Horoskop pro psy a štěňátka na listopad 2015

1. listopadu 2015

V listopadu berte svého psa, kam můžete - i když půjdete jen zapálit svíčku na hřbitov. O svátku sv. Martina pozor, aby se nedostal ke kostem (obzvláště když máte doma psa ve znamení vah). Starší psy pak v případě mrazů přioblékněte. Více o tom, co čeká právě toho vašeho psa v horoskopech pro psy Hafici.cz.

Horoskop pro psy

Psi ve znamení berana (21. 3. – 20. 4.)

Jestliže slavíte Halloween nebo naše Dušičky, každopádně váš pes z toho bude mít radost. Tedy v případě, že ho vždy vezmete s sebou, když půjdete zapálit svíčku. Procházky a výlety kamkoliv ho vždy nadchnou. A až dorazí sv. Martin na bílém koni, bude se radovat ze sněhu a sněhových vloček, co ho budou chladit na čenichu. Choďte s ním ven a jeho dušička bude plesat!

 

Horoskop pro psy

Býk (21. 4. – 20. 5.)

Váš pes již cítí ve vzduchu sníh a mráz. Těší se na skákání do sněhu a vaše nekonečné házení sněhových koulí. Vy jste sice asi rádi, že ještě sníh není, ale až uvidíte jeho nadšený výraz, budete mít na sníh trochu jiný názor. Jestliže je váš pes starší nebo náchylnější ne teplotní změny, vybavte se dopředu a pořiďte vhodný psí obleček.

 

Horoskop na měsíc - Blíženci

Blíženci (21. 5 – 21. 6.)

Jestliže jste se dobře připravili na příchod sv. Martina, pak váš pes bude jistě spokojen, i přes větší nadílku sněhu. Jestliže máte kokršpaněla, nechte mu ještě před zimní sezónou zkrátit srst, aby se mu nedělali sněhové kouličky, které pak nelze ani rozčesat. V případě, že jste z většího města, kde je solení silnic na denním pořádku, zajistěte si i přípravky na ochranu polštářků vašich mazlíčků.

 

Horoskop pro psy na měsíc - rak

Pes v raku (22. 6. – 22. 7.)

Vás pes miluje skákání do sněhových závějí, ale na to si bude muset ještě chvilku počkat. Zatím mu můžete udělat radost hromadou nahrabaného listí, do které se může schovat. Určitě se bude rád účastnit i všech vašich podzimních prací na zazimování zahrady. Mazlíčky s nemocnými klouby vybavte nějakým přípravkem na zmírnění bolestí.

 

Horoskop na měsíc - lev

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Barevné listí, dýně, podzimní sluníčko – to vše bude mít vliv na náladu vašeho psa. Přesto, že byl v říjnu líný, teď bude plný energie. Na procházky se bude těšit, a protože první dny listopadu mají být teplé, dopřejte mu výlety a dlouhé procházky. Doplnit sluneční energii prospěje jistě i vám.

 

Horoskop pro psy - panna

Pes ve znamení panny (23. 8. – 22. 9.)

Bouřlivé říjnové období je za vámi a nyní, jakoby se vám to váš pes snažil vynahradit, vás čeká harmonické období. Krásné, klidné procházky barevnou podzimní přírodou budou opravdu úžasné. Načerpejte společně se svým psem poslední teplé sluneční paprsky. Sv. Martin už pomalu sedá na svého koně.

 

Horoskop pro psy na měsíc - váhy

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Přesně 11. 11. v 11 hodin a 11 minut by se měl začít slavit svátek svatého Martina. Jestliže ho slavíte u tradičního oběda tzv. svatomartinskou husou, tak pozor na to, aby se váš pes nedostal k husím kostem. Vašemu psovi nemusí vůbec udělat dobře. Váš pes se bude těšit na první sníh. Udělejte si čas a na první sněhovou vločku si počkejte spolu s ním.

 

Horoskop pro psy - štír

Pes ve znamení štíra (24. 10. – 22. 11.)

V listopadu má být poměrně teplo, což jistě udělá radost vašemu mazlíčkovi. Bude sice trochu mrzutý, ale lítání listím, mu náladu vždy zaručeně zlepší. No, a kdyby přece jen ne, pamlsek zabere za všech okolností. V listopadu tedy mějte připravené vodítko nebo pytlík s pamlsky.

 

Horoskop pro psy - střelec

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Psi ve znamení střelce mají srdce snad větší než slon a proto je v něm místo nejen na vás a vaši rodinu, ale klidně i na další mazlíčky. Jestliže uvažujete například o adopci dalšího pejska z útulku, nemějte obavy. Váš pes dalšího člena rodiny přivítá s radostí.

 

Horoskop pro psy - kozoroh

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Chřipkové listopadové období je přede dveřmi a proto se vám jistě bude hodit pár nápadů, jak cvičit vašeho mazlíčka i doma. Svého psa tak zabavíte a nebude vám trhat ponožky a okusovat boty. Případně mu zajistěte hlídání nebo alespoň venčení. Jinak váš pes vaše uzdravování ponese opravdu těžko.

 

Horoskop pro psy - vodnář

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

S prvními většími mrazíky začne být váš pes „líný“. Především v případě, že máte psa staršího 8 let. Není to ale lenost ve správném slova smyslu. Nebude chtít běhat, ale ani moc chodit. Možná je to tím, že ho v chladu bolí více klouby. Jestliže bude problém přetrvávat, dojděte s ním pro jistotu k veterináři na prohlídku.

 

Horoskop pro psy - ryby

Pes ve znamení Ryb (21. 2. – 20. 3.)

„Honí ho mlsná“, právě to by se dalo o vašem psovi říct téměř každý listopadový den. Bude za vámi na každém kroku a to především, když se budete pohybovat po kuchyni nebo dokonce vařit! Nepohrdne ničím. Jestliže nechcete, aby přibral, hlídejte jaké pamlsky jí a hlavně – aby se vám nedostal k napečenému vánočnímu cukroví.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?