Horoskop pro psy a pejsky na měsíc únor

1. února 2011

Pejsci v Rybách, až na malé výjimky, milují vodu. Proto v těchto dnech pozor, aby se nevyráchali venku a nezaplatili to například ošklivým nachlazením. Musíte je prostě více hlídat a hledat nějaká náhradní řešení. Více se dozvíte v horoskopu pro psy na měsíc únor 2011.

Pes ve znamení beranaBeran (21. 3. – 20. 4.)

Přestože se chlupatí Beránci trochu vzpamatovali, ještě to není stále ono, ale to jste jistě zaznamenali. Bude nutné se jim věnovat a trochu se snažit je rozptýlit. Nebude to až tak těžké. Na své dvounožce totiž zcela jistě dají. Jen bude nutné najít tu správnou činnost. Ale pokud je dobře znáte, máte vyhráno.

Co je potěší: především to, když budete někde nablízku. Na dlouhé procházky sice ještě moc nebudou, ale pokud se vám podaří je něčím zpestřit, mohli byste mít velký úspěch.

 

Pes ve znamení býkBýk (21. 4. – 20. 5.)

Pokud zjišťujete, že váš Býk vás neúnavně honí všude, kam to jen jde, nezbývá, než začít s výchovou a usměrňováním. Je na to i vhodná doba. Jinak propásnete docela zajímavé období. Bude plné energie, ale takové, která půjde nasměrovat. Jen se musíte více snažit. Zkuste najít nějaký zajímavý sport, který ho nadchne.

Co je potěší: vaši chlupáčci jsou tak trochu ješitové, proto dají na hezká slova a pochvaly. Nepohrdnou ani pamlskem, ale pokud uvidí, jak jsou nepostradatelní, máte vyhráno.

 

Pes ve znamení blížencůBlíženci (21. 5 – 21. 6.)

Australský silky teriér je sice velmi temperamentní, ale má-li dobré vedení, ovládá se poměrně snadno. Vaši chlupatí Blíženci budou mít sice tendence se trochu předvádět, ale na druhou stranu se dá této aktivity i využít. Chce to je dostatek citlivosti a vnímavosti pro to, co váš miláček zrovna potřebuje nebo přivítá.

Co je potěší: rozhodně pohyb a pokud chcete, aby byl cílený, zkuste se na to nyní zaměřit. Pro některé pejsky budou vhodné agility, jiní přivítají něco jiného. Ale to musíte zjistit vy.

 

Pes ve znamení rakaRak (22. 6. – 22. 7.)

Je jasné, že Ráčci rádi hlavně slunce a teplo. Ale procházky a to klidně i delší přivítají také. Hlavně v těchto dnech. Jsou připraveni nabít svoje tělíčko energií z vesmíru a dále ji rozdávat k vaší radosti. Proto se snažte venčit nejen často, ale dejte si klidně i na čas. Budou za to velmi rádi a náležitě si to užijí.

Co je potěší: jak už bylo řečeno, hlavně pobyt venku. Pokud bude hezky, čím déle, tím lépe. Nic ale nezkazíte vhodným pamlskem. Zaměřte se na ty, které čistí chrup a šetří dásně.

 

Pes ve znamení lvaLev (23. 7. – 22. 8.)

Psí Lvíčci budou nastaveni hlavně na hlídání a ostrahu nejen majetku, ale i svého pána. Proto pozor, někdy to totiž budou brát velmi vážně. Dokonce ani známé z tohoto jejich momentálního rozpoložení nevyjmou. Každou návštěvu tedy poučte, že pohladit sice ano, ale jen velmi opatrně nebo raději vůbec.

Co je potěší: budou rádi za každou pochvalu, která se bude týkat toho, jak skvěle hlídají. Štěkotu budete mít asi občas dost, ale je to jejich projev, jak na někoho upozornit.

 

Pes ve znamení pannyPanna (23. 8. – 22. 9.)

Je na čase začít vaši psí Pannu také trochu vychovávat. Nebude sice moc snadné, ale to se týká hlavně těch jedinců, kteří doteď nic moc nemuseli. Je ale nutné se na toto zaměřit, jinak vám váš mazlíček přeroste přes hlavu a nebudete si vědět rady. Zkuste se případně svěřit do rukou odborníků, kteří poradí.

