Já a bleška

24. listopadu 2011

Zdravím vás všichny kočky i kocoury, jak jsem byla ve sklepě zamknutá ze záhadných důvodů, tak se se mnou kamarádila bleška. Byly jsme spolu tak týden mezi sklepy, pak spaní na chodbě v baráku než jsem si vybrala paničku.

 

 

Pochopitelně jsem jí spala přímo všude v postelí. Já jsem jí to dovolila, tak neprotestovala, i bleška byla ráda a oblíbila si její vlasy. Umístila se k ní a tam si našla další hřiště na nějakou dobu. Pár dní už jsem to nevydržela a pochopila jsem, že se mi bleška nevrátí, paničku jsem poslala do nemocnice, a protože nemá zkušenost, kam má jít, tak šla na interní pohotovost.

 

Řekla mi, že tam má známé, sestřička jí vítala a věděla, že má blechu. Hop. Utekla. Z interny ji poslali na kožní, ale tam nešla a vyřešila to tak, že použila přípravek proti blechám, které jsem si opatřila. No, ale co dál. Panička se vrátila s nějakou návštěvou na té určité pohotovosti a zjistila, že sestřička měla alergický šok od mé blešky.

 

Prý na ni skočila (to je ale fakt blecha] a dostala injekci, jenže je tak dobrý člověk, že se tomu smála a nevěděla dřív, že má takovou alergii, tak asi jsem jí to pomohla zjistit. A teď bude opatrná. Tak to je můj dnešní příběh a omluvte mě za chyby v psaní, ale jsem kočka s packama ...!! pa pa

 

 

 

 

Přidáno: 26 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?