Hovězí by mělo hrát ve výživě psů nezastupitelnou roli

28. září 2015

Ve společnosti už delší dobu pozorujeme trend návratu k lokálním a farmářským potravinám. Nejinak jsou na tom i chovatelé psů, kteří pro své mazlíčky hledají skutečnou výživovou hodnotu bez chemických příměsí a umělých aditiv, které jim výrobky nadnárodních korporací zajistit nemohou. Výrobci vysoce hodnotného krmiva Topstein , kteří k výrobě používají ověřené regionální potraviny a kvalitní suroviny, přišli na trh s novinkou. Granule Beef & Rice z farmářské edice jsou vyrobeny z hovězího masa. Ptali jsme se, proč právě hovězí?

Krmivo z hovězího masa je zdrojem plnohodnotných bílkovin, ovšem před lety se ve světě přestalo vyrábět kvůli aféře s masokostní moučku a nemocí šílených krav. Všichni si ještě živě vzpomínáme na davovou hysterii, která tehdy propukla, a negativně poškodila poctivé výrobce. „Dnes už je tento problém naštěstí dávno za námi. Na bezpečnosti našich krmiv se podílí i to, že využíváme pouze čistou hovězí svalovinu a veškeré suroviny pro výrobu jsou v potravinářské čistotě,“ vysvětluje Petr Stein z firmy Topstein.

 

Proč zařadit hovězí do jídelníčku našich psů?

Hovězí je přitom označováno za biologicky nejhodnotnější bílkovinu a byla by velká škoda ji do jídelníčku našich pejsků nezařadit. V libovém hovězím mase je bílkovin obsaženo průměrně 21 %, obsahuje méně než 5 % tuku a ty nenasycené tvoří necelou polovinu. „Hovězí bílkovina je zodpovědná za stavbu kvalitní svalové hmoty i růst kostí, doporučujeme ji proto i psům ve vývinu,“ vysvětluje Petr Stein. Hovězí maso je také významným zdrojem železa, obsahuje množství zinku, selenu, kyseliny listové a vitamínu skupiny B, hlavně vitamínu B12, který má vliv na správnou funkci krvetvorby a nervového systému. Velkou výhodou hovězí masa je také jeho vynikající chuť.

 

V čem jsou výjimečné granule Beef & Rice?

Granule Beef & Rice jsou součástí řady krmiv Farm Fresh. Alfou a omegou při výrobě je výběr kvalitních surovin a šetrný technologický postup zpracování tak, aby v granulích zůstaly zachovány všechny důležité živiny a vitamíny. Cena přitom zůstává příznivá. „Razíme názor, že kvalitu si dokáže zákazník najít sám. Samozřejmě investujeme peníze do osvěty, ale neutrácíme obrovské sumy za reklamní kampaně, a to se na ceně podepíše,“ prozrazuje Petr Stein.

Kromě hovězího granule obsahují rýži, která je bohatým zdrojem uhlohydrátů a vlákniny pro psy s citlivým zažíváním. Řepné řízky pak poskytují dostatek vysoce stravitelné vlákniny a energie. Losový olej spolu se lněným semínkem vytváří kombinaci Omega 3 a 6 nenasycených mastných kyselin, které posilují imunitní systém, výrazně ovlivňují vývoj mozku, snižují riziko srdečních chorob a podílí se na budování zdravé a lesklé srsti. Extrakt z juky příznivě ovlivňuje střevní mikroflóru a výrazně snižuje zápachovost exkrementů.

 

Více na: http://www.topsteinpetfoods.cz/

TOPSTEIN FARM FRESH

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?