Co je potěší: psí Panny si dost potrpí na odměny všeho druhu. Jakou přijme nejraději ten váš miláček, jistě už víte. Tak ji uplatňujte pokaždé, když to bude potřeba.

 

Psí horoskop - váhy

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Psí Váhy budou trochu smutné, ale za to může počasí. Ke zvednutí nálady zcela postačí, když mu uděláte radost tím, že se mu budete věnovat a hrát si s ním. Sice se budete muset obětovat docela často, ale za šťastný kukuč vašeho miláčka to zcela jistě stojí. Tak vzhůru do toho, budete se muset docela otáčet.

Co je potěší: rádi budou za každou činnost, které se zúčastníte i vy. Tak není nutné vymýšlet přílišné skopičiny. Jen mu buďte nablízku a to tak často, jak to jen půjde.

 

Pes ve znamení štíraŠtír (24. 10. – 22. 11.)

Plemeno neapolský mastin je poměrně náročné na výchovu. Stejně na tom budete nyní se svými chlupatými Štíry. Nebude sice jednoduché ukázat mu směr, kterým by se měl dát, ale na druhou stranu, pokud ho dobře znáte, už jistě víte, co na něj platí. Tyto náročnější dny zkuste přečkat, zase bude v náladě.

Co je potěší: psí Štíři jsou velcí individualisté a není proto snadná odpověď. Ale nic nezkazíte tím, když občas místo kárání a neustálého okřikování, najdete i hezké slovo.

 

Pes ve znamení střelceStřelec (23. 11. – 21. 12.)

Pokud dobře znáte svého Střelce, jistě víte, že je to znamení velmi zvídavé. Stejně je na tom například plemeno dalmatin. Pokud ho tedy cokoliv zaujme, nebude snadné ho od toho odlákat. Hlavně dávejte pozor na to, aby venku nesnědl něco, co nemá. Vše si totiž bude chtít nejen dobře očichat, ale i ochutnat, pokud to půjde.

Co je potěší: rádi v těchto dnech objevují nové věci, tak jim pořiďte pár nových hraček. Budou se jimi zaobírat docela dlouho, než je omrzí a vy si můžete odpočinout.

 

Pes ve znamení kozorohaKozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Psí Kozorohové se sice trochu zklidnili, ale věřte, že to je jen na pár dní. Jejich energie se poměrně rychle doplní a zase to budou ti aktivní pejsci, kteří budou k neutahání. Tak si užijte těchto klidnějších dní, protože za chvíli bude vše jinak. Pomalu se připravte na jaro, tam se teprve projeví naplno a ve vší síle.

Co je potěší: hlavně procházky a to tam, kde se mohou proběhnout bez zábran. Vyhledávejte tedy právě taková místa. Budou vám vděční a také za to velmi šťastní.

 

Pes ve znamení vodnářeVodnář (21. 1. – 20. 2.)

Asi vás trochu překvapí, jak moc dokáže cenit zoubky váš Vodnář. Stejně jako moskevský strážní pes je totiž nastavený bránit vše a všechno, co mu patří. Pozor ale na to, jejich útoky na případné vetřelce totiž nebudou rozhodně moc legrační a nemuselo by to dopadnout. Snažte se tedy těmto situacím vyhnout.

Co je potěší: hlavně pochvala, ale musí vědět, že někdy se musí držet zpátky. Takže pokud zazlobí, není zbytí, ale tady by měl nastoupit jasný pokyn, že je něco špatně.

 

Pes ve znamení rybyRyby (21. 2. – 20. 3.)

Pozor na loužičky, a pokud to půjde, vyhněte se všem místům, kde je voda. Vaše psí Rybka totiž se největší pravděpodobností neodolá a bude se chtít vymáchat. Pokud k tomu opravdu dojde, snažte se co nejrychleji utíkat do tepla a tam ho řádně vysušit. Mohlo by se totiž stát, že to přežene a prochladne. Nastydnutí je nepříjemné.

Co je potěší: určitě voda a to v jakékoli podobě. Zkuste nějakou jinou variantu, i když cokoliv vymyslet bude asi docela náročné. Vhodná bude například domácí fontánka.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?