Horoskop pro psy a pejsky na měsíc únor

1. února 2012

Pokud máte doma pejska ve znamení Vah, připravte se na poměrně citlivý měsíc. Vše bude vnímat velmi intenzivně a také se tak chovat. Spousta pocitů v něm navíc i zůstane. Je tedy nasnadě, jak se ke svému miláčkovi chovat, chcete li, aby byl veselý a šťastný. Více se dozvíte v horoskopu pro psy na měsíc leden 2012.

Horoskop pro psy

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Pejsci ve znamení Berana mají sice tvrdé hlavičky, ale velké srdíčko. To budete moci velmi často zjistit. Jejich projevy lásky totiž nebudou brát konce. Rádi se nejen pomazlí, ale budou i jiné možnosti, jak toto neustále dokazovat. V každém případě budete vedle svého mazlíčka v bezpečí. Nedá vás. Což ale s sebou může nést i nějaké to nedorozumění. Proto pozor.

Co je potěší: především vaše přítomnost. Neradi budou někde zůstávat sami. Proto se jim věnujte tak často, jak to jen půjde. Eventuelně se pokuste zajistit nějaké dobré hlídání.

 

Horoskop pro psy

Býk (21. 4. – 20. 5.)

Pokud trochu znáte psí plemena, jistě víte, že například jorkšírský teriér je pejsek velmi vitální a občas i trochu drzý. Miluje prostě život, a pokud máte doma navíc Býka, buďte si jisti, že nudit se tento měsíc nebudete. Jejich hravost, dovádění a provokování nebude brát konce. Je ale nutné to akceptovat. Jinak by si to mohli špatně vyložit a budou smutní.

Co je potěší: všechno, co se bude točit kolem nich a v čem bude patrná nějaká hra. Pokud tomu tak nebude, poradí si. Je ale možné, že jejich tempo zvládat nebude jednoduché.

 

Horoskop pro psy blížence

Blíženci (21. 5 – 21. 6.)

Appenzellský salašnický pes sice skvěle hlídá, ale cizí lidi dvakrát nemusí. Nejspíš právě proto. Pokud máte doma pejska v Blížencích, připravte se na to, že to se svou teorií ochrany majetku a pána bude myslet prostě vážně. Zkuste tedy návštěvy varovat před jeho momentálním nastavením, které by si mohl někdo špatně vysvětlit. Ale jen se vám snaží zavděčit.

Co je potěší: jako většinu hlídačů hlavně pochvala. Je tedy nutné ho chválit za vše, co tak skvěle hlídá, protože to je pro něj v těchto dnech opravdu velmi důležité. Má to své jen rád.

 

Psí horoskop rak

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Psí Ráčkové se budou jevit trochu unaveně a občas vám naženou strach, zda je vše tak, jak má být. Jistotu budete mít, pokud ho v případě podezření na nemoc vezmete na veterinární prohlídku, ale s největší pravděpodobností se bude jednat jen hlavně o lenost. Potřebují doplnit jen energii a jak známo, právě tohle znamení si k tomu vybírá nejvíce zimní období.

Co je potěší: klidný, pohodlný a teplý pelíšek. Také zkuste občas koupit nějaký ten kvalitní pamlsek. Váš miláček si pochutná a navíc mu prokážete dobro v dodání všeho potřebného.

 

Psí horoskop lev

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Pokud znáte plemeno německá doga, jistě víte, že tento obr má obrovské srdce. Také se jí tak říká. Pokud máte doma Lva, uvidíte sami, jak právě toto vypadá v praxi. Tito pejsci dokážou nejen velmi milovat, ale také dávat tu svou velkou lásku najevo. To stejné by jim ale měli oplácet jejich dvounožci. O to větší pouto pak mezi vámi do budoucna bude.

Co je potěší: lidské pohlazení a teplé slovo. Ač to může znít jako fráze, právě tohle ocení opravdu nejvíce. Navíc, nemusíte vymýšlet stále dárky a hračky. Postačí velmi málo.

 

Psí horoskop panna

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Učenlivost, tak by se dala charakterizovat velmi stručně každý psí Panna pro tento měsíc. Je ale na dvounožcích, jakým způsobem to budou nebo nebudou rozvíjet. Rozhodně je skvělá doba pro výcvik a to dokonce v mnoha případech i ten náročnější. Do budoucna se tak můžete pochlubit s velmi vycvičeným a poslušným pejskem. Navíc, budou si toho hodně i pamatovat.

