Jak jsem honila kočičku

1. května 2012

Ještě včera jsem byla hodná, poslušná. Ale dnes jsem se už zase předváděla, přijela Barunka, grilovali si masíčko. Ale to se přece nedá v klidu jen koukat, to se musí žadonit, žebrat a otravovat, aby mi taky trochu dali.

 

 

No, smilovala se Barunka, panička nedá nic a jen nadává, že budu tlustá. Ale daleko lépe se mi povedlo večer něco zajímavého. Když jsme šli z procházky, tak jsem zahnala kočku do vedlejší chalupy pod vraty garáže dovnitř. A ne že bych ji tam jen zahnala, já za ní taky vlezla. Pod vraty malá škvíra, akorát pro mě.

 

No a panička si musela lehnout vedle brány na zem a volala na mě a prosila, abych se vrátila. Ale já tu potvůrku kočičí vyhnala až někam na půdu, samosebou, že jsem po schodech ťapkala za ní, ale dolů jsem nemohla nebo jsem se asi bála. Chalupa zavřená, majitelé sem jezdí jen jednou za čas. A co teď. Babo raď.

 

No ta moje si poradila, zašla domů pro krumpáček a pod branou vykopala díru, kterou prolezla dovnitř. Po schodech si došla na půdu pro malinkého zlobivého pejska,  snesla si ho dolů a byla moc ráda, když zase vylezla ven. Potom pěkně uklidit a tu škvíru zahrnula a založila kamením a dřevem, abych tam nedej bože zase nevlezla.

 

To se mi povedla pěkná věc a panička teď ještě hubuje, že jsem opravdu divoženka divoká. Musel to být ale pohled na tu mou paničku, jak se škrábe pod vraty do cizího domku a pak zase zpět. Ještě že ji nikdo neviděl.

 

Ale majitelé se budou divit, kdože jim to pod vrata naskládal takové dřeva a kamení. Asi jim to bude muset jít vysvětlit. Teď večer se tomu už sama směje a říká, že se se mnou nenudí a nechá se překvapit, co se mi zase někdy povede.

 

 

 

 

Přidáno: 42 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?