Já Mirmurri a můj bráška Tommy Moon

10. prosince 2011

Mňauky, dlouho jsem tady nebyl. Bylo mi moc špatně a skoro půl roku jsem se léčil antibiotiky a cortizolem. Prý mám poruchu imunity a bylo to se mnou moc špatné.

 

 

Nechtěl jsem nic jíst a hodně jsem zvracel a protože jsem takovej hodnej ňouma, tak jsem měl jen takový smutný pohled a vůbec jsem si nestěžoval. A naši mamču z toho moc bolelo srdíčko a teď už přiznává, že si myslela, že už tady na tomhle světě dlouho nezůstanu.

 

A najednou před měsícem zázrak. Byl otevřený balkon, na něj přiletěl pták a já vyhublina vychrtlá vystartoval jako střela a v jednom skoku jsem ho zakousl. Kromě toho šoku, že mě máma viděla hrdého s tím úlovkem (pro ni chciplotinou) jí pak nějak došlo, že ten superstart se s tou nemocí nějak neshoduje.

 

Od toho dne jsem začal žrát jako utržený ze řetězu a teď už mi pěkně dorůstá srst a mamča má pocit, že se zase veterináři s tou diagnózou nějak "sekli". Teda díky bohu a teď už dělám doma "mess" se zbytkem rodiny.

 

 

 

Přidáno: 20 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?