Horoskop pro psy a štěňátka na říjen 2015

1. října 2015

Máte doma štíra? Tak to mu budete muset potřebovat zkontrolovat uši. Psi ve znamení raka si udělají výlet do lesa a s fenkou ve vahách bude nejlepší začít s agility. A co čeká kozorohy nebo ryby? Čtěte a dozvíte se víc.

Horoskop pro psy

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Sice se trochu ochladilo, ale váš pes si to nepřipouští a je schopen bezhlavě vletět do rybníka nebo do řeky. Jestliže máte pocit, že je voda již opravdu ledová, raději ho při procházkách kolem vody připoutejte na vodítko. Aby si ještě neuhnal nějaké nachlazení. Při sklízení ovoce – ať už švestek nebo jablek – zkuste dát ochutnat svému mazlíčkovi. Ovoce mu jen prospěje.

 

Horoskop pro psy

Býk (21. 4. – 20. 5.)

Váš pes se tento měsíc konečně trochu zklidní. Stále bude chtít dlouhé procházky, ale už to nebude to míčkové šílenství jako minulý měsíc. Bude spokojený s válením se v pelíšku, s pamlsky a mazlením. Drbejte ho za ušima, pohlaďte ho po hřbetě a budete mít doma toho nejspokojenějšího pejska na světě.

 

Horoskop na měsíc - Blíženci

Blíženci (21. 5 – 21. 6.)

Ranní mrazíky vašeho psa asi nepotěší. A jestliže máte doma staršího psa nebo fenku, tak je možné, že mu i začnou problémy s klouby a nebude ráno chtít příliš na procházky nebo se bude loudat šnečím tempem. Nespěchejte na něj, přece jen, už je to starší „osoba“. Jestliže bude svítit sluníčko, vyražte se psem na houby. Uděláte radost sobě i jemu.

Horoskop pro psy na měsíc - rak

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Podzim je v plném proudu, dýně na každém rohu, dozrávají šípky i jeřabiny. Užívejte barvy podzimu. Vezměte svého psa na procházku do přírody. Nasbírejte kaštany nebo šípky a doneste je do nejbližšího krmelce. A jestliže o žádném nevíte, i ve školkách z nich budou mít radost. Projděte se a udělejte radost svému psovi i ostatním! Podzimní prosluněné procházky jsou skvělá relaxace.

 

Horoskop na měsíc - lev

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Ať už máte doma labradora nebo čivavu, psi ve znamení lva budou líní. Nebude se jim chtít skoro nic. Tedy, když zašustíte pytlíkem s pamlsky, tak se samozřejmě budou moct přetrhnout. Ale jinak se budou vyhřívat na sluníčku za balkonovými dveřmi. Nenechte je ale dlouho zahálet. Nadváhou mohou trpět i psi.

 

Horoskop pro psy - panna

Pes ve znamení panny (23. 8. – 22. 9.)

Fenky budou tento měsíc trochu urážlivé. Ale nedělejte si z toho hlavu. Každý menší pamlsek to vždycky spraví. A psi? Ti budou naprosto v pohodě a nad věcí. Nic je nerozhází, a to i přesto že dostanou vynadáno za rozcupovaný gauč. Obrňte se trpělivostí. V říjnu budete potřebovat pevné nervy.

 

Horoskop pro psy na měsíc - váhy

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Začátkem října je Mezinárodní den zvířat – oslavte ho se svým psem! Společně strávené chvíle pomohou vám oběma k lepšímu harmoničtějšímu vztahu. Možná zkuste začít společně dělat nějaký sport. Agility nebo prostý běh se psem. Obojí zlepší fyzičku jak vašemu psovi, tak vám. Tedy směle do toho!

 

Horoskop pro psy - štír

Pes ve znamení štíra (24. 10. – 22. 11.)

Udělejte tzv. psí údržbu. Detailně prohlédněte svého psa – jeho srst, uši, drápy na packách. Když bude třeba, uši vyčistěte, ostříhejte drápy a případně omyjte psa šamponem proti parazitům. Občas je taková prohlídka potřeba a před zimou je na to nejlepší doba. Jinak užívejte krásný slunečný podzim se svým psem!

 

Horoskop pro psy - střelec

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Tvrdohlavost vašeho psa již opustila a tak budete mít se svým psem krásný podzim. Bude hravý až skoro štěněcím způsobem. Bude s ním sranda! Ať už vyrazíte na procházku do města nebo do přírody, bude mít radost. Jeho úsměv doslova od ucha k uchu vykouzlí úsměv i na vaší tváři. Prostě – pes, nejlepší přítel člověka.

 

Horoskop pro psy - kozoroh

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Už jste se svým psem začali chodit na cvičák? Nečekejte. Dobře vycvičený pes je radost. Nikdo nechce mít psa, který štěká na televizi, drápe dveře a kouše bačkory. S tím vším vám na cvičišti pomohou. Pak už si jen můžete užívat krásné chvíle, které vám čtyřnohý mazlíček může nabídnout. Se psem je podzim a barevnější.

 

Horoskop pro psy - vodnář

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Snažíte se uklidit na zahradě? Hrabat listí nebo stříhat větve? Váš pes vám ale bude „házet klacky pod nohy“. Čerstvě shrabané listí pro něj bude nejlepší věc na probíhání, klacky tou nejlepší hračkou. Bude se vám zdát, že se obrátil proti vám a celý říjen si nedá pokoj. Není to tak. Chce si prostě jen hrát a myslí si, že je to sranda! Najděte mu jinou zábavu a všechno bude zase v pořádku.

 

Horoskop pro psy - ryby

Pes ve znamení Ryb (21. 2. – 20. 3.)

Chování vašeho psa bude zvláštní a nelze vyloučit, že to není ze zdravotních důvodů. Jestliže tedy trpí nechutenstvím a je více unavený, zajděte s ním radši k veterináři. Lepší je mít jistotu, že je to jen podzimní únava než, aby váš pes trpěl. Nejdříve mu ale zkuste nabídnout pamlsek nebo nový druh krmiva. Je totiž možné, že chce jen změnu.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?