Co je potěší: určitě vše, co pro ně bude nové a neokoukané. Rádi si rozlousknou i ten nejtvrdší oříšek. Mají velmi bystrou mysl a navíc skvělou paměť, což v budoucnu oceníte.

 

Horoskop pro psy váhy

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Čínský chocholatý pes je znám svou veselostí a tím, jak skvělý to dokáže být společník. To ale platí pro všechny Váhy. Rozhodně se s nimi nyní nudit nebudete. Pokud navíc uvidí, že páníček trpí jakýmkoliv splínem, okamžitě se postarají, aby tomu tak nebylo. Rozesmějí každého, když to bude třeba a také budou velmi dobře a trpělivě naslouchat úplně všemu.

Co je potěší: vaše přítomnost a vše dění kolem vás a kolem nich. Z ničeho je tedy nevynechávejte a berte je i návštěvy. Budou nejen hodní, ale rádi si takový kolektiv užijí.

 

Psí horoskop štír

Štír (24. 10. – 22. 11.)

U plemene francouzský buldoček je známo především to, že je velmi citlivý na zacházení. Dokážou se dotknout i nehezká slova. Pokud máte doma pejska ve znamení Štíra, bude to stejné. Je nutné vážit v těchto dnech nejen slova, ale také činy. Vše budou vnímat velmi citlivě. Mohlo by snadno stát, že nešetrnost je poznamená velmi a to na hodně dlouho.

Co je potěší: především to, když na ně budete hodní a budete je vnímat všemi smysly. Mají vám co dát. Ale to poznáte velmi snadno sami, postačí jen, dobře si všímat svého miláčka.

 

Horoskop pro psy - střelec

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Co se psích Střelců týká, nebude to náročný měsíc. Připravte se na celkem klidné období v tom smyslu, že nic mimořádného vás nečeká. Bude to prostě ten mazlík, tak, jak ho znáte. Zaměřte se více na srst, která začne pomalu línat a bude potřebovat vyčesávání. Týká se to i krátkosrstých plemen. Sledujte při tom i kůži, zda nedochází k nějakým zásadním změnám.

Co je potěší: především to, pokud se kolem nich nic zásadního dít nebude. Není na změny moc nastaven a bude hůře snášet prakticky vše, na co si bude muset složitě zvykat.

 

Psí horoskop - kozoroh

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Víte, že bandog je velký ochranitel, ale i mazlíček? Pokud ne a máte doma pejska ve znamení Kozoroha, tak přesně tyto vlastnosti teď zaznamenáte. Jeho ego je na velmi vysoké úrovni, ale svého pána naprosto a oddaně miluje, což ho činí trochu krotitelným. Bude s ním poměrně snadné pořízení. Proto je dobré období pro výcvik a také vedeni k obraně a ochraně.

Co je potěší: budou rádi, pokud se jim budete hodně věnovat. Což trochu naznačuje, že bude nutné se připravit na časté procházky a také více času, který byste mu měli věnovat.

 

Horoskop pro psy vodnář

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Psí Vodnáři se vyznačují celkem klidnou povahou. Někdy si sice umí postavit hlavu, ale většinou je s nimi celkem snadné pořízení. Tentokrát by se ale mohlo stát, že to občas s tou tvrdohlavostí přeženou a nehnete s nimi. Bude nutné v tomto období vzdát snahy o cokoliv. Rozhodně pozor na tvrdost, nemusela by se vyplatit. Zkuste spíše více diplomacie a chvály.

Co je potěší: určitě to, pokud si budou moci někde v klidu odpočinout a nebudete po nich v tento čas vůbec nic chtít. Dopřejte jim tedy přesně tolik odpočinku, kolik ho chtějí.

 

Psí horoskop ryby

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

U plemene boloňský psík je zajímavé to, že velmi citlivě reaguje na nálady člověka. Snadno se pak přenáší i na něj. Pokud máte doma pejska ve Vahách, bude to velmi podobné. Proto si buďte jistí, že pokud budete propadat depresi v přítomnosti svého pejska, bude se tvářit stejně. Zkuste být více pozitivní, pak budete mít doma šťastnějšího pejska a veselého přítele.

Co je potěší: každé hezké slovo, pohlazení a spousta společně tráveného času. Vnímají vás všemi smysly, tak jim zkuste ukázat, že je milujete, dostane se vám stejného množství lásky.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?