Hra na shovávanou.

12. července 2013

Jednou jsme takhle šli ven a hráli jsme si s Kessy a s její ovečkou. Náhle se na naší příjezdové cestě objevilo auto a po otevření dveří u auta vyskočil ven Rocky.

Kessy samozřejmě měla radost a běžela ho přivítat. Rocky začal utíkat a štěkat zároveň. Po asi půl hodině to Kessynka vzdala a padla únavou. Když se probudila zkoušela to dál. Rocky pořád utíkal a nenechal se chytit. Když jsme si venku dali čaj a kávu, najednou po Kessynce nebylo ani vidu ani slechu. Věděla jsem, že se ráda schovává v koupelně vedle pračky, ale tam nebyla a tak jsme ji hledali dál. Po chvíli marného hledání jsme zjistili, že se nám ztratil i Rocky. Volali jsme na ně, ale ani jeden z nich se neozýval. Hledali jsme dál, až mou kamarádku napadlo, aby jsme se zašli podívat do spíže. Vešli jsme tam a co jsme neviděli. Kessynka ležela v koši na prádle, který tam očividně přitáhla a spala. Rocky sděl vedle ní, jak nějaká hradní stráž a hlídal ji. Kessynku jsme nechtěli vzbudit a tak jsme zase jen potichu odešli. Když jsme odcházeli, tak Rocky olízl Kessynce ouško a lehl si vedle ní. Pořád sice před Kessynkou Rocky utíká, ale mají se rádi a my víme, že je nic nerozdělí. Když přijede kamarádka, tak ji, tajně necháváme koš na prádlo ve spíži. Co kdyby si zase jednou chtěli hrát na schovávanou? Přidáno: 34 bodů.
Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?