Jak jsem (ne)viděl obchod se štěňaty

14. prosince 2010

Kamarádi, to, co vám budu dneska vyprávět, jsem neviděl na vlastní oči. Říkala mi o tom panička.

Byli se i s mými malými páníčky podívat na hada, co si přál malý Kuba (máme ještě Kubu velkého), a v tom obchodě se v koutě voliéry krčila i docela malá štěňátka rasy jack russel terier. Žádné běhání, žádná radost ze života, jen smutné polehávání a stres. Panička říkala, že takhle se štěňata nekupují (za mnou přece chodila už, když jsem byl u maminky), a taky, že takhle je tedy i za ty šílený peníze, co za ně chtěli, snad někdo koupí ze soucitu. Jen, aby v tom obchodě nebyla. Taky se ale může stát, že z takového štěňátka za skoro sedm tisíc bude po Vánocích jen nevhodný dárek a ono skončí, když bude mít štěstí, zase v jiné voliéře či kotci - pro změnu v útulku.
Já vím, ono je to těžké, toho hada taky nakonec koupíme v obchodě a ne u chovatele. Ale stejně, pejsky a kočky by takhle nikdo prodávat neměl! Brrrrrr. Tak jsem vám to řekl. Pac. Alík Škubánek vlastní tlapkou

 

Přidáno: 22 bodů

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.

Další podobná témata

Pro psy doporučujeme

Zobrazit předchozí produkty.
Zobrazit následující produkty.
Staňte se součástí programu

HelloSandy Family

a získejte pro sebe i svého mazlíka řadu výhod.
Více o HelloSandy Family
Šťastná rodina se psem

Potřebujete poradit?

Napište nám, v pracovní dny běžně odpovídáme do 24 hodin
Poradna není určena pro řešení akutních případů. V případě, že hrozí nebezpečí z prodlení, neváhejte a navštivte veterinárního lékaře!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?