Jak Carminu konečně chytili

29. listopadu 2011

Další pokračování našeho příběhu o Lucce a Carmině... Carmina ani nepotřebovala hledat. Stála na okraji vsi, pořád s tím klukem na zádech. Nemínil se jí pustit, asi se mu divoková projížďka líbila.

 

 

"Carmino, tady jsi!" volala Lucka, které ji právě spatřila a hnala se k ní. Chytila ji za ohlávku, kterou měla na hlavě ode dne, kdy ji koupili a dovezli domů. Teprve teď si všimla kluka, který seděl na jejím hřbetě. "Slez dolů!" nařídila. "Proč?" opáčil ten kluk. "Protože Carmina je moje a my teď jdeme domů." odsekla Lucka.

 

Hádka by pokračovala, kdyby nezasáhla sama Carmina. Vzepjala se tak, že její jezdec spadl. Okamžitě se ale postavil na nohy, ale raději se už nepokoušel se s Luckou hádat nebo sedat na Carminu. Lucka vzala Carminu za ohlávku a obě běžely k Lucčiným blížícím se rodičům. Lucka jim vyprávěla, jak ji našla a že Carmina byla nejspíš v lese, protože věděla, že tam mají schovávačku kluci z vedlejší vesnice.

 

Carmině se po návratu dostalo velké pozornosti a Lucka usoudila, že když se na ní mohl vést jeden kluk až z lesa u vedlejší vesnice, mohla by na ní taky zkusit jezdit. S mamkou ji osedlaly a Lucka se neohrabaně vyhoupla do sedla. Jezdit ještě moc neuměla, ale sama krok zvládala, protože jednou byla na farmě, kde měli koně a zkoušela jezdit. Objela jednou kolečko, potom se zastavila. Pak se naklonila dopředu a objala Carminu kolem krku...

 

 

 

Přidáno: 28 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Profilová fotografie None None

~~~

Další podobná témata

Pro koně doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?