Jak jsem dostala Daisy ...

30. března 2011

Když mi bylo asi 6 tak se mi rozvedli rodiče. Každý víkend jsme jezdili za tátou do Bartošovic. Bydlel u babičky jěště se svojí sestrou a její rodinou bydleli ve velkém domě. Brácha vždycky pomáhal tátovi v dílně nebo jezdili do lesa.Já jsem se jenom poflakovala a neměla co dělat. Po nějaké té době si toho tatínek všiml, a nabídl mi jestli bych nechtěla chodit ke koním k jeho švagrové. Ze začátku se mi teda vůbec nechtělo. Odmítala jsem protože jsem se toho i celkem bála. Nakonec jsem si , ale řekla že to můžu skusit a tak mě tam tatínek vzal.

 

Byla jsem ráda že tam jsem . Chodila jsem tam pokaždé když jsem byla u táty . Jenomže maminka z toho nebyla vůbec nadšená. Měla o mě strašný strach a pořád se s tátou dohadavola že mě tam nemá pouštět. Nakonec jsme ji přece přemluvili a chodila jsem tam dál. Uběhly 2 roky a měla jsem slavit 8 roků. Slavila jsem je u koní s mým bratrancem. Byla to ohromná legrace koupali jsme se a dostala jsem spoustu nádherných dárků ! Když bylo asi nějak 6hodin tak mi zavázali oči a někam mě vedli.

 

Dovedli mě k výběhu . Poznala jsem to podle toho že všude pošlapovali koně. Když jsem měla pořád zavázané oči tak mě táta vyhodil na nějakého koníka s tím že si můžu rozvázat oči. Když jsem si rozvázala oči všimla jsem si že sedím na mé nejoblíbenější kobylce Daisy. ,,Všechno nejlepší Terez ! ,, Řekl mi táta . Byla jsem tak štastná :). Celý zbytek večera jsem strávila s Daisy. Pořád jsem tomu nemohla uvěřit. S Daisy jsem byla vždycky tak štastná a tak sem nedokázala pochopit jak táta mohl vědět že je to můj nejoblíbenější kůň ?! Daisy jsem trénovala každičký den teť je z ní nádherná 6 letá kobylka a pojedu s ní na závody :).

 

Přidáno: 36 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro koně doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?