Horoskop pro psy na únor 2015

1. února 2015

Únor je měsíc zamilovaných. Některé psy a fenky to vybudí k aktivitě a bez dlouhých procházek s nimi doma nebude řeč. Někteří psí morousové ale budou raději doma ve vyhřátém pelíšku. Jaký měsíc čeká právě toho vašeho psa?

Horoskop pro psy - beran

Pes ve znamení Berana (21. 3. – 20. 4.)

Máte doma psa ve znamení berana? Tak se připravte na to, že po celý únor bude trochu tvrdohlavější než jindy. Když budete chtít, aby vás trochu poslouchal, bude nutné nosit po kapsách nějaký ten pamlsek nebo piškot. Radost mu jistě uděláte novou hračkou – třeba pamlskovníkem nebo házečem míčků.

 

Horoskop pro psy - býk

Býk (21. 4. – 20. 5.)

Váš býk bude „unuděný k smrti“. Vymyslete pro něj něco originálního! Udělejte si výlet – třeba na Říp nebo Trosky. Změňte odměny – ty staré už nechutnají tak jako dříve. A ať už máte doma německého ovčáka nebo čivavu, aktivita vašeho býka se zvedne až s pořádným výletem do luk a polí.

 

Horoskop na měsíc - Blíženci

Psi v Blíženci (21. 5. – 21. 6.)

Váš pes ve znamení blížence prostě touží po blízkosti. Možná na něj/na ni už „jde jaro“ ;) Najděte mu kamaráda na lítání, dovádění a hry. Zajděte si na cvičák a seznamte ho s ostatními psy a fenkami. Trocha socializace určitě neuškodí!

 

 

Horoskop pro psy na měsíc - rak

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Pozor! Váš pes bude tento měsíc trochu urážlivější než kdykoli jindy. Zacházejte s ním proto trochu s opatrností. Aby se vám náhodou nestalo, že po příchodu domů najdete své boty trochu ožužlané. Zkuste tedy občasné nedostatky vašeho psa tento měsíc přehlédnout a malé zlobení obrátit v legraci. Určitě se vám to vyplatí.

 

Horoskop na měsíc - lev

Když je pes i Lev (23. 7. – 22. 8.)

Vaši psi ve znamení lva už konečně začínají trochu ožívat. Jestliže máte doma psa plemene Jack Russell Teriér, tak právě váš pes bude opravdu aktivní. Zabavte ho. Zkuste třeba agility, dogdancing nebo jiný psí sport. Určitě mu uděláte radost.

 

 

Horoskop pro psy - panna

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Současné počasí je velmi příznivé pro množení všech možných parazitů, jako jsou blechy. Váš pes ve znamení panny je bohužel náchylný k tomu, aby všechny tyto parazity pochytal. Vybavte se proto náležitě šamponem proti blechám, spot-onem a dalšími přípravky. Jistě ho budete potřebovat.

 

Horoskop pro psy na měsíc - váhy

Psí Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Všechna ovčácká a lovecká plemena ve znamení vah v únoru povážlivě zleniví. Ostatně další plemena na tom nebudou o moc lépe. Zanechají svého řádění, bláznění a raději dají přednost lenošení před hořícím krbem. Odpočinek si ale zaslouží, a tak se nemusíte bát, že jim ta lenost zůstane.

 

Horoskop pro psy - štír

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Jestliže u svého štíra občas překvapením zatajíte dech, tak v únoru nevyjdete z úžasu. Únor pro něj bude doba na překvapení vyloženě příznivá. Možná vás zachrání před zlodějem nebo varuje před lavinou. Mějte oči otevřené a opravdu dobře sledujte jeho chování.

 

 

Horoskop pro psy - střelec

Psi ve znamení Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Psí střelce v únoru nečeká nic zvláštního. Vše půjde tak jak má. Pouze v případě, že máte doma ridgebacka, máte nejlepší šanci ho naučit nějaký nový cvik, protože se bude opravdu snažit, aby se ho rychle naučil.

 

Horoskop pro psy - kozoroh

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Věnujte se svému psovi! Jedině dlouhé procházky, nekonečné házení míčků (případně sněhových koulí) nebo společné běhání přírodou udělá vašemu kozorohovi radost. Čeká na to. Odměnou vám bude jeho nehynoucí nadšení, radost a přítulnost.

 

 

Horoskop pro psy - vodnář

Pes a Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Váš vodnář trochu ožije. Speciálně kolem Valentýna bude vypadat opravdu zamilovaně. Jestliže máte fenku, dávejte na ni pozor, ať se nestane, že nechtěně zabřezne. V případě, že máte psa, je možné, že se bude snažit podhrabat plot, aby se dostal na své záletnické cesty. Únor lásce prostě přeje!

 

Horoskop pro psy - ryby

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Možná máte doma psa, ale budete si myslet, že se z něj stává hraboš. Jakmile ho pustíte na zahradu nebo jdete na výlet do polí, začne hrabat a hrabat. Myš ani poklad sice nenajde, zato vy budete mít se svého zabláceného pokladu jistě „radost“.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?