Jak jsem našel paničku...

24. ledna 2013

Celý můj příběh začíná, když jsem byl ještě malé štěně. Určitě jsem měl moc milou maminku, která mě měla, ale ne moc hodné páničky. Protože ti mě ve 4 měsících vzali, odvezli z domu, přivázali ke stromu v Soběšovicích a odjeli. Já tam kňučel, volal o pomoc, ale nikdo nikde.

 

 

Po dlouhém zápasení jsem se nějak dostal (utrhl nebo překousal provázek) pryč a pobíhal všude možně. Až si mě všimla jedna slečna. Ta ale bohužel už měla pejska, tak mě vzala k sobě a hledala mi nové páničky. Ale bylo to těžké, protože jsem byl nevychovaný, všude jsem pořád čůral, všechno kousal, prostě naprosto zanedbaný pes. Však se není čemu divit, když mě majitel nechtěl.

 

Jednou ale někdo nechal otevřenou branku, nebo ji někdo otevřel a já jsem se šel zas dál procházet. Slečna mě hledala, ale marně. Teď nevíme, jestli jsem byl u někoho ještě nebo né, ale pak jsem se ocitl v Dětmarovickém útulku pro pejsky. Tam jsem ztrávil dalšího skoro půl roku. Ano, starali se sice o mě. Občas mě vzali na procházku, ale i tak mi ta bylo hrozně smutno. Až jednou přišla slečna s pánikem a vybírali pejsky.

 

Brali si je ven a já šel jako úplně poslední. A co se nestalo, zamilovali se do mě a už si mě vězli domů. Byla to prostě láska na poslení pohled v útulku. Teď si už u ní hovím do na gauči. Mazlíme se, hrajeme si a blbneme. Až teď panina vlastně zjistila, jak to se mnou všechno bylo od jedné známe, která si vzpomněla, že mě už viděla jako štěnátko. Nynější panina řekla, že kdyby mě někdo hledal, už mě nedá.

 

Bude prý za mě bojovat zuby nehty, protože doma jsem u ní přece. A že na to místo, kde jsem byl uvázaný, mě nikdy neveme, abych si náhodou nevzpomněl a nebyl smutný. A tak nám skončil jeden smutný příběh, ale se šťastným koncem. Přeji i ostatním pejskům v útulcích, aby našli takové hodné páničky a měli se tak dobře jako já teď. Barney

 

 

 

Přidáno: 44 bodů.

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?