Já a moji páníčci

16. února 2013

Všechno začalo u mé paňúlky. Měla mít 8. narozeniny a asi jako většina dětí si přála pejska. Pánící svolili a hledali vhodné plemeno. Po nějaké době se rozhodli právě pro Bíglíka. Známí paňičinýho strejdy měli právě štěňátka.

 

 

20.3.2008 jsem se narodila a za nedlouho si mě jeli vybrat. Přijela malá holčička s maminkou, tatínkem a bráškou. Paní měla kromě mé maminky taky moji tetu. Moje teta je pěkně přivítala. A šlo se dozadu přes celou zahradu. Byla tam pod přístřeškem velká bouda. Paní ji otevřela a paňulka uviděla mojí maminku a devět maličkých štěňátek. No samozřejmě, že se nemohla rozhodnout. A tak jí paní řekla s bleskem, srdíčkem, sluníčkem...atd. Paňulka řekla s bleskem.

 

To jsem byla já. Na zadku jsem měla blesk. Paňulka mě nosila a hladila. Paní je přivedla dovnitř malého domečku a mé sourozence i mámu s tetou taky. Teda sourozence s manželem odnosily. Paňulka jeli domů. Prý se na mě strašně těšila. Páníčci si mě měli vzít později, ale teta měla taky bíglí miminka tak jsem jela o něco málo dřív. Když si pro mě páníčci přijeli bylo pěkně. Zelená travička a sluníčko. Přivítalo je "stádo" asi 6 malých bíglíků. Paňulka mě hned poznala ani blesk nemusela vidět. Házela mi míček. Asi po 30 minutách jsme jeli domů.

 

Tekli tam i slzičky. Malí páníci jeli vzadu. Paňulka ne sedáku a páník v autosedačce. Mezi sebou měli růžovou plastovou mísu na prádlo. V ní modro-žlutou deku a růžovou pískací kost. Většinu cesty jsem ale prospala na paňulce. Nebo jsem chodila z malýho páníka na paňulku a zase zpátky. Přijeli jsme do rodinného domku. Přeběhly jsme přes chodbu a šli na dvorek. Tenkrát tam byly dřeva na velké hromadě/pyramidě. Na oběd paňulka měla smažený sýr a hranolky.

 

Pak si za mnou sedla a hladila mě. Vylezla jsem na ni a po chvilce kňučení spokojeně usla. Na to kolik páníkům bylo byli hodně dlouho večer vzhůru. Spinkala jsem v kuchyni pod stolem. Měla jsem tam tu deku od cesty a spoustu hraček. Páníčci šli spát a mě nechali otevřené k nim do pokoje. byl to pokoj a ložnice v jednom. Hodně malý prostor. V noci jsem byla velkýho páníčka vzbudit na venčení. Dostala jsem velou pochvalu. A ráno mě velkej páník ze srandy strčil paňulce do postele. No tak jsem vyfasovala plyšáčky. Za nedlouho jsem musela čekat než paňulka přijde ze školy a dá mi už připravenou papu. Zvládali jsme to.

 

Až na to že jsem párkrát vběhla do bahínka a to mi paňulka nemohla přijít na jméno. Pak opravili místnost po staré babičce. Tam je obývák a vzadu ložnice. V roce 2009 se velkým páníkům narodila malá holčička. Já bydlím venku. Jsem správná bíglí slečna. Nechibí mi nic. Paňulka mě postivě venčí a hraje si se mnou. Takový páníčky by měl mít každej pejsek. Tak takhle jsem se dostala k paňulce. A příště třeba o něčem jiném. Pá Mia

 

 

 

 

Přidáno: 70 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?