Horoskop pro psy na duben 2015

2. dubna 2015

Duben, aprílový měsíc, je tu a vaši mazlíčci jsou už natěšení na dlouhé procházky, vyhřívání na sluníčku a házení míčků. Jděte se s nimi provětrat, budou mít radost a vám slunce také prospěje. Více k jednotlivým znamením zvěrokruhu se dozvíte níže.

Horoskop pro psy - beran

Pes ve znamení Berana

(21. 3. – 20. 4.)

Jestliže je vám doma trochu smutno, pořiďte si Jack Russell teriéra! To je pes, který opravdu nezkazí žádnou legraci. Pro případ, že už jednoho doma máte, tak si s ním v dubnu určitě užijete. Jeho aktivita nebude znát mezí. Ostatní plemena si ale s Jackem nezadají. Vyražte ven!

 

Horoskop pro psy - býk

Býk

(21. 4. – 20. 5.)

Přemýšlíte, jak zabavit svého psa nebo fenku? Máme pro vás spoustu nápadů na psí hry a sporty, které je jistě dostatečně zabaví. Psi ve znamení býka bude potřeba v dubnu trochu usměrnit, protože jinak si najdou zábavu jinde a to by vás určitě nepotěšilo.

 

Horoskop na měsíc - Blíženci

Psi v Blížencích

(21. 5 – 21. 6.)

Psi blíženci by se v dubnu neměli moc přibližovat vysoké trávě, protože jejich tělo bude víc než přitažlivé pro nejrůznější parazity, především pak klíšťata. Pořiďte proto obojky proti klíšťatům, šampony proti parazitům a další přípravky, které jim i vám život s nechtěnými „mazlíčky“ usnadní.

 

Horoskop pro psy na měsíc - rak

Rak

(22. 6. – 22. 7.)

Prohlédněte svému pejskovi tlamu, koukněte mu na zoubek, tedy spíše opravdu detailně a na všechny zoubky. Je možné, že má problém s dásněmi. V případě, že se vám cokoli nezdá, dojděte s ním k veterináři. Lepší dříve, než pak trhat zuby.

 

Horoskop na měsíc - lev

Psí Lvíčci

(23. 7. – 22. 8.)

Každý pes má nárok na to být občas trochu bez nálady. Jestliže to ale váš pes přehání a při jakémkoliv vašem požadavku cení zuby, tak neváhejte a vyražte na cvičiště trochu zopakovat základy poslušnosti. Malé opáčko před startem sezony vašemu psu jistě neublíží.

 

Horoskop pro psy - panna

Pes ve znamení Panny

(23. 8. – 22. 9.)

Střídající se aprílové počasí nebude vašemu psovi vyhovovat. Nebude se mu chtít ven a to nehledě na to, zda právě prší, sněží anebo svítí sluníčko. Naplňte si kapsy pamlsky, do batohu dejte lahev s vodou a hračky a přece jen ho zkuste přesvědčit, že venku může být sranda. Případně domluvte společné venčení s dalším psem, protože ve dvou se to vždy lépe táhne.

 

Horoskop pro psy na měsíc - váhy

Váhy

(23. 9. – 23. 10.)

Váš pes bude trochu nervózní. Na zahradě bude štěkat a hlídat si své teritorium, doma si bude hlídat svou misku jako ostříž. Zkuste ho uklidnit. Hodně ho chvalte, občas ho poplácejte po plecích, podrbejte za ušima a přidejte nějakou tu odměnu. Asi se mu nelíbí větší množství lidí, kteří chodí kolem domu a tak hlídá, co může. Vemte ho do společnosti a ukažte mu, že se nic zvláštního neděje.

 

Horoskop pro psy - štír

Psí Štíři

(24. 10. – 22. 11.)

Doporučujeme dietu! Psi ve znamení štíra mohou být po zimě trochu kulatější. Změňte krmivo a začněte chodit na dlouhé procházky spojené s házením a zase házením míčků, klacků a čehokoli, co bude po ruce. Váš pes potřebuje pohyb!

 

Horoskop pro psy - střelec

Střelec

(23. 11. – 21. 12.)

Prvního dubna se vám bude zdát, že si z vás váš pes opravdu dělá srandu, ale pozor, ono se vám to nezdá! Váš pes z vás má tak trochu legraci a vydrží mu to až do půlky dubna. Bude se vám schovávat, odnášet vám bačkory a dávat je na opravdu nečekaná místa. V druhé polovině dubna se bude zdát, že se připravuje na odlet s čarodějnicemi. Od neustálého lítání ho nic neodradí.

 

Horoskop pro psy - kozoroh

Pes ve znamení Kozoroha

(22. 12. – 20. 1.)

Zkuste nové sporty! Běhání se psem nebo agility by se mohlo vašemu kozorohovi líbit. Chce to nový impuls. Neseďte doma a vyražte zkusit něco nového. Společně strávený čas prospěje vašemu vztahu. Váš pes vás bude milovat a při návratu z práce nebo ze školy vítat tak, jako ještě nikdy!

 

Horoskop pro psy - vodnář

Vodnář

(21. 1. – 20. 2.)

Konečně se duše vašeho vodnáře spojila s tou vaší a nalézáte společnou řeč. Chcete jít ven a váš pes už stojí u dveří a vrtí ocasem. Voláte na psa, ale on už sedí před vámi. Prostě dokonalá shoda. Užívejte se to! Bude to bavit vás oba. O Velikonocích jen pozor na jeho ochranářské pudy, aby nějaký koledník nepřišel k úhoně.

 

Horoskop pro psy - ryby

Když je pes i Ryba

(21. 2. – 20. 3.)

Přípravy na jakoukoli akci vašeho psa nadchnou. Bude vám chtít pomáhat při zdobení velikonočních perníčků (především ochutnáváním), při tvoření čarodejnice (tam bude rád trhat trička pro specifické oblečení) nebo při přípravách na narozeninové oslavy. Dejte mu prostor a nechte ho pomáhat. Uděláte mu radost.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?