Já-klubíčko a autíčko

24. března 2011

Bylo to tak. Jednou jsem měla narozeniny a dostala jsem krásné modré klubíčko. ale jednoho dne, když jsem si s ním hrál tak së začalo kutálet až k potoku. já utíkala za ním. bylo to moje nejoblíbenější klubíčko, vlastně i nejoblíbenější hračka. ve vodě byly ryby. byla tam jedna ryba která se jmenovala Julča. její táta byl zlí a chtěl pustit Julču do velkého jezera přes hranici potoku. a to jen proto že dostala ve škole 2. Julča byla výborný plavec a tak se vrátila zpátky do potoka.táta jí dal zaracha se semnou bavit. ale stejně vzadu za potokem jsme si hráli.

 

Klubíčko mám doma a má kamarádka ho dala na krb aby uschlo. s rybyčkou Julčou jsme pořád kamarádi, ale kdybych neměla klubíčko tak se nikdy nenajdeme. a bylo další léto a já měl zase narozeniny a dostala jsem autíčko na šňůrce. šla jsem rychle za Julčou ale ona po zimě nikde. já jsem se tam rozplakala a vrátila domů. chvíli jsem si hrála s autíčkem na šňůrce a potom mi autíčko ujelo. zase k potoku ale na druhou stranu. a tam byla Julča. já povídám "ahol Julčo." a julča se jen otočila ä zase plavala dál. já jsem na ni křičela co jsem udělala. a Julča "mně dnes umřel tatínek. odplaval nám pro potravu do jezera a tam ho snědla veliká ryba." proto měl o mě tatínek takový strach.měla jsem ho moc ráda a teď? když tu není mám jen tebe. maminka v zimě uplavala za jinou ryboü a já zůstal s tatínkem. a tatínek teď nikde. jsem strašně smutný a sám se bojím. "ale neboj já jsem s tebouˇ" řekla kočička. já mám nové autíčko a je celé modré. bez něj bych tě tuhle zimu. taky jsem se o tebe bál. a teď si tě vezme má kamarádka domů do nízkého akvárka a budem si spolu hrát. :D a tak byly spolu dlouhé léta, jara, podzimy a zimy. a pořád dokola.

 

Přidáno: 14 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?