Já a kastrace

19. června 2013

Bylo to včera 18.6.2013 kdy mě dali do přepravky. Byla jsem ve stresu a nevěděla jsem co se děje. Vyšli jsme všichni ven a pak jsme nastoupili do auta. Jeli jsme asi 9 minut k nějakému divně malému baráku.

Zaparkovali jsme auto na parkoviště a páníčka mě vytáhla ven. Šli jsme do toho divného baráku a už podle pachu jsem poznala, že to nebude nic dobrého. Zazvonili jsme na nějaký zvonek a dveře otevřel ten starý brejlatý chlap v tom bílém plášti. Šli jsme do čekárny a on mi něco píchl, dvakrát. Pak se mi chtělo spát a usnula jsem během 5-ti minut. Probudila jsem se už opět doma, ale nemohla jsem se postavit na nohy, jelikož to nešlo. Byla jsem slabá, tak jsem spala zase. Celý den jsem proležela a prospala. K večeru jsem už chodila, ale strašně motajícím krokem. Pár krát jsem se i poblinkala, ale paničce to nevadilo. Snad už za pár dnů budu bez stehů a v co nejrychlejší době mi narostou chloupky na bříšku... Přidáno: 20 bodů.
Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?