Já a květináč

13. prosince 2015

Ahoj. Jsem tady zase. Jmenuji se Dejmy. Stalo se už Vám že Vás paničci okřikli kvůli hrabání v květináči? Tak to ještě neznáte můj příběh. Moc rád chodím do květináče na okně, jenže panička moc ne. To nechápu. Tak či jinak píšu Vám o tom, že mi jsou čtyři měsíce proto jsem začal všude lézt.

Každý den,den co den, si sednu do květináče, ale jsem moc hodný,protože jsem tam ještě nikdy nic neudělal. Pak ale začnu skákat po celém bytě, hlavně stůl je mé oblíbené místo. Je tam spousta mňamek.Květináč ani kvítka jako taková se mi ještě nepovedlo shodit, díky tomu jedinému je panička moc ráda. Na každém okně máme okolo šesti kvítek, to se ale mám. Nejradši mám ty podlouhlé a ne ty, do kterých se jen tak tak vejdu. Když se podíváte na můj profil, Damon(Dejmy), tak tam mám fotku s mým oblíbeným kvítkem. No zpátky k věci. K okusování mám nejradši ty zelené. Podlouhlý květináč co mám na fotce, jsem celé zničil. Pořád do něj sedám, potom je z toho taková placka. Panička mě sice okřikne, ale mně to nevadí. Za chvíli tam jdu zase. No to je můj celý příběh, tak ahoj a holá na nový týden přeje Dejmy. :)

 

Uděleno: 45 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?