Já ve světě

18. března 2011

Bylo to tak. Jednou jsem si řekl že si zajdu na procházku.Jsem přece pes Barik. Bylo to super, ale věděl jsem že má o mně můj páníček strach. Ale já se nemoch zastavit a šel jsem dál. Cestou jsem potkat jezevčíka Pepu. S Pepou je velká sranda. A tak jsme šly 2.

Když jsme došly k baráku kde bydlí paní Nováková tak nám dala salám a odehnala od baráku. Já si jen říkal že je to stará bába, která mně nemá ráda. A tak jsem jí ještě rozsypal poelnici aby mněla co sbírat, ikdyž ju bolí záda :D. Pak jsme došly k velké jabloni. opřel jsem se o strom a shodik pár jablek. Pepa si jedno snědl a jedno si vzal na cestu. a já jsem si nevzal, protože jablka nemusím. Došly jsme k hradu a tam byl nějakýá pán v divném oblečení. Podle knihy to byla asi stráž. Mám knihu, která se jmenuje Za dobrodružstvím prince z hrnce. Je to super kniha, ale přečetl jsem ji už asi 20 :D. Je v tom i pes jako já, který vysvobodil začarovaného prince v hrnec. Princ šel najít princeznu. Já mám nápad. půjdu i já. Najdu princeznu a dostanu půlku království a věnec buřtů. Tak deme Pepo. A kam? ptá se Pepa. No přece najít princeznu. Řekl Barik. hele sstudánka třeba je tam princezna. Naklonil se a uklouzla mu ruka a spadl do studny. Pomooc. Volal Barik. Pepo zkoč pro Sáru. Honem!!. chvilku tam ještě plaval ale pak mu na hlavě přistálo lano. Bariku rychle vylez. Barik byl šikovný pen a tak vylezl až nahoru. Sára byla ráda že to tak dopadlo a postavila mu boudu v které musel být za trest že utekl. a musel jít a darovat paní Novákové kytici růži. :) a tak dopadl příběh o našem psovy Barikovy.

 

Přidáno: 39 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?