Já, Lucinka a naše první závody

20. března 2013

Konečně jsme se já a moje kobylka Lucinka trochu zlepšili, tak jsme neváhaly a vyrazily jsme na naše první závůdky. Bylo 23.6. 2012 v 4:50 a mě zazvonil budík, hodila jsem na sebe staré tepláky a mikinu, v předsíni jsem si natáhla staré gumáky a šla jsem nakrmit Lucinku.

 

 

Hned jak jsem jí nakrmila, tak jsem hned zase spěchala domů, abych se převlékla do oblečení na závody a šla se nasnídat. Už bylo 5:30 a já dorazila opět do stáje, tak už na mě čekala kámoška, která mi slíbila, že mi pomůže s přípravou Lucinky. Tak jsme čistily, zaplítaly hřívu a čistily kopyta, až bylo najednou 6:30. V 7:00 pro nás měl přijet přepravník, tak jsem sbalila Lucince všechny potřebné věci a šli jsme se všechny tři projít ven na ranní sluníčko... byla to krása.

 

Najednou se na příjezdové cestě ozval hluk a zařechtání poníka Bléši, který jel na závody s Lucinkou. Když přijeli až před stáj, tak jsem trenérce předala Lucinku a šla jsem pro sedlo atd. když jsem s věcma přišla, tak byla Lucinka už naložená. Všechno jsem rychle naházela do auta a jelo se. Když jsme tam přijeli, tak byla Lucinka hodně neklidná, všude kolem tolik koní...byla z toho chudinka celá pryč. Vyvedla jsem jí z přepravníku a začala jsem jí sedlat, Lucinka při tom netrpělivě koukala okolo a netušila co se to děje. Když byla osedlaná, tak jsem si jí vzala na opracoviště.

 

Vůbec se jí to nelíbilo. Pořád netrpělivě a nervozně přešlatovala a odmítala veškerou spolupráci, ale když zavolali naše jméno, tak Lucinka hrdě nakráčela na kolbyště a jako by nic. Jeli jsme jízdu zručnosti, čistě a přesně v čase 01:00. Skončili jsme na 4. místě a to si myslím že je docela úspěch na poničku, která ještě před 4mi lety vozila děti na pouti.

 

 

 

Přidáno: 40 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro koně doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?