Já a můj první den v agility

31. března 2012

Kamarádi... Všem moc děkuju za krásná přáníčka a dárečky! Dneska jsem dostal krásný dáreček! Začalo to takhle: Přijeli jsme autem do nějaké vesnice, kde jsme šli po nějaké polní cestě, ale potom jsme se zase vrátili k silnici, prý jsme jen čekali, až někdo dojde.

 

 

Přijela nějaká paní a ta měla s sebou krásnou fenku, byla Belgický ovčák jménem Mája. Byla trošku vzteklá a když jsem se přiblížil k jejímu milovanému míčku, tak po mě vyjela. Ale byla poslušná, takže poslechla svou paničku a nechala mě být! Za chvilku co jsme se seznámili, tak přijeli další lidé.

 

Byl to nějaký pán a jeho fenka byla dalmatin jménem Jessie, byla moc hezká a já jsem ji pořád pronásledoval. S nimi přijela i nějaká holka a její fenka byla asi kříženec jménem Mafínka. Byla to velká střela, která si pořád hrála a skákala. No, ale teď ke mně, všichni páníci si tam chvílu povídali a potom přešlo na nás, psí kamarády.

 

Trénovali jsme odložení a abych si vzal z misky papání, no to mě šlo jakš takš. Potom jsme přešli na tunel, ten jsem dělal na jedničku! Potom skok daleký, taky mě šel parádně a skok normální?! Ten jsem zvládl levou zadní. Potom nastala skokovka a tunel to bylo taky v pohodě a slalom?!

 

Panička ukázala té trenérce nějaké video, jak jsme skákali doma a ona mě poslala, ať všem ukážu jak na slalom! Měli jsme jen čtyři tyčky a šlo mi to celkem dobře, vždycky nám ukázala Jessie, jak a co máme dělat, ale slalom jsem ukazoval já!

 

Taky jsme dostali domácí úkoly na to odložení a vyslání a aby jsem čekal, až mě panička dá rozkaz, tak jsem běžel za ní a běžel k ruce, ve které měla dobrůtku, to jsme taky trénovali. Jo, takže místo hodinového tréninku jsme měli dvou hodinový, ale komu by to vadilo? Měl jsem se parádně!

 

 

 

 

 

Přidáno: 42 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?