Hračky pro kočky

30. října 2008

Jako hračka poslouží kromě běžných papírových střapců na kousku motouzu i drobné předměty, tvarem a hebkostí odpovídající myši. Buď je kočka bude „lovit", anebo je bude přenášet v tlamičce. K přenášení předmětů v tlamce jsou pudově nutkány kočky, kdežto kocouři obvykle tuto techniku neovládají.

Velmi zajímavou hračkou je „myška" zavěšená od stropu, nejlépe dosti daleko od nábytku, aby se kočka při nejrůznějších skocích a saltech neporanila. Pro zavěšení je vhodná slabší prádlová guma, která vylučuje riziko, že si kočka s hračkou v tlamce prudkým škubnutím nevylomí zub. Jako hračka dobře poslouží kromě lehkých míčků také jakákoliv krabička či klubíčko silnější pletací vlny.

 

Ve výběru hračky je kočka nenáročná a za hračku jí poslouží předměty, o kterých bychom to nepředpokládali. Ale například tuba s tabletkami, igelitové sáčky, nůžky, špendlíky - takové předměty mohou být pro kočku nebezpečné a jakákoli nepořádnost může mít mimořádně nepříjemné následky.

 

Některé kočky, zvláště samičky, si leccos, s čím si pohráli, někde schovají.

 

Autorka: Iva Brunclíková

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?