Horoskop pro psy a štěňátka na září 2015

1. září 2015

Máte doma psa ve znamení ryb? Pak vám přejeme pevné nervy, protože poslušnost není zrovna jejich koníčkem. V případě, že jste majitelem psího blížence, připravte si hodně pracího prášku, vaše oblečení to bude potřebovat. A co čeká ostatní pejskaře? Čtěte!

Horoskop pro psy

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Pokud vašeho psa nebo fenku chcete seznámit s jiným psem, kočkou nebo i jiným zvířetem, teď na to bude nejvhodnější čas. Užijete si u toho spoustu legrace. Doporučujeme vám si pro takové případy vzít s sebou určitě fotoaparát nebo videokameru. O zajímavé záběry nebude nouze. Září přeje připraveným!

 

Horoskop pro psy

Býk (21. 4. – 20. 5.)

Jestliže máte doma psa ve znamení býka, buďte si jistí, že si ho v září opravdu užijete. Nenechá vás odpočinout. V září bude vyžadovat pohyb a opravdovou akci. Výlety, dlouhé procházky a neustálé házení míčku spolu s přetahováním. Ano, to na vás bude čekat, jakmile dorazíte domů. Radíme vám, choďte s ním často ven, protože pokud nebude mít váš pes možnost vybít svou energii venku, udělá to doma. To by se vám líbit nemuselo.

 

Horoskop na měsíc - Blíženci

Blíženci (21. 5 – 21. 6.)

I přesto, že se váš psí blíženec trochu uklidní, přípravy na zimu (tedy opravdové zklidnění) u něj nečekejte. Energie má pořád dost. Prázdninový režim skončil, ale on si pořád bude chtít hrát. Jeho nadšení z toho, že jste zpět z práce nebo školy bude nezměrné. Mějte se na pozoru, protože jeho vítací rituál bude stále opravdu divoký. Podrápané nohy nebo vyražený zub budou sice extrémní případy, ale se špinavým oblečením počítat v podstatě musíte. Ale nebojte se, se snižující se teplotou se sníží i jeho aktivita.

 

Horoskop pro psy na měsíc - rak

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Raci mají hravou a rozpustilou povahu a v září ji projeví na plno. Nesnažte se je uklidnit, stejně se vám to asi nepovede. Pořiďte nové hračky, třeba přetahovadlo. Svého psa také unavíte společným běháním nebo házením míčků. Zkuste svůj odpolední program přizpůsobit vašemu psovi tak, abyste byli oba spokojeni.

 

Horoskop na měsíc - lev

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Jak dobře znáte psí plemena? A jaké je to vaše plemeno? Ať už jakékoliv, jestliže máte doma psa ve znamení lva, tak si buďte jisti, že se mu velmi uleví. Letní teploty mají sice lvi rádi, ale letošní horka ani jim nedělala příliš dobře. Budou rádi, že je jim lépe a konečně si začnou více hrát. Rádi budou chodit na dlouhé procházky a ze společných výletů budou nadšeni. Prodlužte si trochu prázdniny a vyražte i se svým psem alespoň na prodloužený víkend někam do přírody.

 

Horoskop pro psy - panna

Pes ve znamení panny (23. 8. – 22. 9.)

Panny jednají zcela cíleně a promyšleně. Jestliže se k vám váš pes tedy teď bude víc tulit, zřejmě to není jen tak. Pořídili jste nové pamlsky, které váš pes miluje? Tak pak je to možná tím. A jestliže teď trochu zlobí a nevíte, jak na ni, zkuste vyzkoušet nějakou novou psí hru nebo začít se psem sportovat. Třeba vám pak začne nosit ráno do postele vodítko nebo právě tu novou hračku.

 

Horoskop pro psy na měsíc - váhy

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Nehody nebo lehčí úrazy budou hrozit vašemu psu ve znamení vah právě tento měsíc. Váš pes se totiž nebude chovat tak úplně standardně. Bude často riskovat a to i přesto, že mu to není vlastní. Nemůže si pomoci. To asi z té radosti, že již není takové vedro. Pomozte mu alespoň tím, že na něj budete dávat větší pozor. Nedoporučujeme vycházky do skal nebo plavání v řekách.

 

Horoskop pro psy - štír

Pes ve znamení štíra (24. 10. – 22. 11.)

Zrovna tak, jako své děti zapisujete na začátku školního roku do kroužků, byste měli i svého psa zapsat do výcvikového kurzu. Nějaké to opáčko nebo naučení se novým povelům mu nikdy neuškodí. Alespoň se po „volném“ létě zase trochu zabaví něčím užitečným. Váš pes by měl jistě radost i z agility nebo společného běhání.

 

Horoskop pro psy - střelec

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Střelci, a to i psi, jsou od přírody razantní a nikdy se s ničím nemazlí. Prosadí si svou, když je potřeba. Váš pes je zrovna takový, je používá trochu jemnější metody. Aby se dostal do vaší postele, předstírá, že vás jen přišel vzbudit. Jestliže chce pamlsek, tak omylem najde celé jejich balení v zavřené spíži. Vždy je to „tak trochu shoda náhod“. Vy ale svého psa dobře znáte a jeho lsti vás prostě baví.

 

Horoskop pro psy - kozoroh

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Jestliže si se svým psem úplně nerozumíte, tak právě teď máte šanci to napravit. Je ale nutné, abyste se snažili svého psa opravdu pochopit. Snažte se jednat přesně podle toho, co cítí on. Pokud začnete hned ze začátku do výchovy vkládat prvky, které mu tolik nevoní, zřejmě neuspějete. S výchovou a lepším vztahem k vašemu psu vám jistě rádi pomohou ve kvalitním výcvikovém centru.

 

Horoskop pro psy - vodnář

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Německý krátkosrstý ohař je milý a přátelský pes. Pokud je to navíc Vodnář, máte toho nejlepšího parťáka, kterého jste si mohli vybrat. Jeho nehynoucí energie vás možná dost často unavuje, ale je tu pro vás a to každý den jeho života. Vytvořte si s ním úžasné pouto, které vydrží už napořád, bez ohledu na to, jakou bude mít zrovna náladu. Váš pes vás nikdy nezklame.

 

Horoskop pro psy - ryby

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Poslušnost vaší rybce nic moc neříká a rozhodně se to nezmění ani v první polovině září. Poohlédněte se po nějakém psím cvičišti a zapište ho na kurz. Již s první hodinou bude znát, že mu to prospívá a vašemu vztahu také. Vybírejte ale dobře a zjistěte si reference od jiných návštěvníků cvičiště. I mezi cvičáky je totiž velký rozdíl.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?