Jak jsem měl zánět

12. července 2013

Jednoho krásného dne jsem se vzbudil a divil jsem se, proč mě tak svědí prdelka, ale řekl jsem si, že jí budu mít asi jenom špinavou, tak jsem si jí chtěl očistit. Na chvíli mě to přestalo svědět, ale pořád to bylo nepříjemné, tak jsem si to pořád lízal a tzv. jsem sáňkoval.

Panička mě viděla a přišlo jí to divné a protože mě to nepřestávalo ani druhý den, tak tatínek zavolal panu doktorovi, že mám tyto problémy. Pan doktor řekl tatínkovi, ať se radši stavíme, že se na mě podívá. Tak jsme jeli k panu doktorovi do ordinace. Už před ordinací jsem zjistil, že jdu někam, kde se mi nelíbí, tak jsem sebou začal škubat a kňučet, protože jsem tam nechtěl, ale musel jsem. Pan doktor mě přijal, podíval se mi na prdelku a řekl, že mám jednu anální žlázku prasklou a druhou, že mám zanícenou a že se bude muset vyčistit. Prý to nebude nic příjemného. Panička to nevydržela a musela jít do čekárny, ale zůstal tam se mnou tatínek a držel mě za ťapičku a šeptal mi do ouška, jak dostanu doma dobrůtky. Pan doktor vzal takový veliký hák a strčil mi ho do prdelky, aby to vyčistil. Povím Vám, že nic příjemného to nebylo, až jsem z toho začal kňučet, tak komu by bylo příjemné, kdyby mu strkali nějaký hák do prdelky, že jo. Pak mi pan doktor ještě prdelku vyčistil, dal mi injekci a prášky, které musím brát ráno a večer. Bohužel jdu ještě v úterý na vyčištění, tak se teď už netěším a jsem z toho celý smutný. Ještě jsem dostal krunýř, abych si prdelku nelízal, ale nemohl jsem v něm ani chodit a přepadával jsem, tak mi ho páníčkové sundali a pořád mě kontrolují, abych si to nelízal a když si to lížu, tak na mě houknou, že dostanu krunýř a ten opravdu nechci. Tak doufám, že budu brzo zdravý, abych mohl venku pěkně běhat a doufám, že už mě nebude nic trápit. Přidáno: 40 bodů.
Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?