Horoskop pro psy na červen 2015

1. června 2015

Červen bude pro vaše pejsky, po delším období s nepříliš teplým počasím, trochu náročné. Někteří psi budou plní klíšťat, jiní zase plní nadšení z plavání. Podívejte se, jakého znamení je právě ten váš pes a co ho v červnu čeká. Krásné, společně strávené chvíle přejí Hafici.cz.

Horoskop pro psy - beran

Horoskop pro berany (21. 3. – 20. 4.)

Nudíte se? Tak v červnu se nudit zaručeně nebudete. Krásné slunečné počasí bude pro vašeho psa takovým lákadlem, že jakmile dorazíte domů, bude po vás chtít, abyste s ním vyrazili do přírody. Dopřejte mu to. Určitě bude rád i za koupel v rybníku nebo řece. V pohotovosti mějte určitě i svůj fotoaparát nebo kameru.

 

Horoskop pro psy - býk

Býk (21. 4. – 20. 5.)

Přemýšlíte o pořízení nového štěňátka, aby se váš pejsek nenudil? Dobře si to rozmyslete. Možná by nemusel mít z nového kamaráda zase až takovou radost, jak si myslíte. Na druhou stranu si ale každý pes dokáže časem na nového člena rodiny zvyknout. S malou pomocí dobrého cvičitele a spravedlivým rozdělením vaší pozornosti na štěňátko i současného psa, bude vše v pořádku.

 

Horoskop na měsíc - Blíženci

Pes blíženec (21. 5 – 21. 6.)

Hraje si váš pes rád? V sekci „psí hry a sporty“ najdete spoustu návodů na to, jak vašeho čtyřnohého mazlíčka zabavit. A jestliže je váš pes nadšenec do agility, určitě se vám budou hodit i video-návody na jednotlivé agility překážky a postupy. Aktivita vašich psích blíženců bude na samém vrcholu a jejich usměrnění bude tak trochu nutností. Jinak si zábavu najdou sami a to už by se nemuselo líbit vám.

 

Horoskop pro psy na měsíc - rak

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Slunečné počasí bude více než příznivé především pro všechny druhy parazitů jako jsou například klíšťata. Váš pes jich bude mít plný kožich, pokud se na ně náležitě nepřipravíte. Využijte účinků spot-onu, antiparazitních sprejů nebo obojků. Váš pes bude spokojenější a nebude vám domů nosit klíšťata.

 

Horoskop na měsíc - lev

Pes ve lvu (23. 7. – 22. 8.)

Vysoké teploty střídající se s bouřkami nebudou mít na vašeho lva příliš dobrý vliv. Tak jako počasí se bude střídat i nálada vašeho psa. Nikdy nebudete vědět, na čem s ním vlastně jste. Kdo by ale měl radost z bouřky a hromobití, když v létě má být přece krásně. Zkuste pro něj mít pochopení.

 

Horoskop pro psy - panna

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Ať už máte psa se svěšenými slechy nebo ne, teplé a prašné počasí s čistotou jeho uší zatočí. Kontrolujte a čistěte pravidelně uši svého psa. Nečištěné uši jsou náchylnější k neduhům, jako je třeba ušní svrab, ze kterého nebude mít radost ani váš pes, ale ani vy. Jinak bude váš pes v naprosté pohodě.

 

Horoskop pro psy na měsíc - váhy

Horoskop pro váhy (23. 9. – 23. 10.)

Je nejlepší čas naučit vašeho psa plavat. Najděte nějaký klidný rybník s pozvolným vstupem do vody. Vemte oblíbenou hračku a vyražte se svým psem plavat. Většině psů se plavání líbí a tak si užijete spoustu legrace. A jestliže váš pes už plavat umí, tak tím lépe. V tom případě můžete zkusit některý psí vodní sport a jeho plavecké schopnosti tak trochu rozvinout.

 

Horoskop pro psy - štír

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Vašeho psa bude bavit s vámi chodit na kolo. Pes se opravdu důkladně proběhne a vy mu přitom stačíte. Pozor ale na úrazy, které v tomto případě hrozí. Pes musí opravdu dobře poslouchat, aby nevběhl pod kola jinému kolu. Obecně doporučujeme se psem spíše využívat cyklostezky a v časech, které nejsou tak frekventované a městům a běžnému dopravnímu provozu se spíše vyhýbat.

 

Horoskop pro psy - střelec

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Červnové teploty neudělají vašemu psovi příliš dobře. Při vysokých teplotách bude naprosto bez energie a při bouřkách se bude tak trochu bát. Připravte proto na zahradě hadici se studenou vodou na případné ochlazování. Zajistěte neustálý přístup k vodě. Při bouřkách pak zkuste být s ním, v případě, že to bude alespoň trochu možné. Usnadněte mu to, jistě vám to vrátí nějakým tím vlhkým oblíznutím.

 

Horoskop pro psy - kozoroh

Když je pes i kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Jestliže je váš pes ve znamení kozoroha, tak má srdce na správném místě. Váš pes je prostě dobrák, který vás miluje. A když mu jeho bezmeznou důvěru a lásku oplatíte, bude váš vztah prostě na jedničku. Váš psí kozoroh by za vás položil život. Jestliže tedy máte rádi procházky se zapadajícím sluncem, vezměte svého psa s sebou. Ochrání vás a budete se cítit bezpečněji.

 

Horoskop pro psy - vodnář

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Vodnáři nyní velmi citlivě vnímají jakékoli vaše kroky. Pozor tedy na nespravedlivé soudy, když najdete nějaký ten nepořádek na podlaze nebo v zahradě. Vaše jednání by si mohli špatně vyložit a také si ho budou dlouho pamatovat. Zkuste je tedy spíše chválit a volit hezká slova. Do budoucna se tak můžete vyhnout nedorozuměním a problémům.

 

Horoskop pro psy - ryby

Horoskop pro ryby (21. 2. – 20. 3.)

Vaše psí ryba bude nevypočitatelná. Fantazie u ryb nebere mezí a tak budete občas opravdu překvapeni, na co přijdou a co provedou. Protože takový pes v čerstvě napuštěném dětském bazénku nebo kuřecí maso vytažené z mrazničky, pro ně nemusí být v červnu vůbec problém. Jejich vynalézavost a aktivita nebude znát mezí.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?