Já a zima

10. února 2012

Tak jako na většině území Česka i Evropy, tak i u nás jsou kruté mrazy a všude bílo. Sice je pravda, že asi tak před třemi dny byly horší mrazy, než jsou dnes, ale stejně je pořád mrazivo. A to se máme podle meterologů těšit na noc ze soboty na neděli.

 

 

To prý na hřebenech hor může padnout teplota až na - 40°C. A nejen tolik, někde může klidně padnout rekord nejmrazivější teploty v Čechách, který byl, myslím -42,2°C.

 

Ještě, že já jsem pěkně v teplíčku doma. Když panička přijde ze školy, vezme mě na zahradu a tam blbneme. Věnovala mi na ven jeden starý roztrhaný tenisák. A já si ho zapomněl venku, a jak byl promáchaný od sněhu, tak mi přes noc zmrznul. Dva dny jsem si ani nevzpomněl, že jsem si venku tenisák nechal, až včera jsem zase na to přišel.

 

Milý tenisák je tvrdý jako kámen. Já si s ním i přes jeho tvrdost hraji. Panička mi ho hází do hlubokého prašanu a já se ho pokouším hledat. Někdy se mi to však nepovede a tak hledáme oba. A nebo se navzájem honíme. Vždycky ten, kdo nemá tenisák honí toho, kdo ho má.

 

Panička mě snad ještě nikdy nedohonila a já ji už milionkrát. Hrozně mě hry ve sněhu baví. Zvláště, když panička mojí vinou spadne nějak do sněhu. To se vždycky směju. Nebo dneska si mě šla vyfotit, šlápla na uježděnou dráhu a bum na záda. Byla celá od sněhu! Já sice taky, ale já nepadám.

 

Já jsem od sněhu, protože si do něj většinou lehnu a nebo jak v něm hrabu nebo něco hledám, tak to na sebe naházím. Například dneska jsem měl celou polovinu hlavy jako sněhulák. Doufám, že ještě ten sníh vydrží tak do poloviny března.
A co u vás? Máte tam sníh?

 

 

 

Přidáno: 40 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?