Horoskop pro psy na měsíc listopad 2014

1. listopadu 2014

Pokud máte doma pejska ve znamení Štíra, nudit se rozhodně nebudete. Připravte se na dlouhé a akční procházky. Nebo vymyslete venčení, kde si to užije i bez toho, aniž byste museli stále běhat za ním. Zapomeňte na polehávání u televize. Více se dozvíte v horoskopu na měsíc listopad 2014.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Horoskop pro psy - beran

Inteligence a hrdost budou v těchto dnech dány právě těm pejskům, kteří se narodili pod znamením Berana. Máte sice možnost výcviku, protože si různé pokyny osvojí velmi rychle, ale pozor na to, jakým způsobem je budete po svém mazlíčkovi vyžadovat. Bude to totiž muset být velmi diplomaticky, není to žádný jen tak pes.

 

 

Horoskop pro psy - býk

Býk (21. 4. – 20. 5.)

Temperament a velmi živá povaha je dána plemeni bílý švýcarský ovčák, ale i těm pejskům, kteří se narodili pod znamením Býka. Moc si tedy v těchto dnech neodpočinete. Počítejte s tím, že vás při procházkách značně prožene a navíc, nebudou nejspíš úplně krátké a to bez ohledu na počasí a venkovní teploty.

 

Horoskop na měsíc - Blíženci

Blíženci (21. 5 – 21. 6.)

Pokud chcete velkého mazlíka a máte doma pejska ve znamení Blížence, můžete se těšit, a to i v případě, že jinak váš miláček na mazlení zrovna není. V těchto dnech to prostě bude jiné. Zkuste si to tedy užít zvláště tehdy, nejste li na přemíru lásky zvyklí. Vše se později vrátí do svých kolejí. Tak využijte situace.

 

Horoskop pro psy na měsíc - rak

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Obr s něžným srdcem se říká plemeni anglický mastif. Máte-li doma pejska ve znamení Raka, je úplně jedno, jakého je vzrůstu. Pokud velký, s mastifem si nezadá, pokud malý, srdíčko bude mít hodně veliké. To si přece zaslouží odměnu. Zkuste mu tedy vracet přesně tolik lásky, kolik se vám od vašeho miláčka dostává.

 

Horoskop na měsíc - lev

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Vaši pejsci, pokud jsou narození pod znamením Lva, budou skutečně velmi vyrovnaní a nic je jen tak nerozhází. Máte před sebou skvělé období, které se hodí například k seznamování všeho druhu. Pokud tedy toužíte po novém kamarádovi, zcela jistě bude právě nyní seznamování zcela bezproblémové a to i v případě, máte li doma mrzouta.

 

Horoskop pro psy - panna

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Vaše psí Panny vás sice budou respektovat a milovat tak, jak jste zvyklí, ale pozor na to, pokud jim budete chtít cokoliv nařizovat. Tím spíše to, co se jim zrovna nelíbí. Dají totiž jasně najevo, že to tak nechtějí. Mohlo by to pro vás znamenat sice překvapení, ale pozor, jsou prostě teď tak nastavení. Tak je jen do ničeho nenuťte.

 

Horoskop pro psy na měsíc - váhy

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Odvaha a inteligence je to, čím se nyní budou vaše psí Váhy pyšnit asi nejvíce. Rozhodně právě tyto vlastnosti nepřehlédnete. Můžete tedy začít i s výcvikem náročnějším a dokonce i provozovat různé sporty, které si snadno osvojí. Nyní už jen zbývá vybrat to, co bude bavit nejen jeho, ale i vás, abyste si to mohli užít společně.

 

Horoskop pro psy - štír

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Být mezi lidmi a stálou akci potřebuje pejsek Bišonek. Pokud ale máte doma pejska ve znamení Štíra, bude to naprosto stejné. Takže ho můžete brát nejen na návštěvy, ale také zintenzivnit procházky, kde se bude moci vyřádit. Zkuste tedy vybírat hlavně místa, kde si to může skutečně užít. Rozhodně to přivítá a to s nadšením.

 

Horoskop pro psy - střelec

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Ochrana rodiny a vůbec svých blízkých je nyní prioritní pro pejsky, kteří se narodili pod znamením Střelce. Protože právě tohle bude nyní hodně umocněné, mohlo by se stát, že bude mít snahu zasáhnout vždy, když vycítí nebezpečí. Proto pozor na to, abyste měli jeho reakce stále pod dohledem, mohlo by dojít k nedorozumění.

 

Horoskop pro psy - kozoroh

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Máte li doma pejska ve znamení Kozoroha, měli byste se výchově věnovat více, než kdy jindy. Bude mít totiž tendenci trochu zvlčit. Pozor ale na to, abyste to nepřeháněli. Chce to jen ohlídat chvíle, kdy má tendence se nudit a hledat zábavu podle svého. Zkuste na to jít diplomaticky a najděte činnost, která ho bude bavit, spojíte potřebné s užitečným.

 

Horoskop pro psy - vodnář

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Na jednu stranu tvrdohlavost a svéhlavost, na druhou hravost a čilost. Dalo by se říci, že se jedná o poměrně ďábelskou kombinaci, ovšem máte-li doma pejska ve znamení Vodnáře, právě tímhle bude nyní hodně disponovat. Ne úplně jednoduchou dobu ale zvládnete, když si k němu najdete cestu, například společnou hrou.


Horoskop pro psy - ryby

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Nekomplikovaný a klidný, i když i hravý, ale tím správným způsobem, dokáže být glen of imaal teriér. Stejně na tom budou pejsci, kteří se narodili pod znamením Ryb. Pokud tedy jste členem smečky právě takové pejska, můžete se těšit na skvělý měsíc, který si můžete společně opravdu hodně užít. Vymýšlejte tedy nové hry.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?