Jak jsem našel nové páníčky

8. září 2010

Ahoj všem, jmenuji se Loo a je mi něco málo přes rok, aspoň tak si to myslím, protože mně našli 26.7.2009 sraženého autem se zlomenou nožičkou a takto mně přivezli do útulku a můj věk odhadoval pan veterinář

Začátkem července se bohužel stala nehoda a mojí nynější paničce umřel dosavadní miláček činčilka Monty. Byla moc a moc smutná a protože ještě před činčilkou chtěla pejska tak se koukala na stránky Ostravského útulku a našla tam pár štěňátek mezi nima jsem byl i já a tak přemlouvala páníčka aby se zajeli podívat do útulku jestli si třeba nějakého pejska nevezmou. Páníček byl proti, jelikož už zvířátko nechtěla a navíc já jsem se me zprvu nezamlouval ale po týdenním přemlouvání a smutnění přijeli. Koukli se na mně ale já se k nim vůbec neměl protože mně zajímaly hlavně piškoty co měly paní oštřovatelky v kapsách. Pak zase odjeli aby si to ještě doma promysleli a nakonec i koupili vodítko s obojkem a druhý den 26.7.2009 si pro mně přijeli.

 

Zabydlel jsem se hned a i když paneček nechtěl abych si zvykl v posteli, můj sladký kukuč ho zdolal a do dneška spím mezi jejich hlavama schoulený, mám tam své místečko a každý večer si vyberu rameno na které položím svoji hlavinku a tak sladce spím. Kromě krásných chvil jsem občas dělal páníčkům dost krušné chvíle kdy jsem zlobil, třeba když jsem našel paniččinu kabelku a v ní několik ibalginů které mi krom jiných věcí co tam měla strašlivě chutnaly a tak jsem běhal po veterinách a dostával injekce. Naštěstí mi nic nebylo ale panička chtěla mít jistotu že jsem v pořádku.

 

Nebo jsem třeba zlikvidoval velké linoleum v chodbě během několika dní když jsme se přestěhovali do nového domova a i když jsem dostával na zadek tak jsem si nedal říct dokud páníčci nepřivezli velkou klec od mého kamaráda Bukyho který se v ní naučil poslušnosti a kde mně zavřeli když byli v práci. Naštěstí panička nesnesla pohled na moje trápení v kleci takže jsem tam byl jen jeden den.

 

No a můj poslední průšvih byl ten když mně paneček chtěl nechat volno a pustil mně do obýváku tak jsem šmějdil a snědl čtvrt kila gumových bombonů, korkové podtácky, cd-čko, čokoládu i s obalem a kdoví co všechno, týden jsem zvracel a páníčky trápil ale naštěstí jsem to zase zvládl. Jsme prostě lump a občas nevím co roupama vyvádět. Jinak jsem si oblíbil hraní a běhání s pejskama a tak jsem ve svém živlu. Jsem rád že jsem našel takové páníčky kteří i přes to že je zlobím a lumpačím mně milují nadevše a já jim to taky vracím svojí oddaností a neustálým pusinkováním. Měl jsem prostě kliku :)

 

Přidáno: 50 bodů 

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?