Horoskop pro psy na měsíc září 2014

1. září 2014

Pokud máte doma pejska ve znamení Panny, možná se vám bude zdát, že se s ním trochu nudíte, ale jedná se jen o přechodnou dobu. Zase si rád zadovádí, jen je potřeba, aby na to vše nabral sílu. Nyní mu prostě udělá největší radost pohodlný pelíšek. Více se dozvíte v horoskopu na měsíc září 2014.

Horoskop pro psy - beran

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Na psí Berany pozor, budou si umět postavit hlavu. Nejednejte ale hrubě a zkuste s nimi mít více trpělivosti. Na výcvik a další věci s tím spojené, není nejvhodnější doba. Tak je prostě nechte nyní více odpočívat a dávat jim najevo lásku. Budou ji umět vrátit, bez ohledu na to, jak se zrovna cítí a jak jsou nastaveni.

 

Horoskop pro psy - býk

Býk (21. 4. – 20. 5.)

Spoustu pohybu potřebuje aljašský malamut, ale pokud máte doma pejska ve znamení Býka, buďte si jistí, že to nebude jiné. Připravte se nejen na dlouhé procházky, ale vezměte s sebou klacíky, míčky, prostě všechno, za čím se může honit, aby se dokázal ze své nálady vyběhat. Jinak by se mohl zaběhnout a vyřádit se sám.

 

Horoskop na měsíc - Blíženci

Blíženci (21. 5 – 21. 6.)

Máte velkou šanci naučit vašeho psího Blížence naučit přesně to, co ještě neumí. Tak to zkuste, je skvělá doba. Bude si nejen hodně pamatovat, ale také ho to pro něj bude zábava, takže, měli byste toho využít. Pokud si nevíte rady, na našem portálu v sekci „Psí hry a sporty“ najdete pár návodů na to, jak ho cvičit a leccos naučit.

 

Horoskop pro psy na měsíc - rak

Rak (22. 6. – 22. 7.)

U psích Raků počítejte s trochu melancholickou náladou. Citlivostí budou hýřit a proto pozor na to, jak s nimi bude v těchto dnech zacházeno. Jejich zvláštně rozpoložená duše bude vyžadovat spoustu pochopení a hlavně lásky. Na té si zakládají stejně nejvíc. Tak ji prostě ukazujte každý den tak často, jak to jen půjde.

 

Horoskop na měsíc - lev

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Silky teriér je nejen docela akční pejsek, má rád hru, ale také poslušný. Máte li doma Lva, můžete se těšit na stejné věci, čili naprosto skvělé období. Máte vedle sebe úplně ideálního společníka a nějakou dobu mu to vydrží, takže je jasné, co by mělo následovat. Odměny všeho druhu, ale hlavně ty, které mu udělají velkou radost.

 

Horoskop pro psy - panna

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Pejsci, kteří se narodili ve znamení Panny, budou mít nyní raději klid a pohodu. Pokud je tedy uvidíte odpočívat, dopřejte jim této zábavy přesně tolik, kolik potřebují. Občas by se mohlo jejich chování stát podezřelým stran zdravotního stavu, ale v naprosté většině se bude jednat jen o lenost. Ovšem pozor, ať něco nezanedbáte.

 

Horoskop pro psy na měsíc - váhy

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Psí Váhy ví přesně, co chtějí a také si za tím budou chtít jít. Bude to znamenat nejen obtížnější cvičení, ale také to, že se můžete naučit se svým chlupáčem skvěle komunikovat. O své potřeby se totiž bude umět přihlásit tak, abyste ho pochopili. Tak ho dobře sledujte. Určitě se nejen zasmějete, ale zároveň i něco důležitého naučíte.

 

Horoskop pro psy - štír

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Rafeiro do Alentejo je pejsek, který dokáže ohlídat skvěle naprosto vše, co jemu a jeho dvounožcům říká pane. Pokud máte doma pejska ve znamení Štíra, bude nastaven úplně stejně bez ohledu na plemeno a velikost. Může to být sice výhodné za jistých okolností, ale také problém. Proto ho trochu více hlídejte hlavně u návštěv.

 

Horoskop pro psy - střelec

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Pejsci ve znamení Střelce přivítají spíše klid a pohodu. Rozpohybujete je jen tím, co mají rádi. Pokud si tedy rádi hrají a to s konkrétní hračkou, zkuste na to jít právě tudy. Je ale docela možné, že odpočinek pro ně bude důležitější, než cokoliv jiného. Tak je prostě nechte. Energii na další vyvádění musí někde nasbírat.

 

Horoskop pro psy - kozoroh

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Pejsci, kteří se narodili pod znamením Kozoroha, mají sice svoji vlastní hlavu a dokážou si prosadit to svoje, ale nyní je jejich inteligence zcela na špici. Budou si pamatovat naprosto všechno a velmi snadno se naučí i to, co jim dosud dělalo problémy. Pravdou je, že občas na to náladu mít nebudou, tak je hlavně do ničeho nenuťte.

 

Horoskop pro psy - vodnář

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Plemeno pomeranian je známo tím, že svého pána bezmezně miluje, ale zároveň ho dokáže i velmi intenzivně bránit. Máte li doma pejska ve znamení Vodnáře, pozor na jeho reakce, které by mohly být díky tomu, že se u něj tyto vlastnosti budou projevovat, nestandardní. Je to ale jen tím, že bude trochu citlivější na nebezpečí.

 

Horoskop pro psy - ryby

Pes ve znamení ryb (21. 2. – 20. 3.)

Pokud máte doma pejska ve znamení Ryb, připravte se na spoustu zábavy. Jeho prioritou totiž budou hry všeho druhu a nejvíce ty, při kterých se bude moct pořádně zašpinit. Tak mu to dopřejte, jen pozor na to, aby se jeho dovádění nepodepsalo na jeho zdraví. Pokud ale vše ohlídáte, připravte si fotoaparáty, ulovíte jistě úžasné záběry.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?