Já, Berny a naše začátky a pokroky v dogdancingu

15. října 2011

S Bernýskem jsem z dogdancingem začala už když mu bylo pět měsíců. To jsem ho tenkrát naučila slalom mezi nohama na dost divný povel "noha".

 

 

No a tak to šlo, až jich uměl dvacet. A za čtrnáct dní potom jsme vyrazili na své první závody. Upřímně byla to katastrofa a do dalších psích akcí se mi vůbec nechtělo. Jenže jsem dogdancing nezahodila a přes neúspěch trénovala dál, až jednoho dne mohl úspěch přijít.

 

Bylo 3. 9. 2011, když jsem odstartovala na svých v pořadí třetích závodech. Berny uměl v té době asi čtyřicet cviků, ale jasně, že jsem je nemohla dát všechny do jedné sestavy, takže jsem vybrala jen ty nejlepší. No a Bernys mě to zacvičil opravdu moc hezky. Už jsme nezůstali na posledním místě, což je pro nás úspěch. Umístili jsme se 10. z 15., což je nádherné.

 

Ale já jsem dostala 1. místo za nejmladšího účastníka. I za to jsem ráda a musím tímto rozhodčím poděkovat. No a co Berny umí dnes? Za celkem půl roku učení se naučil rekordních 89 triků a cviků dogdance a v nejbližší době se chystáme složit zkoušku freestyl 1. úrovně.

 

 

 

Přidáno: 22 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?