I pes může být modelka!

11. ledna 2012

Každý psí páníček považuje právě svého čtyřnohého kamaráda za toho nejkrásnějšího psa na světě. Řada majitelů se pejsky proto ráda chlubí na nejrůznějších výstavách. Ty jsou místem pro prezentování půvabu, šarmu, okázalosti, luxusu a získání nových (nejen psích) kontaktů. V současné době tyto akce rozšířily pole působnosti, netýkají se už jen ušlechtilých psů s průkazem původu. Do povědomí veřejnosti se dostávají výstavy a soutěže např. o nejkrásnějšího voříška, soutěže psích agility, schopností, dovedností (přehlídky těch NEJ psích kusů).

Neopomeňme, že pejsci se také do jisté míry stávají určitými „celebritami.“ Zanechali už nejednu stopu ve filmovém či televizním světě, ve kterém stanuli po boku slavných a legendárních hvězd stříbrného plátna. V některém projektu by to dokonce bez jejich účasti bylo nemyslitelné, neboť byli doslova a do písmene hlavními postavami, jako např. slavný Komisař Rex, Sebastiánova Bella, „silvestrovský nenažranec“ -  bernardýn Bohouš nebo kolie Lassie.

 

Páníčkové ve snaze předvést, že právě ten jejich pes vyniká v tom či onom a zasloužil by si být „viděn v médiích,“ s ním absolvují castingy do různých televizních talentových show. Právě tento typ mediální prezentace je jistým vodítkem a prvním krůčkem k dalším úspěchům.

 

Další možností, kde se pejskové mohou ukázat světu, je zúčastnit se lukrativních módních přehlídek. Zde po boku profesionálních modelek a modelů předvádějí aktuální psí šatičky, bundičky, obojky, zkrátka ty nejaktuálnější psí kreace a trendy. Zde mohou okusit modelingový ráz života v pravém slova smyslu. Ovšem ne každý pejsek má povahu a proporce stát se modelkou či modelem. U těch, kteří splňují parametry, je důležitý, jako ostatně u všech psích oblastí, pravidelný trénink, strava a odpočinek.

 

Pes modelka

 

Někteří pejsci se také stávají středem pozornosti pro práci fotomodelek/modelů. Na mediálním trhu vidíme řadu zvířecích časopisů, na jejichž titulkách pózují psi, třeba i v neobvyklých situacích. Totéž platí i o fotografiích pořízených do psích kalendářů. Někdy si říkáte, jak je možné, že se ten pejsek ani nepohne, jakoby měl pózování před blesky fotoaparátů v krvi. Receptem je, jak se domnívám, také pravidelný výcvik a především, a to je hlavní i u lidí, být fotogenním typem.

 

Důležité je, aby byli pejsci za každou dobrou práci pochváleni a odměněni psím pamlskem, jedině tak bude jejich práce „modelek a modelů“ určitou satisfakcí.

 

Autorka: Andrea Ctiborová

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?