"Jak Darcynek našel svůj ztracený kabátek".

24. února 2011

Věnováno našemu nemocnému kamarádovi Danýskovi - Venku chumelilo jako by se čerti ženili, byl začátek ledna a my vyšli na poslední večerní procházku. Venku byl nečas, " že by psa nevyhnal" a my se brodili po bříška sněhem ve svých nových, slušivých kožešinkových kabátkách.

Panička něco hudrala, že nic nevidí a potřebuje stěrače na brýle...Chicoušek se držel u paničky, ale Darcy podnikal výpady do sněhových závějí kolem potoka a pole a "jukal na paničku, podívej jaký jsem krásný sněhulák. Sněhulák no to tedy byl, ale nějaký "rozgajdaný" co tomu Darcymu chybí?,,?? Chyběl mu kus nového kabátku, celý spodek...paničku to moc mrzelo, protože bylo těžké sehnat dva stejné, každý jinak velký, ale co naplat...a už vymýšlela jak to napraví , co kam přišije, jak to vyspraví.Leden uběhl jako voda..v pátek si vykračujeme z vesela kolem potoka...Chicoušek se hraje s Darcym "na babu" a chodí si paničce do kapse pro výborný piškotek...mňam a jak tak jdou, odběhne Darcynek do remízku na poli a co NEPŘINESE...dívejte CO MÁM...v tlamě má svůj ztracený kabátek. To bylo radosti, Darcy dostal veelkou pochvalu, za to že vyčenichal svůj ztracený kabátek...ten se vám pak nesl...a na každého kdo je potkal štěkal...podívej jaký jsem stopař...vyčeníchal jsem kabátek....heč: "No řekněte, kdyby mi to někdo vyprávěl, tak mu to nevěřím....ale je to svatosvatě pravda".A zazvonil zvonec a příhody je konec. Tak si Danýsku zase zavři očička a hezky spinkej:
psí kluci japončíci Chico a Darcy

 

Přidáno 38 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Profilová fotografie None None

Aja

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?