Horoskop pro psy na léto 2015

1. července 2015

Máte doma psa vodnáře? Pak pozor při venkovních procházkách – mohl by přijít snadno k úhoně. Rak vám pak v červenci bude schopen domů přivést i hejno motýlů a psi střelci pak budou excelovat při výcviku. Co čeká vašeho psa o prázdninách, se dočtete v našem horoskopu.

Horoskop pro psy - beran

Pes v beranu (21. 3. – 20. 4.)

Jestliže je váš pes ve znamení berana, připravte se na období plné překvapení. Nejen v červenci, ale i v srpnu na vás bude chystat jednu lumpárnu za druhou. Neustále vás bude nutit něco podnikat. Léto tedy věnujte dlouhým procházkám, výletům, psím sportům jako je agility nebo případně plavání spolu se psem. Čím více se mu budete věnovat, tím spíše se nebudete muset smiřovat s „tak trochu jiným“ vzhledem vašeho obydlí, protože ne vždy musí být jeho překvapení pouze příjemná.

 

Horoskop pro psy - býk

Býk (21. 4. – 20. 5.)

Jestliže ještě doma nemáte žádného mazlíčka nebo naopak máte a chcete mu pořídit kamaráda, pak štěně narozené ve znamení býka je tou nejlepší volbou. Psi zrození v tomto znamení jsou totiž opravdoví přátelé na celý život. Jejich páníček je pro ně alfou a omegou celého jejich světa. Myslete na to. Pes není kamarád na chvilku, ale na několik let!

 

Horoskop na měsíc - Blíženci

Když je pes i blíženec (21. 5 – 21. 6.)

Nuda? V létě a nuda se psím blížencem? V žádném případě! Jednou to bude mazlíček, který by se pro vás rozkrájel. Jindy zase tvrdohlavý beran, se kterým nehne ani pár volů. Rozdvojená osobnost a z našeho pohledu náladovost je pro blížence typická. Bohužel s tím nic moc nenaděláte. Jestliže se ale chystáte se svým psem na dovolenou, červenec bude určitě vhodnější. V srpnu už bude z veder natolik unaven, že by protestoval při každé menší procházce.

 

Horoskop pro psy na měsíc - rak

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Máte doma psa raka a ještě k tomu lovecké nebo pastevecké plemeno? Tak to se v červenci nezastavíte! Budou lítat jako střelení. Čmuchat všude, kde se dá a nahánět všechno od motýlů až po veverky. Raci prostě budou v červenci pilní, čilí a opravdu aktivní. Srpen už tak zběsilý nebude, ale tak jako tak budou vaši psi vyžadovat hodně pohybu, výletů a vycházek. Udělejte jim tu radost, vždyť projít se na čerstvém vzduchu jistě prospěje i vám.

 

Horoskop na měsíc - lev

Psi ve lvu (23. 7. – 22. 8.)

Pamlsky a zase pamlsky. Napěchujte si kapsy menšími dobrůtkami pro vašeho psa. Jeho ochota učit se novým věcem bude nezměrná, ale bude za svou snahu očekávat něco dobrého. Proč mu tedy nedopřát něco na zub, když se tak snaží, že? Krásné letní počasí bude přát především psím sportům jako je agility nebo obrany. Srpen pak bude ideální pro výlety ve skupině dalších psů. Domluvte se s kamarády a vyražte na společnou psí procházku. I váš pes jistě rád pozná nové kamarády. Dopřejte mu to.

 

Horoskop pro psy - panna

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Poslušnost bude dělat v červenci vaší psí panně tak trochu problém. Často si postaví hlavu a to v situacích, kdy se to bude nejméně hodit. Budete muset být pořád ve střehu, protože náhlé výpady proti jiným psům nebo nečekaným návštěvám nebudou výjimkou. Zkuste zapracovat na základním výcviku vaší panny. Dojděte se svým psem na cvičiště – malé opáčko ještě nikomu neuškodilo. Vy poznáte nové lidi a navíc v srpnu už pak bude váš pes zase jako andílek.

