a myslí si, že by mohli o cokoli přijít. Tak mu kupte například plyšového pejska v životní velikosti a přesvědčte ho, že je jen a jen jeho.

 

Psí horoskop - kozoroh

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Psí Kozorozi mají zvláštní myšlení. Jednou nebude problém je přesvědčit o čemkoliv, jindy si budete připadat, že vás prostě absolutně nevnímá. Ale jedná se jen o přechodnou dobu, kdy na ně trochu útočí nová doba a lepší počasí. Stejně jako lidé potřebují po zimě více času na rekonvalescenci i věcí duševních, tak mu tento čas dopřejte. Zkuste neřešit drobnější ani více závažnější odchylky.

Co je potěší: nechte je, ať si sami vyberou, co právě chtějí. Pak jim to prostě dejte. Je to to nejlepší, co můžete v tak náročném období pro ně udělat. Zregenerují se a vše se zase dostane do vyjetých kolejí.

 

Horoskop pro psy vodnář

Psi ve vodnáři (21. 1. – 20. 2.)

Pokud si myslíte, že vašeho mazlíčka nic nerozhodí, že ho dobře znáte a máte navíc doma Vodnáře, nejspíš budete muset uznat, že jste se značně mýlili. Nemají nic zažitého nastálo a občas se právě i u nich projeví náznak změn, které by chtěli. Pokud to nebude v naprostém rozporu toho, jak se váš miláček běžně projevuje, tak mu zkuste vyhovět. Jsou to prostě osobnosti a jako takové je nutné i brát.

Co je potěší: nejspíš asi není jasně dáno, čím jim uděláte radost a to právě proto, že občas nastaví i tu druhou tvář, se kterou se tak moc nechlubí. Ale dobrým slovem a pamlskem nezkazíte určitě nikdy nic.

 

Psí horoskop ryby

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

U pejsků ve znamení Ryb musíte počítat s tím, že jejich organismus občas zaprotestuje. Není po zimním období zcela zregenerován. Musíte ho prostě více hlídat a každou odchylku projednat s veterinárním lékařem. Nejspíš ale zcela postačí, pokud upravíte krmný režim a dopřejete jim dlouhé a mírné procházky. Zkuste je teď nepřetěžovat, nesvědčí jim nic, co je náročné v jakémkoliv slova smyslu.

Co je potěší: vaše láska a péče. Vaše ochota se jim obětovat i v případě, že na to nálada až tak nebude. To, že není všechno v pořádku po fyzické stránce, znamená, že i bude potřeba podpořit i stránku psychickou.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?