Jak byla Sára na kastraci

6. listopadu 2010

Od začátku jsme nechtěli, aby Sára měla štěňátka.

 

Ale také jsme se velmi dobře přesvědčili, jaké to je mít hárající fenku. Všude po ní utírat kapky krve (dodnes je jedna zaschlá na mém polštáři), nutit jí nosit kalhotky a celé tři týdny snášet ten odpor proti jakýmkoliv kalhotkám a vložkám. Sára ale taky trpěla, bylo jí to moc nepříjemné.

 

Od začátku, co jsme si koupili Sárku, jsme byli rozhodnutí pro kastraci. Nejen že jí (a taky celé rodině) ulehčíme od hárání, ale pak už jí nebudeme muset pokaždé hlídat a bránit ostatním psům. Bylo by to sice hezké, mít štěňátka, ale v okolí stejně žádný Výmarský ohař není, tak by ani nějaké křížení z Německým ovčákem, který bydlí blízko, nemělo cenu (NO JAK BY TO VYPADALO!).

 

U VETERINÁŘE: Sáře píchli injekci a uspali ji. Odjela nám na stole někam do pryč.
čekání uběhlo docela rychle, za chvíli nám Sára přijela zase zpátky, v bílé síťce. Veterinář s námi jel domů, aby tátovi pomohl Sáru přenést do pelechu.
Síťka jí vydržela pět dní. Pátý den večer se síťkou zahákla o větve stromu na zahradě. Zbylé dva dny to vydržela bez síťky. Sedmý den jsme jeli k veterináři. Veterinář se ale rozhodl, že jí stehy ještě týden nechá. Jizvu, i když méně viditelnou, pořád má. Možná, že je Sárinka trochu nešťastná, že nemůže mít vlastní štěňátka, ale za štěňátka má přece nás :-)

 

Přidáno: 15 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?