Horoskop pro psy na březen 2015

2. března 2015

Jaro je skoro za dveřmi a proto jestli máte doma psa nebo fenku ve znamení berana, buďte si jisti, že vás nenechá start jara přehlédnout. Přesně víc, co je pro ně to nejlepší. Tedy bez dlouhých procházek a nekonečného házení míčků to v březnu nepůjde. Více se dozvíte jak o svém beranu, tak i o ostatních znameních v horoskopu na březen 2015.

Horoskop pro psy - beran

Pes ve znamení Berana

(21. 3. – 20. 4.)

Jak již bylo řečeno, beran bude v březnu opravdu aktivní. Především všechna lovecká plemena jako například německý krátkosrstý nebo výmarský ohař. Ať už ale lovecký pes nebo ne, pokud máte doma psa ve znamení Berana, hlasitého dožadování se venčení se nezbavíte.

 

Horoskop pro psy - býk

Býk

(21. 4. – 20. 5.)

Obrňte se trpělivostí. Váš pes jako by ohluchnul. Nekouká napravo ani nalevo a běží si, kam chce. Proto naplňte kapsy pamlsky, pořiďte výkonnou píšťalku a možná zajděte i na cvičák, zopakovat základní cviky poslušnosti. Vašemu býčkovi to jen prospěje.

 

Horoskop na měsíc - Blíženci

Psi v Blížencích

(21. 5 – 21. 6.)

Blíženci budou v březnu trochu rozmrzelí. Nic je nebaví, ničím se jim nezavděčíte. Nelámejte nad nimi ale hůl. Podívejte se na nápady, jak svého psa rozveselit a trochu zabavit. Pokud totiž máte psa nebo i fenu ve znamení Blíženců, budete návod potřebovat, protože jinak to nebudete mít celý měsíc nijak lehké.

 

Horoskop pro psy na měsíc - rak

Rak

(22. 6. – 22. 7.)

Yorkšírský teriér bude mít velmi energické období a nejen on. Psi ve znamení raka budou sršet energií a vyžadovat aktivitu. Rádi přijmou jakýkoliv váš nápad na výlet, procházku, házení, běhání – prostě cokoli. Nechte se strnout a vyražte ven. Jen si dejte pozor na drobná zranění. Hrozí pořezané polštářky na tlapkách od skla a jiná drobnější poranění. Doplňte psí lékárničku!

 

Horoskop na měsíc - lev

Psí Lvíčci

(23. 7. – 22. 8.)

Pokud máte doma psa ve znamení lva, buďte si jistí, že se nudit nebudete. Hravá a přátelská povaha lvů se projeví naplno a tak se bude více než často stávat, že ho najdete hrát si s ostatními psy. Využijte to a seznamte se! Vždycky je větší zábava venčit ve větší „smečce“. A navíc – socializace psa je vždy důležitá.

 

Horoskop pro psy - panna

Pes ve znamení Panny

(23. 8. – 22. 9.)

Ať už máte psa nebo fenu ve znamení panny, jaro na ně uhodí se svou maximální intenzitou. I přesto, že jsou panny spíše milé a klidné, v březnu nebudou mít stání. Budou se chtít kamarádit, bláznit, lítat a také si sehnat „druhou polovičku“. Jestliže tedy nechcete mít štěňátka, dobře si je hlídejte! Takový podhrabaný plot nebo překousané vodítko nebude výjimkou.

 

Horoskop pro psy na měsíc - váhy

Váhy

(23. 9. – 23. 10.)

Doporučujeme vycházky! Ale pozor, aby to měla vaše váha opravdu vyvážené, tak nechte svého psa také dostatečně odpočívat. Především psi senioři nebudou na zvýšenou aktivitu příliš připraveni a větší zátěž by jim mohla způsobit problémy s klouby. Přizpůsobte proto větší jarní aktivitě i stravu vašeho psa a dopřejte mu kvalitní krmivo.

 

Horoskop pro psy - štír

Psí Štíři

(24. 10. – 22. 11.)

Váš štír je více než chytrý pes, bohužel ve spojení se štíří svéhlavostí to může být občas problém. Zopakujte si s ním proto před startem jara všechny cviky poslušnosti. Především přivolání může být po delší zimní pauze trochu problém. Nemusíte cvičit hodiny denně. Štíři jsou inteligentní psi, rozumí naprosto všemu, co se po nich chce. Důležitá je proto motivace. Nakupte nové hračky – třeba házeč míčků.

 

Horoskop pro psy - střelec

Střelec

(23. 11. – 21. 12.)

Vypadá to, že se váš střelec ještě neprobudil ze zimního spánku. Skoro by člověk řekl, že je spíš medvěd a ne pes. Mějte s ním trochu strpení. Nemyslí to zle, jen prostě ještě není správně naladěn na jaro a spíše se drží rčení „březen, za kamna vlezem“. A možná má i pravdu. Sedněte si k jeho pelíšku a podrbejte ho za ušima. Určitě z toho bude mít radost.

 

Horoskop pro psy - kozoroh

Pes ve znamení Kozoroha

(22. 12. – 20. 1.)

V březnu hrozí vašemu kozorohovi zranění. Obzvláště fenkám. Noste proto s sebou čistý kapesník, možná i dezinfekci a buďte připraveni na to, vzít svého psa do náručí a odnést ho až k veterináři. Choďte venčit na místa, která opravdu dobře znáte, a kde pravděpodobnost pádu, pořezání pacek a podobně, nehrozí.

 

Horoskop pro psy - vodnář

Vodnář

(21. 1. – 20. 2.)

Až na naprosté výjimky bude mít váš vodnář v březnu „svou hlavu“. Řeknete „jdeme ven“ a on si lehne na gauč. Řeknete místo a on si sedne. Vaše souznění bude na nule. Psí vodnáři ale nejsou zase až tak tvrdohlaví a tak věřte, že bude líp. Koncem března se „obloha vytáhne“ a zase bude vše, jak má být.

 

Horoskop pro psy - ryby

Když je pes i Ryba

(21. 2. – 20. 3.)

Hravost je pro ryby příznačná a kreativita také. Proto vás v případě psů ve znamení ryb musíme varovat před blátivými kalužemi a rybníčky. Spolu s jejich láskou k vodě se totiž může lehce stát, že vám domů přiběhne místo bílého psa naprosto hnědý a svým ocasem vám na stěnách namaluje obraz hodný Picassa. Berte je ale takové, jací jsou, a zkuste se tomu zasmát.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?