Jak jsem Daisy naučila povely

15. listopadu 2012

Ahoj, jmenuji se Katrin. Ještě nikdy jsem neměla psa a tak jsem ho jednou dostala. Nevěděla jsem moc, jak se naučí povely, protože s ní chci běhat agility. Nejdříve to začalo asi ve dvou měsících a to jsem Daisy začala učit povel SEDNI.

 

 

Myslela jsem si, že jsem amatérka a že ji nic nenaučím. No a tak jsme se na to vrhly. Podívala jsem se na stránky, jak naučit povel psa. Všude bylo psáno, že se pejskovi má na zadeček přitlačit a říct sedni, ale já jsem měla názor, že mé štěně je na to až moc neklidné. Tak vždy, když si Daisy sedla, tak jsem jí dala pamlsek a chválila jsem ji.

 

A tak mi to trvalo dva dny! Vážně jsem nevěřila svým očím, že se to něco jako štěně jorkšírka naučilo tak rychle! No a třetí den to uměla. Tak jsem vám tímto článkem jen chtěla poradit, jestli máte také tento problém, tak se na to můžete vrhnout hned teď! Myslím si, že jak někteří vykládají o jorkšírkách, že jsou to jenom gaučáci a moc toho neumí, tak ať se jedou podívat na nějaké soutěže agility.

 

My jsme tam nedávno byly a myslím si, že soutěžících jorkšírků tam bylo požehnaně. PS: Mé fence Daisy jsou tři měsíce a umí tyto povely: pac, druhou (ťap), sedni, lehni, plaz se, ke mně, zůstaň, hop, nahoru, přines, pusť a učí se mrtvolku. Děkujeme, že jste si přečetli tento článek a přeji vám mnoho štěstí a úspěchů v povelech!

 

 

 

 

Přidáno: 30 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?