 

Horoskop pro psy na měsíc - váhy

Pes ve vahách (23. 9. – 23. 10.)

Plemeno čivava zná jistě každý pejskař. Jsou roztomilé, malé a tak trochu uštěkané. Stejné to bude se psy ve vahách. V červenci si budete myslet, že máte doma čivavu, přestože máte rotvajlera. Váš pes ve znamení vah bude roztomilý, ale v žádném případě se nenechá ničím zastrašit. Každou svou zbrklost si dokáže vyžehlit svou přítulností. Budou to prostě mazlíčci v pravém slova smyslu. V srpnu pak naplánujte nějaké větší výlety – třeba na Říp nebo do Českého ráje.

 

Horoskop pro psy - štír

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Vás pes ve znamení štíra bude prostě dokonalý. Nebude nic, co by se mu dalo vytknout. A i když váš to možná překvapí, vydrží mu to po celý červenec. Toto chování si jistě zaslouží odměnu, a proto zkuste koupit nějaký originální pamlsek nebo hračku. Svému pejskovi uděláte radost a třeba mu toto zázračně dokonalé chování vydrží i do srpna. Pozor ale na extrémní výskyt klíšťat. O prázdninách jich bude váš pes nosit domů více než je zdrávo. S tím mu ale už musíte pomoci vy.

 

Horoskop pro psy - střelec

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Nadměrná chápavost a inteligence bude doménou všech psů ve znamení střelce. Podobně jsou na tom například plemena border kolie. Zkuste toho tedy využít a prázdniny věnovat výcviku svého psa. Naučte ho něco, co každého ve vašem okolí překvapí. Psí sporty jako dogdancing nebo agility zabaví vás oba. Výcvik obrany by byl určitě užitečný v případě večerních procházek. Rozhodně vám ale jakýkoliv výcvik půjde jako po másle a až na drobné výjimky se vám bude dařit. Váš pes je totiž střelec a chápat bude nejen dobře, ale i velmi rychle.

 

Horoskop pro psy - kozoroh

Psí kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Kozoroh, zatvrzelý a svéhlavý, přesně takový bude váš pes téměř celé prázdniny. Jeho nálady budou sice stabilní, ale pokud v něm převládne povaha kozoroha, nic s ním nehne. Rozhodně je ale netrestejte. Jsou totiž jako sloni, hodně si pamatují, a proto by se mohlo stát, že tím celou situaci jen a jen zhoršíte. Zkuste to buď přejít, anebo psovi jen domluvit. Až ho toto zatvrzelé období přejde, ještě si skvěle prázdniny užijete!

 

Horoskop pro psy - vodnář

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Chcete si pořídit další zvířátko? Nebo snad čekáte potomka? Tak nemějte žádný strach. Váš pes ve znamení vodnáře bude k novému členu rodiny naprosto úžasný. Červenec bude tou nejvhodnější dobou, ale i v srpnu vše proběhne naprosto hladce. Váš pes se seznámí rychle. S novým přírůstkem nebude mít žádný problém. Kamarády si nevybírá, prostě je příjme za své. Bude nadšený. Venku při procházkách ale pozor, ne každý pes bude z jeho radosti ze seznamování stejně tak nadšený jako on.

 

Horoskop pro psy - ryby

Pes v rybách (21. 2. – 20. 3.)

Zrozenci ryb jsou opravdoví nadšenci do plavání, cachtání – prostě do všeho, co je s vodou spojené. Jestliže tedy chcete svému psovi udělat radost, vezměte ho právě tam, kde si bude moci řádně užít. Rybník, bazének, staré necky plné vody… z toho všeho bude nadšený. V případě, že se nebude moci vody dočkat, vezme za vděk i sebemenší kaluží. Sprchou studené vody z hadice na zahradě také nepohrdne. Pokud bude tedy vhodné počasí a nálada, vyražte s ním k vodě. Srpen bude koupání velmi nakloněn.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?