Hříbátko Nelča

15. srpna 2012

Nelinka je hříbátko slezkého norika. Bývá puštěná a maminkou na pastvě v jedné dědině, kde bývá babička. Když ji poprvé dali na pastvu, byla to už docela velká holka.

 

 

Nelča byla tehdy plachá a na lidi si teprve zvykala. Tehdy se nenechala ani pohladit a utíkala. Schovávala se za mámou a pozorně pozorovala nás lidi, jak ohmatáváme její mamču. Byla tehdy vzhledově nevyspělá, takové ošklivé káčátko. Když jsem ji přijela navštívit po roce, tak byla k nepoznání. Není ještě velká jako máma, ale rozhodně porostla o velký kus.

 

Teď je to úplně jiné hříbátko. Má ráda pozornost. Padli jsme si spolu do oka. Lísá se ke mně a můžu ji hladit, kde si jen zamanu. Miluje drbání za ouškem. Můžu jít dát pusinku na pusinku. Je jako vyměněná. Taky jí už roste zimní srst a bude zase vypadat jako medvídek. Nelča není moje, ale mám ji moc ráda. Je šikovná a velmi se učí a lidi má moc ráda.

 

 

 

 

Přidáno: 20 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro koně doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?