Jak by vypadal den zvířat po kočičím?

2. října 2016

Keře, které by plodily ančovičky, místo květů by na stromech rostly chuchvalce peří, se kterými by se tak skvěle dalo hrát a všechna pískoviště světa by patřila kočkám. Přemýšleli jste někdy, jak by vypadal svět podle kočky? Může se to stát! Přichází Mezinárodní den zvířat!

Jak to vidí kočky?

Celodenně zářící slunce, auta, která se nadzvednou při každém střetu s kočkou, vyhřívající se na silnici. Poletující motýlci s tělíčky z dobrot od Whiskas a psi, kteří nemají zuby a vůbec, ale vůbec se jim nechce běhat. Prototyp vzhledu kočičího nebe. Máte co dělat, abyste podobného efektu dosáhli tady na zemi. Kde se ještě můžete inspirovat?

 

Kam za kočičími oslavami?

Praha kvete kočičkami! Dne 4. října se již tradičně oslavuje mezinárodní den zvířat a v Praze kočky „vypučí“ hned na několika místech.

  • Ve dnech 1. -2. 10. na pražském výstavišti probíhá 3. Svatováclavská umisťovací výstava koček bez domovů. Současně s tím, ale v jiném pavilonu, probíhá také Festival zvířat – rovněž na výstavišti v Holešovicích. Pořádá jej Nadace na ochranu zvířat a zároveň s festivalem bude probíhat charitativní sbírka pro útulky.
  • Kdo nemá volno první říjnový víkend, může se „kočičkovat“ i následující víkend, 8.-9. října probíhá umisťovací výstava v Ostravě.
  • A na závěr října – měsíce zvířat – proběhne v Sušicích 22. -23. října 5. charitativní bazar pro kočky bez domova. Fantazii se meze nekladou, záleží, kterou kočičárnu zvolíte.
  • A pokud nemáte na kočky vůbec chuť, v zooparku Chomutov 1. října budou křtít jedinečná dvojčata pandy červené!

 

Soukromá oslava pouze pro vaši kočku!

Také můžete se svou kočkou zůstat doma. Upečte jí dort, nejlépe z jatýrek, mrkněte spolu na Myšáka Stuarta nebo na Tajný život mazlíčků. Nic nepotěší vaši kočku více než drbání pod krkem a pohodlné křeslo.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro kočky doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?