I stárý pes se může lecos naučit!

15. února 2011

Ahoj mám sedmiletou fenku křížence jezevčíka dříve mě nenapadlo že bych s ní mohla zkusit sportovat a to ani agility.Jednou jsem tak z nudi pozorovala jak na louce cvičí někdo se psem agility, tak jsem si řekla že bych to táké mohla zkusit i přes mého starého psa.

Neočekávala jsem však tak rychlé účínky.Hned když jsme zkoušeli první cvik tak ho během čtvrt hodiny pochopila asi tak po půl roce jsme uměli téměr cokoli takže jsme se rozhodly že bysme mohli zkusit první závody takže jsem trochu zapátrala po internetu abych našla ty co jsou nejblíž našemu bidlišti,a hle našla jsem hned vedle naší obce agility soutěž ihned jsem se tam přihlásila.Když jsme tam přijeli řekla jsem si wow to bude!Protože když jsem viděla ty skvělé cviky co si tam trénovali ostatní.Ale i tak to byli mé nějlepší závody odnesli jsme si třetí místo ,a myslím že to i mou sedmiletou fenku bavilo a moje ponaučení je že i sarého psa lze něco naučit něco pro mladé psi.

 

Přidáno 35 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?